Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze ktos pomoze dzis przynioslem do domu pvr 7201/91 wszystko dziala na orginalnej karcie ale przez spliter small 2 card serwer nie dzial wyskakuje niewlasciwa lub uszkodzona karta abonencka na inych dekodarach spliter smiga bez problemu jaka moze byc przyczna ze na tym pvr nie dziala jakies sugestie dziekuje za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregry608

Tak, chodziło mi o portal allegro. Często tak się mówi, jeśli nie chce się używać konkretnej nazwy.

@jacek_m_11

Akurat przeglądałem inne rzeczy i zauważyłem, że jest dość spory wysyp tych tunerów stąd moje pytanie.

A tak przy okazji, czy odkupienie od kogoś tunera jest nielegalne skoro tuner jest czyjąś własnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem poruszany , odbil sie echem i policja , allexxx wie i dziala

 

w skrocie nie ma sprzedazy dekoderow PVR z dyskiem na allexxx , ten kto sprzedaje jest paserem ten kto kupi musi sie solidnie gesto wytlumaczyc a i tak poniesie koszty i za to sa grzywny kolegium itp ciekawe postepowania !!!!!

 

UWAZAJcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo wiadomo , dlatego osoba bedzie miala kwasna mine od nowego tygodnia , poniewaz dekodery od operatora wyludzila , nie oddala a teraz chce zarobic sprzedajac go

weselej jest gdy nie zaplacila ta osoba cyfrze kary za brak zwrotu sprzetu w kwocie 800 PLN , to od tej kwoty leca wesole odsetki , suma rosnie , az nagle zapuka komornik sprawa w sadzie i naprawde z niewinnego szalenstwa zrobi sie niezla JAZZZDA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goabroad, bo nie da się wszystkich tych aukcji wyłpać. Dwa, pisałem już to kiedyś. Wrzuci Ci taki koleś w aukcje, że sprzedaje PACE SD, poda nr seryjny, cena 500zł, wszystko legalnie, bo jego własność i nawet za 1000 może go próbować sprzedać. Jednak każdy wie, że to nie PACE SD, tylko PVR idzie. Zablokować tej aukcji nie można, bo wg opisu wszystko jest legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke Cyfra sama sobie winna. Przedluzajac umowe i dokladajac opcje multiroom zapytalem, czy jest mozliwosc wydzierzawienia drugiego dekodera PVR. Oczywisicie takiej mozliwosci nie ma. Konsulatant sam zaproponowal mi zakup na "popularnym serwisie aukcyjnym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...