Skocz do zawartości

TVM Wrocław


ssszaman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo iż jestem z Wrocławia i interesuje mnie rynek mediów z dużym zaskoczeniem odkryłem że na terenie mojego miasta działa telewizja o której nie miałem pojęcia...

 

Telewizja Miejska Wrocław jest obecnie największą we Wrocławiu telewizją lokalną nadającą swój program za pośrednictwem sieci telewizji kablowej. Działamy od ponad 15 lat na rynku wrocławskim w ramach koncernu medialnego VECTRA, który jest drugim co do wielkości operatorem kablowym w kraju.

Swój program budujemy w oparciu o współpracę z lokalnymi instytucjami publicznymi oraz kooperację z podmiotami prywatnymi.

Zakres tematyczny emitowanych programów jest bardzo wszechstronny.

Program jest tworzony przez zespół kompetentnych i zaangażowanych pracowników, posiadających również zagraniczne doświadczenia w realizacji produkcji telewizyjnych .

Specjalny system powtórek zapewnia szeroki dostęp widzów do poszczególnych pozycji programowych w różnych czasach emisyjnych.

Obecnie swoim zasięgiem obejmujemy prawie 160 tysięcy mieszkańców naszego miasta, a poprzez kanał wspólny (emisja w innych ośrodkach telewizji lokalnych działających w sieci VECTRA) mamy możliwość emitowania wybranych programów do widzów w blisko 70 ośrodkach w kraju, co pozwala na potencjalne osiągnięcia widowni

o wielkości prawie 2 milionów osób!

 

Na samym Dolnym Śląsku możemy w ten sposób dotrzeć do blisko 320tysięcy mieszkańców. Swoim zasięgiem obejmujemy Bielawę, Dzierżoniów, Wałbrzych, Jawor, Jelenią Górę, Legnicę, Polkowice, Strzelin, Żary, Gryfów Śląski, Świeradów, Nową Rudę, a także Zgorzelec, Bolesławiec, Milicz, Trzebnicę, Brzeg Dolny , Wołów, Oleśnicę, Oławę.

 

Program jest emitowany 24h na dobę, w tzw. pętli (pętla trwa 2 godziny w dni robocze, a 3 godziny w weekendy).

http://tvm.wroclaw.pl/

 

Czy ktoś widział ten kanał? Ma jakieś zapy? Fragmenty programów? Niewiele można znaleźć w internecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...