Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagemcom spoko tuner ale po aktualizacji softu for PVR podobno zamula a strong nie jest za szybki ale możesz ustawić swoją listę programów oraz wiele satelit brak EPG na 7dni tylko 2/3 no chyba ze się mylę

 

A teraz ja :) posiada ktoś tuner LINBOX F 17? szukałem po necie recki ale brak tylko F 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia, czy SD czy HD, byle splitter był "dopasowany" pod posiadane modele, czy tez miał karty klienckie indywidualnie programowane, bo różne dekodery mają różne wymagania.

Pace, jest jak najbardziej typowy i nie ma z nim problemów na splitterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamierzam kupić Sagemcoma HD, ale pytanie czy muszę wymienić talerz, czy poza wielkością ta antena do odbioru HD różni się czymś od czaszy, która umożliwia odbiór Cyfry w SD. Pytam bo mam dwie anteny, w tym jedną kilkunastoletnią o średnicy pewnie ze 120 cm. na tym zabytku hula aż miło, żaden wiatr, deszcz czy śnieg jej nie straszny obraz nigdy nie znika w przeciwieństwie do drugiego odbiornika podłączonego do zwykłej 60- tki, gdzie byle deszcz wystarczy do zaniku obrazu. Czy na tej dużej będę odbierał w HD, czy muszę cos jeszcze przy niej wymienić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam kilka pytań co do sprzętu który dostanę od cyfry. Muszę mieć 2 dekodery które obsługują HDMI. Jeden który dostanę od cyfry Sagemcom DSI 87 HD ma taką opcję i za darmo go dostanę na czas trwania umowy, ale drugi Strong SRT 6880 nie ma takiej opcji i dlatego jestem zmuszony do kupna 2. Czy kupować od cyfry drugiego Sagemcoma za 149 zł czy można dostać w porównywalnej cenie jakiś inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed przedłużeniem umowy, mam do wyboru pozostanie z moim starym dekoderem Pace DSR 221 lub otrzymać od C+ w dzierżawę Sagemcoma DSI 87. Tutaj rodzi się moje pytanie który jest lepszy Pace czy Sagemcom, pomijając oczywiście fakt, że jeden to SD a drugi HD. Głównie interesuje mnie codzienne działanie, przełączanie programów czy awaryjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem SagemCom DSI87. Po podłączeniu do telewizora, włożeniu kabla i podłączeniu anteny pokazuje się na kanałach kodowanych komunikat: Brak uprawnień do odbioru tego programu. Dekoder podłaczałem do innego telewizora i to samo. Również próbowałem z inna kartą i też taki się komunikat pojawia.

 

Dodam, że na dekoderze Strong 6880 wszystko jest OK. Również karta wsadzona do arivy działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z moimi planami przejścia z SD na HD i dobrania Multiroomu mam taki oto problem. Mam antene 60cm i wiem że aby HD działalo prawidlowo ma być antena idealnie ustawiona. Zamierzam w niej wymienić konwerter na taki z 2 wyjsciami (do MR), czy do takiej anteny 60cm muszę uważać na te konwertery? Czy jesli kupię tani to będzie mi zle HD działało? Czy jednak nie warto przeplacac i brać najtanszy? Jesli jednak mam uważać to jaką firmę polecacie a jakich unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder SD i HDMI podobno sa spotykane gdzies w amazonskim buszu.

...

Jak już to na allegro są takie na przykład, więc jak w stosunku do kogoś odpisujesz i go krytykujesz to pisz merytorycznie, a jak nie masz wiedzy lub nie wiesz to najpierw sprawdź.

 

Ferguson FK-7000 - SD z hdmi i usb, pvr ready cena około 160 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem SagemCom DSI87. Po podłączeniu do telewizora, włożeniu kabla i podłączeniu anteny pokazuje się na kanałach kodowanych komunikat: Brak uprawnień do odbioru tego programu. Dekoder podłaczałem do innego telewizora i to samo. Również próbowałem z inna kartą i też taki się komunikat pojawia.

 

Dodam, że na dekoderze Strong 6880 wszystko jest OK. Również karta wsadzona do arivy działa jak należy.

 

karta musi pobrać patch - czyli ustaw na kanał np. filmbox(55) lub orange sport(125) i ślij reaktywację przez ica/cta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...