Skocz do zawartości

Telewizor nie odbiera obrazu od dekodera.


kryysteeek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien kłopot.

Otóż wyłączyłem telewizor na zablokowanym wcześniej kanale i po próbie włączenia go ponownie, telewizor jakby nie odpowiada. Dekoder jest uruchomiony, jest zielona kropka, gdy nacisnę jakiś przycisk w pilocie, to ona miga normalnie, ale obraz w telewizorze jest cały czarny. Do tego dekodera nie da się wyłączyć. Próbowałem odłączać go od gniazdka, ale to nie pomogło, dekoder nadal sam się uruchamiał a ekran nadal czarny. Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu telewizor nie odpowiada czy dekoder? Jeśli dekodera nie da się wyłączyć, to raczej z dekoderem jest coś nie tak. Ja u siebie mam czasami tak, ze jak odłączę dekoder - z prądu, odkręcę kable ant. i wyciągnę kabel HDMI, to po ponownym podłączeniu telewizor jakby go nie widzi i muszę odłączyć i podłączyć ponownie kabel HDMI do telewizora. A może przełączyłeś niechcący wejście w TV i dlatego obraz jest czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że włącza się i dekoder i telewizor, jest wszystko jak trzeba, ale jest czarny ekran, nic nie widać, nic nie słychać. Próbowałem 'w ciemno' wpisać kod do odblokowania i nic. Nie da siię przełączyć kanału, nawet przyciszyć dekodera. Nic nie przełączałem, nie dotykałem wgl kabli :c Telewizor dziala poprawnie, właśnie coś z tym dekoderem jest nie tak. :/ nawet gdy wyłączam go ręcznie, to on się jakby resetuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki ziomuś za chęci ;>

a może ktoś inny ma jakis pomysł? tak [beep]ko siedzieć w domu w ferie bez tv ;__;

Ale co my tu Ci mamy pomagać? Dekoder na 99% jest walnięty, wybierz się do punktu nc+ to powinni Ci wymienić na sprawny od ręki, nawet jeśli umowa nie jest na Ciebie. No chyba, że ten dekoder jest Twój na własność, wtedy robi się problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czy jak na początek podłączałeś ten dekoder to ściągało aktualizację dekodera bo ten typ tak ma jak ściąga nie ma obrazu jak lukaszo85 napisał na wyświetlaczu coś pokazywało a ty nie wiedziałeś przypadkowo odłączyłeś dekoder z prądu.Ale nie ma co czekać, a ni szukać pomocy tutaj tylko trzeba iść dekoderem do najbliższego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...