Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze TV - LED do 2000 z przeglądarką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję na dniach kupić nowy TV. Zdecydowałem się na jakiegoś LEDa ze względu na niski pobór prądu. Co może cie mi doradzić?

 

TV musi być kupiony w euro rtv agd, 32 do 38 cali, cena około 1800, musi mieć w pełni działającą przeglądarkę z możliwością podłączenia klawiatury i myszy pod usb, full hd z dobrej jakości obrazem(oczywiście patrząc na ten przedział cenowy).

 

Dziękuję za pomoc, zależy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem niedawno w Media Expert za 1649 zł 40 calowego Samsunga model 5300. Posiada przeglądarkę,można podłączyć mysz i klawiaturę czy dysk z filmami. Czyta prawie wszystkie formaty. Największą jego zaletą jest aplikacja Smart Hub.Obraz według mnie jest dobry.Na początku wydawał mi się słaby po przejściu z 32' ale to tylko kwestia przyzwyczjenia. Napewno ten model wart jest swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

podłączę się z pytaniem bo szkoda rozbijać tak nudny temat na nowy wątek. planuję kupić SMART TV LED 42 cale bez 3D. wstępnie padł wybór na LG 42LN575S za 2199zł:

 

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-l ... tml#opinie

 

testowałem go dzisiaj w sklepie - wziąłem ze sobą PACE 500GB od c+, materiały HD odbiera tak jak chyba powinien (nie mam za bardzo punktu odniesienia - do tej pory CRT 32" 16/9. natomiast POLSAT SD, TVP SPORT oczywiście kiepsko - wg mnie gorzej niż kineskop 32". dla porównania podłączyli mi jeszcze jakiegoś Philipsa 42". różnicy w zasadzie chyba nie widziałem.

 

pytanie do was co myślicie o LG i ich matrycach? ktoś jest zadowolony - a może ktoś wręcz przeciwnie. nie wiem czy te CMI 100HZ wystarcza - natomiast mecz LM w HD na Canal+ ładnie było widać - nie widziałem smużenia przy szybszych akcjach. nie wiem może jednak powinien być jakiś inny typ z 200hz - nie mam pojęcia.

 

nie wiem na co zwracać uwagę jeszcze, fajnie, że ma WIFI i działał w sklepie YOUTUBE - na tym mi bardzo zależy, bo nie mogę ciągnąć kabli. TVN PLAYER pewnie nie działa ? fajnie, że ma wejście DVB-C i DVB-S2 - może się kiedyś przydać. brakuje mi wyjścia analogowego audio - nie wiem czy będzie jakakolwiek jakość dźwięku z wyjścia słuchawkowego (zwykła wieża stereo na chinche)

 

i jeszcze jedno ważne pytanie: czy jeśli podłączę PACE do TV przez HDMI a dźwięk z PACE przez analogowe chinche do wieży to będzie synchron dźwięku z obrazem czy raczej się będzie rozjeżdżał?

 

generalnie ma być nie więcej jak 2000 - 2200 PLN... jakieś sugestie - jak wypada dzisiaj LG w porównaniu np. z SHARP, SAMSUNG tudzież PANASONIC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Według mnie, najbardziej interesująca oferta na dziś, to SONY serii W9 (905) o przekątnej 46": http://www.sony.pl/product/tv-117-46-lcd/kdl-46w905a .

 

Kosztuje toto sporo, bo 7,5k, ale za to jest sprzedawany razem ze smartfonem w cenie: http://www.3dmaniak.pl/46118/promocja-k ... ny-xperia/ , co po sprzedaży tegoż znacznie uszczupla cenę zakupu TV.

 

Policzyć, pokalkulować, to zawsze można. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...