Skocz do zawartości
  • 0

Moduł Cam CI+ - lista kanałów


Cipciaqu
 Udostępnij

Pytanie

Będąc "szczęśliwym" klientem nc+ odbieram ich przekaz za pomocą modułu Cam CI+ zainstalowanego w tunerze znajdującym się w telewizorze.

Telewizor połączony jest pojedynczym kablem ze standardowym zestawem "c+" z 80 cm czaszą i konwerterem.

 

Czy mogę znaleźć gdzieś listę wszystkich kanałów satelitarnych odbieranych przez tuner w telewizorze, bo tych kanałów jest kilkaset.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

pod tym linkiem

http://pl.kingofsat.net/pos-13E.php

masz wykaz wszystkich kanałów odbieranych z satelity Hotbird - twoja czasza jest ustawiona na tego satelitę.

 

Pod tym linkiem

http://pl.kingofsat.net/pack-ncplus.php

masz listę kanałów wchodzących w skład platformy NC+

 

Pytanie jaki masz telewizor i jak jest rozwiązana sprawa wyszukiwania kanałów - jest kilka możliwości. Skanowanie wyszukiwanie po danej platformie :) rzadko spotykane w TV. Jest możliwość wyszukiwania po transponderze albo skanuj wszystko całą satelitę. Domyślam się że masz tylko opcję skanuj satelitę czyli wszystko.

Doczytałem instrukcję obsługi twojego telewizora - teoretycznie jest coś takiego jak aktualizacja listy kanałów - strona 15-16-17 instrukcji - która jest dostępna na stronie internetowej. Jak to działa nie wiem.

Czeka więc ciebie ręczne układanie listy kanałów - współczuję :). Pytanie czy TV umożliwia zapisanie ułożonej listy kanałów na pendriva. Nie często spotykane w TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Pytanie jaki masz telewizor i jak jest rozwiązana sprawa wyszukiwania kanałów - jest kilka możliwości. Skanowanie wyszukiwanie po danej platformie :) rzadko spotykane w TV. Jest możliwość wyszukiwania po transponderze albo skanuj wszystko całą satelitę. Domyślam się że masz tylko opcję skanuj satelitę czyli wszystko.

Doczytałem instrukcję obsługi twojego telewizora - teoretycznie jest coś takiego jak aktualizacja listy kanałów - strona 15-16-17 instrukcji - która jest dostępna na stronie internetowej. Jak to działa nie wiem.

Czeka więc ciebie ręczne układanie listy kanałów - współczuję :). Pytanie czy TV umożliwia zapisanie ułożonej listy kanałów na pendriva. Nie często spotykane w TV :)

 

Telewizor LG 42LM620S 3D - wyszukiwanie z włożonym modułem pokazuje dostępne platformy czyli CP i C+, wyszukując z wybranym C+ kanały ustawiają się według numeracji dostępnej na stronie nc+, pozostałe są dalej ale nie jest to zawsze numeracja rosnąca o jeden. Dzięki temu że kanały ustawiają się według numeracji nc+, przestawianie ich jest łatwe i dzięki temu układ kanałów mam taki jak chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja w samsungu mam eksport do pliku na pendrive. Potem obróbka w programie na PC i mam dokładnie to co chcę. Nie korzystam z wyszukiwania wg platformy bo niewiedzieć czemu nie ma możliwości edycji tego.

 

Tu jest odwrotnie, można edytować kanały platformy, ale nie ma możliwości eksportu listy kanałów.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...