Skocz do zawartości

SONY BDV-89


Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku z tym ze nie ma tutaj sekcji zestawy Blu Ray z glosnikami czyli jak kto woli zestawy kina domowego

 

a moze sa tutaj osoby ktore w tym siedza i znaja sie

 

tak wiec mam pytanie

 

mam zestaw BDV-8900 niestety nie ma go juz w sprzedazy a wiec by przyblizyc parametry tech http://www.sony.pl/product/hch-systems- ... unkcje#tab

 

 

do czego zmierzam zestaw dziala prawidlowo jedynie poza SUBem w zasadzie go nieslychac jest 10 marketingowych ustawien fonii i na zadnych go nieslychac w zasadzie gra tak jakby go glaskano

Woofer to 250W i gra jak 2.5 Watta posiadam tez paswyny Woofer Voice Krafta ale do innego zestawu to tego to tak nosi ze trzeba go uciszac ale nie o tym mowa.

Zestaw ma 2 tylne glosniki bezprzewodo i te sie dobrze sprawdzaja. Ma takze SmarTV jest TVN player IPLA TVP itd radio FM oraz doskonale radzi sobie z plytkami BD50GB takze jak ktos ma kamere

sobie przeniesie nagrania na taka plytke to doskonale sobie radzi

 

 

W takiej sytuacji wiec czy ktos zna jakis inny zestaw blu ray playera ktory mialby wbudowany wzmachor i nie wiem przednie glosniki po klablach do podlaczenia i wsparcie tylnych glosikow po BlueTooth nawet tyle ze nie wiem

czy limit to jest 8 metrow oczywiscie z wlasnym zasilaniem

 

nie bardzo mnie interesi juz pakowanie sie w SONY [cinavia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie musi to byc zestaw wszystko w 1 podam 2 przyklady

chodzi o cos takiego playerek BD z wbudowanym wzmachorem ktory obsluguje blue tooth czyli ze sobie moge spiac glosniki tylne a tylne glosniki moga byc przeciez rozmiarow glosnikow do kompa oraz moca nawet ponizej 50Watt

Wszystkie przednie glosniki natomiast moga byc na kablach bo obecny zestaw wlasnie taki jest

 

Meczy jednak to ze Sub nie gra nieslychac go jest mega cichy

 

nie wiem jak gra zestaw ktory wymieniles

poza tym widze ze jest wszystko ale poza SMART tv czyli bez IPLI itd to w sumie mozna by bylo poniekad zastapic podlaczac pena USB na adroidzie po WIFI w przyszlosci bede chcial taki patent sprawdzic jak to sie sprawdza.

 

 

Chcialbym jednak wiedziec wiecej jak by sie sprawdzil zestaw ze mozna osobno podlaczyc tylne glosniki a raz jeszcze zestaw ktory wymieniles sobie zapisze i bede pamietac .

 

Roznica cenowa miedzy LG a SONY to byla 700zl drozej LG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tutaj wymienialismy to sa zestawy

 

SUB w zestawach jest elementen calosci nie da sie ich wypiac i podlaczyc do innego zestawu kabelki przypominaja zylke telefoniczna a koncowki sa jak rj45

 

 

znalazlem tez taki zestaw to samo co moj SONIAK

 

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-dom ... om=skapiec

 

 

u mnie priorytet to prawidlowe funkcjonowanie plyt blu ray 50gb wielokrotnego uzytku

 

+- w 2008 roku mialem BDP-3600 przez zakupem bylem w salonie by sprawdzic jakie nosniki odczytuje no i co sie okazalo kazdy

 

proboemy sie pojawily gdy odpalilem BD50 i podczas ogladania gdy nastepuje zmiana warstwy to nosnik zaczal wrecz rzezbic film sie zawieszal i wznawial w trybie skokowym a jak juz zmienil warstwe to film odtwarzal sie nieplynnie

 

Trzeba bylo cofnac 3-5 sekund i wszysto wrocilo do normy

 

Tak wiec nie wiem jak teraz zachowuja sie te playerki ze wzmachorem i czy Sub w Samsungu pracuje tak jak powinien.

 

LG ktory wyminiles jest 1 model nizszy i delikatnie tanszy roznica to tylko nizsza marketingowa moc.

 

Plusem zestawu Samsung jest Smart HUb czyli wiadomo co mozna sobie tam zainstalowac lub juz jest zainstalowane

 

a z LG na odwrot player doskonale sobie radza z BDR50GB a Smart to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...