Skocz do zawartości

Promax - brak kanału


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dwa tygodnie temu w końcu się zebrałem i poszedłem do ich biura żeby podpisać umowę o multiroom. Zadowolony, że w końcu będę miał wszystkie kanały u siebie w pokoju po ok godzinie/dwóch od pobytu w biurze podłączyłem wszystko kartę włożyłem wszystko tak jak mówiła Pani w w biurze i pisało w instrukcji. Na początku wyszukiwało automatycznie mi kanały jednak nie wynalazło jednego! Orange sport. Postanowiłem, więc napisać do nich, a oni mi na to, że mam przynieść dekoder do biura i bezpłatnie wymienić na inny (No bez jaj w takim razie dają niesprawne dekodery?). I mam takie pytanie, bo mam w drugim pokoju dekoder intek digital HD C63CX a u mnie w pokoju digit mf4-k (nie mam telewizora w HD więc mam inny dekoder, bo nie potrzebne są mi kanały HD). Mam, więc pytanie czy w tym intek da się sprawdzić jakoś częstotliwość tego kanału Orange sport?, bo ani na stronie promaxu ani jak wypróbowałem wszystkie przyciski na pilocie nie mogłem znaleźć, więc już zdesperowany proszę was o pomoc jak to zrobić, bo chcę spróbować ręcznie wyszukać u mnie, a jak to nic nie da to chyba będę musiał znowu do nich iść :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w tym dekoderze Technisat MF4-K skorzystać z opcji nazwanej bodajże "wyszukiwanie poszerzone programów" a następnie w belce u góry wybrać "wyszukiwanie kanałów". Program Orange Sport jest raczej reemitowany w MPEG-2 (nawet jeśli będzie on w MPEG-4 dekoder go znajdzie tylko obrazu nie wyświetli). Zobacz też w opcji gdzie można zarządzać listą programów, czy przypadkiem nie ma tam już Orange Sport lecz dekoder nie nadał mu nr programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Prawdopodobnie kanał ten jest nadawany w mpg4, Dekoder mf4-k jest tylko mpg2

 

Akurat tak się złożyło, że w domu mam 3 telewizory i na głównym gdzie pierwszy był dekoder właśnie ten kanał ten działał. Teraz już zmieniło się tak, że przy tym głównym telewizorze mam dekoder HD i po pewnym czasie od odania właśnie tego SD i zabraniu HD postanowiłem dobrać jeszcze multiroom i właśnie z tym dekoderem z multiroomu jest problem, ale nic wielkie dzięki adrian1981 za pomoc. Niestety kiedy tworzyłem ten temat telewizor mi zdechł ;p i nie mam opcji jak sprawdzić, ale jutro powinno już być ok z telewizorem i sprawdzę. Mimo wszystko dzięki, bo jak tam nie znajdę tego kanału to znaczy, że tylko i wyłącznie muszę do nich iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...