Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, cidik napisał(a):

@Gizior89 dodatkowe streamy będą raczej tylko na ich stronie internetowej, a tam ich kanały są w 25fps

Póki co nie ma o tym nigdzie ani słowa - można tylko domniemać. Osobiście byłbym zadowolony gdyby część meczów była w PSP - B.dobra jakość + B.dobry mecz 😉 ale zdaje sobie sprawę, że na ten moment to marzenie ściętej głowy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar
2 hours ago, aandin said:

Ja jako abonent chcę osobiście decydować który mecz chcę obejrzeć a nie "topowy" wg wydawcy. Czy to tak trudno zrozumieć? Płacę pełną opłatę za serwis, więc dlaczego mam mieć wybrakowane treści?

 

2 hours ago, aandin said:

To ja mam gdzieś takiego operatora, który bierze ode mnie pełną stawkę i daje mi w zamian wybrakowany content.

 

2 hours ago, Gizior89 said:

Założę się o dużą kwotę, że nie płacisz pełnej opłaty bo gdyby tak było to byś niejednokrotnie się nie chwalił że kosztuje Cię to 20zł. A gdy nadeszły pierwsze wzmianki o tym że viaplay się zwija to zacząłeś się dąsać że masz teraz wszystko za 20zł a za chwilę będziesz miał mniej za więcej.

Trzymaj się jednej wersji bo z tego wynika, że Ty nie jesteś reformowalny.

Niech nikt się nie zakłada tylko wpisze w googla aandin ile za viaplay satkurier, pierwszy link, @aandin przyznaje, że płaci 20 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
4 minuty temu, Bułgar napisał(a):

@aandin przyznaje, że płaci 20 zł. 

Nie kompromituj się🤦‍♂️

Serio nie potrafisz zrozumieć,że są tacy którzy lubią mieć wolny wybór i sami chcą decydować za siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bułgar

@aandin założyłem, że masz promkę przez operatora i nie myliłem się. W realu i wirtualu tak samo, najbardziej roszczeniowi są ci co nie płacą pełnych stawek. Istotę wolnego wyboru rozumiem lecz niestety niebawem będziesz miał taki rarytas nie za 20 zł, ale za 200-300 zl jak sobie w skandynawskim Viaplay za to zapłacisz. Bo w Polsce raczej mało prawdopodobne, aby ktoś za dużo mniejsze stawki nadawał wszystko hurtem, aby zaspokoić również gusta miłośników drużyn szorujących doły w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał(a):

@Bułgar

@Gizior89

Ja jako abonent chcę osobiście decydować który mecz chcę obejrzeć a nie "topowy" wg wydawcy. Czy to tak trudno zrozumieć? Płacę pełną opłatę za serwis, więc dlaczego mam mieć wybrakowane treści? Adekwatnie, wykupujesz serwis z filmami i masz oglądać tylko te które oni uznają za "topowe"?

Ja byłe z Viaplay zadowolony i nigdy tego nie kryłem.

Więc Eleven nie jest dla ciebie. Większość zadowoli Eleven ty szukaj innej oferty.

2 godziny temu, k05 napisał(a):

To, że Ty tak chcesz nie ma większego znaczenia dla operatora. Liczy się to co chce większość i raczej nie są to mecze drużyn Bundesligi z końcówki tabeli. 

Dokładnie i niektórym trudno to zrozumieć.

2 godziny temu, aandin napisał(a):

To ja mam gdzieś takiego operatora, który bierze ode mnie pełną stawkę i daje mi w zamian wybrakowany content.

Nie abonuj nie oglądaj  są alternatywy🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, czerstwy napisał(a):

Tylko dwie z nich to najchętniej oglądane zagraniczne ligi poza PL.

Ekstraklasa, dlugo długo nic, Premier League, długo nic, hiszpańska i cała reszta. ;)

 

A pisałem, że nie ma sensu kupowanie tych lig przez C+ ze względu na to, że i tak są na Eleven. Dodatkową opcja to dodatkowy zarobek. A żeby ten dodatkowy zarobek był to też musi ta dodatkowa opcja mieć co pokazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cidik napisał(a):

Polsat może zrobić z Elevenami co tylko zechce, nikt im w tym nie przeszkodzi. A kombinował to właśnie Eleven, który kiedyś kupił prawa na wyłączność, a za kilka miesięcy sprzedał połowe Canal+

Może sobie robić co chce, ale prawa maja konkretnego nadawcę wpisanego, i ma wykonać obowiązki umowne samodzielnie jeśli tak jest w umowie.

Wszystkie zmiany wymagają aneksu i zgód ligi w formie pisemnej, w końcu to kasa za logo i marketing, znów kasa leci. :)

Czysty zysk każdemu sprzedać prawa do używania loga i znaku towarowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami z Ligue1 ale na pewno więcej Polaków obejrzało w Polsce mecze Ligue1 niż Francuzów we Francji meczów Ekstraklasy 😉

Fakt jednak jest taki, że na próżno szukać zarobku u nas z praw do ich pokazywania. Musieliby tam grać polacy w takiej formie jak na Euro 2016 aby była u nas oglądalność 

Edytowane przez Gizior89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin
1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Od kogoś żądasz żeby się nie kompromitował a w tym samym czasie okłamujesz wszystkich że płacisz pełną stawkę. Płacisz 20 a nie 55

To nie ma nic do rzeczy ile płacę. Płacę tyle za ile mi operator Viaplay zaoferował. Trzymaj się meritum.

 

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Nie abonuj nie oglądaj  są alternatywy

No przecież tak zrobię.

Edytowane przez Kirk
Wycięto niemerytoryczny fragment. Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, k05 napisał(a):

Ekstraklasa, dlugo długo nic, Premier League, długo nic, hiszpańska i cała reszta. ;)

 

A pisałem, że nie ma sensu kupowanie tych lig przez C+ ze względu na to, że i tak są na Eleven. Dodatkową opcja to dodatkowy zarobek. A żeby ten dodatkowy zarobek był to też musi ta dodatkowa opcja mieć co pokazać. 

Faktycznie zapomniałem o La Lidze tylko czy ona ma większą oglądalność od Bundesligi tego nikt nie wie.

2 minuty temu, aandin napisał(a):

Chłopcze,to nie ma nic do rzeczy ile płacę. Płacę tyle za ile mi operator Viaplay zaoferował. Trzymaj się meritum.

 

To nie kłam że płacisz pełną stawkę🤣

 

3 minuty temu, aandin napisał(a):

 

No przeciez tak zrobię. Nie zrozumiałeś czegoś?

To zrób tak i już  nie płacz co jest a raczej będzie w Eleven bo innym to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...