Skocz do zawartości
  • 0

Tuner typu combo - jaki wybrać?


Arbi1000
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Potrzebuję tunera typu combo żeby współpracował z kartą nc+ no i oczywiście do tego

łapał naziemną telewizję cyfrową.

Chciałbym również mieć możliwość nagrywania na przenośny dysk poprzez USB lub ewentualnie może mieć dysk wbudowany.

Wiem, że przewijają się na tym forum podobne wątki, ale są już może mało aktualne więc odświeżę temat bo pewnie innym też się te informacje przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

witaj ja od kilku lat korzystam z fergusona arivy combo,niby jest o,ky,ale przy ogladaniu naziemnej nie raz obraz kratkuje,lub zatrzymuje sie i nie wiem z jakiego powodu.ja osobiscie w przyszlosci bede kupowal tuner nie drogi,prosty w obsudze i aby mial ladny obraz i dobrze odbieral DVB-T.ciekawe sa obecnie dwa produkty GI voyager 2 lub ferguson 252 wybor nalezy do ciebie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam pytanie co do działania dekoderów combo, a w szczególności Ferguson Ariva 252 Combo, bo zastanawiam się nad tym konkretnym modelem. Czy kanały naziemne i satelitarne można "przeplatać" na liście ulubionych?! Czy też są one osobno, czyli najpierw lista jednych, potem drugich? A jeśli można "przeplatać" to czy czas przełączania jest dłuższy z kanału DVB-T na kanał sat. (lub odwrotnie) niż kanał DVB-T na DVB-T (lub kanał sat. na sat.)?! Czyli jak ustawię sobie na liście np. 1.TVP1 HD (DVB-T), 2.TVP2 HD (DVB-T), 2.Stars.tv (sat.), 4. TVS (sat.) to czas przełączenia z 2.TVP2 HD (DVB-T) na 3.Stars.tv (sat) będzie dłuższy niż z 1.TVP1 HD (DVB-T) na 2.TVP2 HD (DVB-T)...?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę się wypowiedzieć na temat Arivy 250, bo mam takową w domu.

 

Kanały DVB-T i SAT można oczywiście dowolnie mieszać na liście ulubionych. Generalnie Ariva dość szybko przełącza kanały. Kanały DVB-T i SAT (FTA) "wskakują" po ok. 1 sekundzie. Nie zauważyłem jakichś dodatkowych opóźnień przy zmianie kanału z DVB-T na SAT i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...