Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio nurtuje mnie takie pytanie odnosnie odbiorników Cyfry i ich gwarancji. W przypadku zwyklych usterek mozna zaniesc sprzet do salonu i powinni wymienic? Co w przypadku kiedy np piorun uderzy w dom i odbiornik zostanie w tym przypadku uszkodzony? Rowniez bezproblemowo mozna reklamowac? Pytanie troche z byle czego, ale strasznie mnie ciekawi taki przypadek, bo jak wiadomo wiekszosc firm(roznych sprzetow elektronicznych) nie uznaje gwarancji po uderzeniu pioruna... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I słusznie, że nie uznaje, od takich rzeczy jest ubezpieczenie 8) Idziesz do punktu, tam dają Ci nowy, jeśli serwis wykryje, że dekoder jest spalony w wyniku przepięcia dostaniesz rachunek za uszkodzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam następujący problem. Koło południa odbierają mi tylko 2 kanay tvp1 i tvp2. Na reszcie kanałów pokazuje brak sygnału mimo iż w ustawieniach jakość sygnału jest dobra. Po południu działają wszystkie kanały. Mam dwa dekodery pace pvr i ten sagem co go za 1 gr sprzedawali. Na obydwu sytuacja jest ta sama. Problem ten nie występuje codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te Thomsony od cyfry+ nie są nowe tylko używane i odnowione. Jeśli Ci nie zależy na kanałach HD, to spokojnie weź thomsona, bo są to dobre tunery SD. Jeśli zależy Ci na kanałach HD, to poszukaj jakiegoś taniego i dobrego dekodera HD, lub wypożycz od cyfry za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,dzisiaj rano gdy włączyłem cyfre okazało się ,że wszystkie programy są w formacie 4/3? a dokładniej okienko jest pomniejszone w kwadrat i jest obraz tvnatomiast po bokach jest czarna przestrzeń,zresetowałem dekoder i nadal jest tak samo nie wiem co się dzieje jestem zaskoczony proszę o pomoc .Mój dekoder to strong srebny wczoraj o 23 wszystko było dobrze z cyfrą z obrazem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania pojawiają się zakłucenia odbioru rozsypywanie obrazu mimo ustawienia 4,5 poziomu sygnału.

Jestem w Cyfrze od 4-miesięcy i poprzednio takie fakty nie występowały tzw.szatkowanie dopiero po wprowadzeniu nowego oprogramowania.

Mam najnowsze oprogramowanie i nowy egzemplarz Pace nówka.

Co mam z tym problemem zrobić abym mógł oglądać programy w takiej samej jakości jak przed dodaniem nowego oprogramowania.

Pozdrawiam i czekam na sugestie i podpowiedzi.

Poprzednio byłem w "n" przez 5-lat i nigdy takich problemów nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...