Skocz do zawartości

Philips 40PFL3107H/12 led


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakupić model 40PFL3107H/12 wszystko ok jest ale do czasu gdy znalazłem opis dwóch użytkowników którzy maja ten telewizor i piszą swoja opinie mnie głównie chodzi o dźwięk czy mają racje?

 

np:

Oszczędny, ale słaby dźwięk

 

Telewizor co prawda zużywa mało prądu i jest to tylko jego jedyna zaleta, ale bez przesady przy oszczędnym trybie obraz jest zbyt ciemny i mało wyraźny. Niestety wadą jest dźwięk głośniki 2x10W grają jak telefon komórkowy porażka przy tej cenie produktu. Poprzedni telewizor miałem innej firmy z głośnikami 2x5W i dźwięk był wyraźny i głośny, a przy Philipsie skala głośności kończy się na 60, a gdzie reszta czyli 40 brakujące do 100, przez to nie dość, że dźwięk jest słabej jakości to i niezbyt głośny w porównaniu z innymi tańszymi telewizorami. Kupując ten telewizor liczyłem na niskie zużycie prądu co dostałem, ale przy tej cenie liczyłem, że wydatki na telewizor się skończą, a tu niespodzianka ze względu na słabe głośniki musiałem dokupić dodatkowy zestaw zewnętrznych kolumn.

 

niski pobór prądu

bardzo słaby dźwięk przy oryginalnych głośnikach, słaba jakość obrazu przy oszczędnym ustawieniu ekranu.

 

cytat 2:

wszystko łądnie pięknie ale ...

 

Hej ! Jestem od kilku dni posiadaczem tego Telewizorka, jak już wspomniał przedmówca, bardzo szpecącą sprawą jest ten dzwięk, 2x 10 W. gra słabo nie ma dynamiki i czasem nie starcza na odbiór prawdziwego dzwięku. Co do trybów odbioru, producent ustawił je na takim poziomie, że czasem przelatujemy pilotem po dostępnych ustawieniach i tak do końca nie ma odzwierciedlenia. JA tam bardzo wymagający nei jestem, można si eprzyzwycaić tylko tak jak już wspomniano, za tę cenę .. powinno być duużo wygodniej.

Jest oszczędny mało pobiera prądu to fakt, nagigacja też jest łatwa ale jest kilka wad jak np. jak przejść ( wrócić) na usb jeśli się przeszło już na tryb np TV czy weznętrznego hdmi, W opcjach przejścia w dane złącze, brakuje USB. Trzeba wstawać, iść ponownie do TV, wpinać ponownie i dopiero czyta. To jest troche uciążliwe.

reszta, chyba ok, matryca ładnie oddaje kolory, obraz tez ok.

Wygląd zewnętrzny prosty , smukły dopasowany,

 

niski pobór mocy, dobry wygląd, sporo bajerów, prosta nawigacja po systemie

średnio - niska jakość dźwięku, brak trybuusb w przejściach poszczególnych funkcji

Tak, polecam ten produkt.

 

inni użytkownicy na przeróżnych strona o tym modelu nic nie wypominają o dźwięku że jest coś nie tak, czy ktoś z was ma ten tv i może udzielić info jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz o nowych telewizorach lcd(led)/plazmach itp. wszystkich płaskich, to dźwięk jest słaby - bo jak zmieścić porządne głośniki w czymś tak cienkim? Era dobrego dźwięku z głośników telewizora odeszła, teraz ratuje go tylko kino domowe lub wieża podpięta do TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zeszłoroczny model. Ten Telewizor ma 2x10 W więc nie powinno być z dźwiękiem tak źle , ważniejszy jest obraz, a tu już nie jest tak różowo, nie ma Pixel Plus HD tylko Digital Crystal Clear, to słaby polepszacz obrazu. Oczywiście jak będziesz oglądał programy HD to nie ma różnicy, ale już SD będzie słabiutko. A nie lepiej dołożyć 200 zł i kupić 4007 lepszy model z Pixel Plus, 200 HZ (twój 100 HZ) Smart TV, sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu, bez porównania do twojej serii. Są już tegoroczne modele, ale na razie drogie. Super jest seria PFL 5008 z Ambilight tylko ta cena 2800 ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...