Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żaden dekoder HD Cyfry nie działa ze spliterami. Co to są nagrywarki? Dekodery PVR? Nie dostaniesz takiego w tej chwili gratis.

Czy Ty poczytałeś forum chociaż z 15 minut? Bo pytasz o rzeczy, o których mówi się na okrągło.

Oczywiście, że jest dekoder HD, który działa na wszystkich rodzajach spliterów - jest to Philips HD. Wprawdzie dość wielkich rozmiarów ale doskonały. Nadal wiele osób posiada go w domu i nawet w bezpłatnym użytkowaniu. Lecz jeśli dojdzie do wymiany z powodu jakieś usterki, to wymiana jest niestety na Sagem HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale skoro pytający chce kupić (wydzierżawić) od Cyfry dekoder, to wiadomo, że tego Philipsa nie dostanie, bo już go nie ma, więc co mu po tej wiedzy, że Philips działał ze spliterami?

Igor_MG hm, w takim może się mylę, byłem przekonany, że ten dekoder nie działa ze spliterami (prawdę mówiąc myślałem o bezprzewodowych). A z bezprzewodowymi działa? Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy? (żeby nie wprowadzać następnym razem w błąd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bratu zepsuł się dekoder Pace sd,który miał na własność,a okres gwarancji minął. Teraz pytanie czy może bez problemu kupić nowy od cyfry? W moim przypadku jakiś czas temu odmówiono mi możliwości zakupu dekodera hd ponieważ jak powiedzieli do jednej umowy mogę zakupić tylko jeden dekoder i zaproponowali mi wynajem. Czy aneks zawsze daje możliwość zakupienia dekodera? No i najważniejsze co powinien zrobić teraz brat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem. Mam cyfrę plus multiroom. Kabel do drugiego dekodera się przerwał i musieliśmy dosztukować trochę. Dalej nie było sygnału, więc zaczęliśmy przestawiać antenę ponieważ sygnał był 3.5/5. Po przestawieniu okazało się , że nie ma sygnału na obu dekoderach. Czujnik sygnału też nic nie wskazuje, nie piszczy. Przy jednym z kabli (przy koncowce do anteny) wykrzywil sie bolec. Ucielismy troche kabla i mielismy juz prosty bolec. Co mamy zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bratu zepsuł się dekoder Pace sd,który miał na własność,a okres gwarancji minął. Teraz pytanie czy może bez problemu kupić nowy od cyfry? W moim przypadku jakiś czas temu odmówiono mi możliwości zakupu dekodera hd ponieważ jak powiedzieli do jednej umowy mogę zakupić tylko jeden dekoder i zaproponowali mi wynajem. Czy aneks zawsze daje możliwość zakupienia dekodera? No i najważniejsze co powinien zrobić teraz brat?

 

Przy przedłużaniu umowy zawsze można zakupić nowy dekoder po promocyjnych cenach, natomiast w trakcie trwania umowy (bez jej przedłużania), również można zakupić dekoder, pod warunkiem że nie ma się "na stanie" dekodera na gwarancji (lub na wynajem). Cena w takim przypadku to: dekoder SD 149 zł, dekoder HD 198 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chodzi o to że na poprzednim analogowym(wynajmowanym nie do odbioru HD) wchodziłem w program szukałem np meczu który będzie jutro wciskałem ok potem 1i ok. potem nastawialem nagrywarkę wracałem za tydzień i było nagrane a wczoraj kupiłem tego sagema i nie widzę takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...