Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. do tej pory używałem dekoderow SD teraz pzrechodze na dekoder HD, wobec tego:

1. Chce wziasc od cyfry antene 80 - czy oni daja 2 konwertery, bo zależy mi abym oglądając jeden program mógł w tym czasie nagrywać drugi

2. kwestia nagrywanai - czy jak np jest późno mecz, zależy mi na jego nagraniu a nie chce by tv chodził to czy nagra mi sie jak wylacze tv do tryby standby pozostawiając włączony dekoder, czy jednak musi być tv włączony by sie nagrywało?

mowie np o dekoderze pace 500G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie techniczne na temat montażu; ciotka chce zamówić cyfre+z montażem mieszka w bloku jej sąsiad miał problem po montazu cyfrowego polsatu i tu pytanie jeżeli okaże się,że jest problem z odbiorem/montażem to czy będzie mogła odstąpić od podpisania umowy bez kary? i ile musi zwrócić montażyście całą kwote tj 200 zł czy tylko za dojazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli okaże się, że nie można zamontować anteny, można odstąpić od umowy, ale warunkiem koniecznym jest uzyskanie wtedy od montera zaświadczenia, że w danym miejscu jest niemożliwe ustawienie anteny. na zaświadczeniu musi być pieczątka dystrybutora C+ oraz podpis montera. co do zwrotu kosztów - musisz dopytać już samego montera - oni ustalają cenniki, Cyfra+ nie narzuca cennika oraz nie odpowiada za instalację abonenta, więc ciężko powiedzieć, ile i czy coś będzie trzeba zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa wymiana dekodera na inny ? Od dłuższego czasu chcę kupić cyfrę, ale czekam na jakiś stabilny dekoder PVR z dobrą jakością obrazu.. Załóżmy że wziąłem Pace a za chwilę będzie dostępny lepszy dekoder. Dostanę go bez problemu czy będą musiał składać kilka reklamacji na Pace ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jeśli zależy mi na nagrywaniu to czy lepiej wziac PVR Pace lub Philips od cyfry czy inny dekoder HD od cyfry i dokupic dysk do niego? Chodzi mi która opcja technicznie jest lepsza tzn lepiej dziala , nie przerywa, nagrywa zawsze o czasie? jaki dekoder najlepiej polecacie ztego co Cyfra oferuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli zależy Ci na bezproblemowym nagrywaniu to tylko i wyłącznie niezależny odbiornik.

 

Philips PVR HD: Od czasu zabawy Cyfry+ z softem w tym dekoderze nawet zaplanowanie nagrania zawiesza dekoder i bez resetu się nie obejdzie.

Pace PVR HD: Na tym dekoderze jest lepiej ale też nie idealnie. Z tego co mi mówią znajomi to potrafi zacząć nagrywać i po 5 minutach przerwać bez przyczyny, choć nie zawsze się tak dzieje, no ale jednak

Sagemcom HD: Z tym dekoderem nie miałem nigdy do czynienia i nie wypowiem się o nim. Najlepiej poczytaj w odpowiednim temacie: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinie aby zamówić Cyfrę z Philipsem PVR HD, na wstępie konsultant poinformował mnie że ten dekoder nie współpracuje z Canałami + jak to ? Zapytałem o jakiś alternatywny dekoder dla Pace i Philipsa w najbliższej przyszłości, otrzymałem stanowczą odpowiedź że przez najbliższe kilka lat będą oferować dekodery Pace.

 

Czy na kanałach HD jakość obrazu jest faktycznie zauważalnie lepsza na korzyść Philipsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...