Skocz do zawartości
  • 0

Co wybrać do Smart HD+


paczacz
 Udostępnij

Pytanie

Witajcie,

postanowiłem sprawić sobie ofertę Smart HD+, ale mam problem jaki wybrać dekoder do niej, im więcej czytam tym mniej wiem... Szukam dekodera, który będzie od razu odbierał DVB-T, mimo, że mam tv z tunerem cyfrowym, to nie wyobrażam sobie przełączania, myślę też o połączeniu z internetem :). Dziś jeszcze znalazłem opcję modułu CI, tv mam Samsunga P2470HD, który ma wejście CI, jednak nie wiem jak to dokładnie będzie działać i czy w ogóle będzie działać ;). Mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą radę :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam Ferguson ariva 250 Combo, jednak na razie nie mogę wypróbować tego pakietu na tym dekoderze (patrz inny wątek). Przy zakupie kierowałem się tymi samymi elementami, co ty w tym momencie. Ten dekoder ma możliwość odbioru dvbt, gniazdo CI, czytnik kart, np. Smart hd+, i dwa wyjścia usb, np. podłączasz dysk twardy i możesz nagrywać i przewijać do woli. Z tego co się orientuje to jest możliwość podłączenia adaptera wifi. Przy pewnych ograniczeniach (nie będę ich tu opisywał), masz też możliwość oglądania jednego kanału, a nagrywania drugiego, do tego dochodzi edycja listy kanałów, bajery typu rozrywka, multimedia, youtube... Chętnie odpowiem na twoje pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

210 Combo potrafi się zawiesić ? Co wy robicie z tymi dekoderami ? Raz zawiesiłem Arivę 210 i to tylko dlatego, że ją testowałem maksymalnie poprzez skakanie po kanałach, odpinanie kabla, włączanie i wyłącznie neta, ale przy normalnym użytkowaniu mi się to nie zdarzyło. CI np. dla użytkowania CP, czy innej karty w module gdy nie ma w tunerze dwóch czytników kart. Jak nie to bierz Arivę 150 Combo z jednym czytnikiem. Z TNK radzi sobie ok jak każda Ariva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
po co w dekoderze wejście CI?

Jakbyś chciał równocześnie (albo samodzielnie, bez żadnej karty w czytniku) skorzystać z usług innego operatora, którego karta:

* zadziała tylko w module (Cyfrowy Polsat, TNK HD, NNK) - dostajesz wtedy moduł razem z kartą i montujesz go w gnieździe CI,

* zadziała i w module i w czytniku (wszelkie nieparowane karty typu TNK SD, smartHD czy inne MTV Unlimited + dokupujesz do nich moduł wg systemu kodowania)

 

Tu masz pokazane jak to wygląda: http://www.sklep.inter-comp.pl/photo/pr ... -17238.jpg

 

Co do gniazda CI w TV to jest właściwie bezużyteczne, bo jest ono powiązane z wbudowanym w telewizor DVB-T/DVB-C, a nie z tym co podłączasz przez HDMI, czyli np. tunerami sat. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...