Skocz do zawartości
  • 0

Dekoder-nagrywarka


Piermarlin
 Udostępnij

Pytanie

nie wiem czy w dobrym temacie ale muszę to napisać bo nie widzę mojego problemu. Problem jest z dekoderem z nagrywarką z Multimedii. Na dekoderze pisze High Definition Interactive Digital , HHD Recorder, HDMI, DVB, mhp, ADB. Chciałbym uzyskać pomoc jak nagrać/zgrać filmy z nagrywarki na komputer/laptop. Jest z tyłu 50 wejść nie wiem co od czego widziałem też wejście USB. Więc proszę o pomoc.

Ps. dodam że monter kablówki bo trzeba było wymieniać kable i zmieniać router nie dał instrukcji do dekodera :| a sam się zapomniałem zapytać o tą ,,możliwość,, nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ferguson Ariva 253, ten co mi proponowałeś

 

Tak, konfiguracja tego tunera nie jest skomplikowana. :)

 

 

To znaczy że dekoder potrafi zapamiętać 32 nagrania do wykonania w najbliższym czasie. Do tego każde można najprawdopodobniej ustawić w tryb powtarzania: codziennie,co tydzień itp.

 

Dokładnie tak. Każdy z 32 dostępnych timerów możemy skonfigurować niezależnie. Trzeba tylko uważać przy tym, aby nie doprowadzać do konfliktów czasowych. Zresztą, jeśli takowy się pojawi to tuner nie zezwoli na ustawienie takiego timera.

 

 

A jaki konwerter wystarczy do tego tunera?

 

Wystarczy najzwyklejszy, najprostszy typu Single (pojedynczy). Można też np. zastosować konwerter typu Monoblock, dzięki czemu mamy dostęp jednocześnie do Hot Bird'a 13°E i Astry 19,2°E.

 

 

ale ja planuję TV sat, więc naziemna nie pasuje

 

Anteny naziemnej nie musisz w ogóle podłączać do tego tunera, jeśli nie zamierzasz z niej korzystać. Antena naziemna nie jest tutaj wymagana.

Podłączasz tylko kabel od anteny satelitarnej i konfigurujesz tuner. :) Antena satelitarna musi być oczywiście uprzednio poprawnie ustawiona. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli zdecydowałeś się na tego Fergusona to tu na forum jest też dział poświęcony tunerom tej marki. Znajdź tam odpowiedni wątek poświęcony temu modelowi tunera, poczytaj go sobie i tam ewentualnie zadawaj już pytania związane konkretnie z tym modelem tunera.

 

Korzyści z dodatkowego odbioru Astry miałbyś takie, że miałbyś dodatkowo dostęp do większej liczby kanałów. Znacznie większej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ty tak skrobiesz tematy itd ze człowiek głupieje co chcesz. Admin ty widzisz ile tematów i wątków porusza choć ma wyjaśnione wszystko 40x/??
 
EOT.
 
Miałeś już w innych tematach tłumaczone że będziesz miał tylko 1 kanał oglądany(nagrywany na tym dekoderze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...