Skocz do zawartości

Który program do oglądania TV z TBS 5980 pozwoli mi na to...


biedrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam do Państwa pytanie.

 

Który program do oglądania telewizji (TNK HD lub NNK HD) z tunera z modułem TBS 5980 pozwoli mi na jej oglądanie w "okienku z możliwością zmiany jego rozmiaru bez ramki stylu windows" ?

Karty TBS 5980 jeszcze nie mam, dziś kupiłem w internecie więc w przyszłym tygodniu przyjdzie.

Mógłbym już teraz wszystkie programy do oglądania TV zainstalować, lecz nie wiem czy cokolwiek uruchomię bez KARTY TBS w USB.

 

Chodzi o coś takiego:

 

(opis zagadnienia na zdjęciu)

 

1377c6d953cde7b7.jpg

 

A to jest CEL jaki chcę osiągnąć na "moim pulpicie".

 

75461e889a780646.jpg

 

Dodam jeszcze, że to jest tylko pulpit z dodatkami, który może wygląda jak jakiś program do filmów lub czegoś podobnego.

Chcę tylko okienko programu do oglądania TV umiejscowić obok tych obrazków z motywami filmów.

 

A tu screenshot pulpitu w całej okazałości oraz z żądanym okienkiem programu "bez ramki" w wysokiej jakości (1920x1080p).

http://www.speedyshare.com/68KWn/cel.jpg

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość w tym najlepszy dvbviewer /płatny, ale bezkonkurencyjny/ ma funkcje wyświetlania, bądź ukrywania pasków stanu, menu etc... - lepiej nie instaluj ich zbyt wielu, bo najważniejsze jest to by chodził stabilnie: 5980 idealnie lata z dvbviewer pro i żądaną funkcję znajdujesz w "ukryj wszystko", zmianę rozmiaru okna najłatwiej dokonywać po zdefiniowaniu w opcjach myszy "zmiana rozmiaru" w dvbviewer - wystarczy użyć kółka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Faktycznie, przeglądając filmiki na youtube oraz galerie w google związane z dvbviewer zobaczyłem tę opcję (menu - widok/ukryj wszystko).

 

Lecz wyczytałem, że po zastosowaniu tej opcji pozostaje "ramka" okna programu.

 

Byłby ktoś tak uprzejmy i włączając tę opcję zrobił zrzut ekranu i zamieścił go na jakimś serwerze ?

Byłbym ogromnie wdzięczny, w sumie już jestem, ponieważ dużo się od Panów dowiedziałem ;)

 

edit:

 

Może ktoś napisać czy po zastosowaniu opcji ukryj wszystko okno programu będzie wyglądało tak jak na tym obrazku poniżej ?

http://img31.imageshack.us/img31/2387/69616342.png

Ramka okna pozostanie taka jaki jest zastosowany styl windows ?

Przyciski minimalizuj, max. oraz zamknij pozostaną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...