Skocz do zawartości
Mr. Orbita

Uwaga - proszę zgłaszać spam na PW!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę wszystkich o uwagę: od jakiegoś czasu na forum grasuje użytkownik rozsyłający zaproszenia do pewnego forum/serwisu, oferując rangę w zamian itp. Proszę na te wiadomości nie odpowiadać i bezwzględnie je zgłaszać do moderacji (PW można zgłaszać), gdyż jest to spam, takie wiadomości są masowo rozsyłane do wielu użytkowników, z różnych kont. Często tytuł jest "gg" lub coś podobnego, próbuje zaczynać rozmowę od wiadomości o treści "mam pytanie" lub coś w tym stylu.

 

Pamiętajcie, że jeśli nie będziecie reagować, to spamowanie będzie przybierało na sile.

 

Ostatnio spam szedł m.in. z kont Ragi, Drink i JoJo - ostrzegam, że nie mamy z tym serwisem nic wspólnego, a wymienieni użytkownicy zostali zbanowani.

 

Temat zamykam, bo nie ma co tu komentować, proszę po prostu zgłaszać PW naruszające regulamin, żeby nie dochodziło do sytuacji z masowym spamowaniem tą drogą. Z góry dziękuję za współpracę zgłaszającym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam - po raz kolejny ostrzegam przed spamem na PW, proszę go bezwzględnie zgłaszać. Chodzi o treści typu "zarejestruj się na forum X" "albo odwiedź portal X" - to są wiadomości rozsyłane masowo do dziesiątek userów, bez zgody administracji i walczymy z takim spamem.

 

Proszę także zgłaszać, jeśli jakikolwiek inny user podpuszcza Was, abyście spamowali w jego imieniu. Sugeruję tego nie robić, bo ja i tak z czasem dojdę kto za czym stoi i BAN-y zgarną wszyscy.

 

Spam można zgłaszać dokładnie tak samo jak posty przez wykrzyknik w trójkącie po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×