Bono27
-
Postów
1010 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Bono27
-
-
22. Polska – Brazylia 2
23. Francja – Argentyna 2
24. Bułgaria – Polska 2
25. Hiszpania – Rosja 2 (0:3)
26. Japonia – Francja 2
27. Niemcy – Włochy 2
28. Meksyk – Kuba 2
29. Kamerun – USA 2
30. Serbia – Meksyk 1
31. Czechy – Kamerun 1
32. Egipt – Hiszpania 1
33. Bułgaria – Brazylia 2
34. Włochy – Portoryko 1
35. Argentyna – Japonia 1
-
3. Polonia Bytom - Widzew Łódź
4. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1
5. Arka Gdynia - Polonia Warszawa
6. Sunderland AFC - Manchester United 2
7. Stade Toulousain - Racing Metro 92
8. KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
9. Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2
10. Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
11. AC Parma - AC Milan 2
12. AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia
13. Valencia CF - Athletic Bilbao 1
14. Newcastle United - Manchester City 2
15. PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań
16. Chelsea Londyn - Arsenal Londyn 1
17. Ruch Chorzów - Korona Kielce 2
18. FC Barcelona - Real Mallorca 1
19. Inter Mediolan - Juventus Turyn 1
20. Stade Rennes - FC Toulouse
21. Real Madryt - Deportivo La Coruna 1
22. Benfica Lizbona - Sporting Braga
-
1. MMTS Kwidzyn - Vive Targi Kielce 2
2. Valencia CF - Manchester United X
3. Borussia Dortmund - Sevilla FC X
4. FC Utrecht - FC Liverpool 2
5. Zenit Sankt Petersburg - AEK Ateny 1
6. Hajduk Split - Anderlecht Bruksela 2
7. CSKA Sofia - FC Porto 2
8. Lech Poznań - Red Bull Salzburg 1
9. Manchester City - Juventus Turyn 1
10. Atletico Madryt - Bayer Leverkusen 1
11. KAA Gent - Lille OSC 2
12. Villarreal CF - Club Brugge 1
13. St. Petersburg HC - BM Ciudad Real 2
14. Ruch Chorzów - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2
15. Ajax Amsterdam - FC Utrecht 1
16. Twente Enschede - FC Groningen X
17. Chambery Savoie HB - Vive Targi Kielce 2
18. PSV Eindhoven - VVV Venlo 1
19. THW Kiel - FC Barcelona 1
-
3 października :
Gdańsk - Częstochowa 1
Lublin - Rybnik 1
10 października :
Częstochowa - Gdańsk 2
Rybnik - Lublin 2
-
(...) Obawiam się, że transmisje nie będą regularne i będzie można ten mecz obejrzeć FTA tylko dlatego, że akurat wypada w trakcie okienka sportowego TV 4, które w niedzielę zazwyczaj jest o 14:30.
Na jakim kanale FTA ten mecz będzie? Bo TV4 niekodowana nie jest.
-
Siatkówka nie jest moim ulubionym sportem i nie miałem w planach wczorajszego meczu, ale wiem, że wielu ludzi ogląda mecze polskiej reprezentacji, zwłaszcza na wielkich turniejach. Zachowanie Polsatu było żenujące. Jak można puszczać reklamy(8 minut!), kiedy wiadomo, że zaczęło się już spotkanie, które było w programie? Stacja Solorza szanuje swoje pieniądze a kibiców ma w [beep]ie.
-
3. Werder Brema - HSV Hamburg X
4. KVC Westerlo - Standard Liege X (0:0)
5. Santos Sao Paulo - Cruzeiro Esporte Clube 2
6. ŁKS Siemens AGD Łódź - Widzew Łódź 1
7. VfL Wolfsburg - SC Freiburg X
8. Unibax Toruń - Betard WTS Wrocław 1
9. FC Kaiserslautern - Hannover 96 2
10. Anderlecht Bruksela - KV Mechelen 1
11. Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 1
12. Germinal Beerschot - Club Brugge 2
13. Atlético Mineiro - Gremio Porto Alegre 2
-
2. Odra Wodzisław Śląski - Górnik Polkowice 2
-
GP Singapuru:
Zwycięzca: Fernando Alonso - Ferrari
Kwalifikacje:
- Sebastian Vettel - Red Bull
- Nico Rosberg - Mercedes
Wyścig:
- Jenson Button - McLaren
- Fernando Alonso - Ferrari
- Robert Kubica - Renault
- Rubens Barichello - Williams
-
A to s[beep]ysyny [beep]ane! Licznik ten sprawiał, że reklamy dużo mniej denerwowały.
-
1. Ciudad Real - SG Fiensburg-Handewitt 1
2. Polska - Chiny 2
3. Ilicziwiec Mariupol - PFK Sewastopol 2
4. Polska - Chiny 2
5. Zenit Sankt Petersburg - Saturn Ramienskoje 1
6. Polska - Kanada 1
7. Krzysztof Włodarczyk - Jason Robinson 1
8. Twente Enschede - Ajax Amsterdam 2
9. Niemcy - Serbia 2
10. Tom Tomsk - CSKA Moskwa 2
11. GP Singapuru - Fernando Alonso
12. NEC Nijmegen - Feyenoord Rotterdam X
13. KS VIVE Targi Kielce - HC Celje Pivovarna Lasko 1
14. Kanada - Serbia 2
15. Czechy - Chiny 2
16. Polska - Niemcy 1
17. Brazylia - Hiszpania 1 (3:0)
-
20. Kolejka - 26 września
Leszno(Hampel) - Zielona Góra(Hancock) 1
Toruń(Holder) - Wrocław(Crump) 1
20. kolejka: 26 września 2010 (niedziela)
Rzeszów - Daugavpils 1
Gdańsk - Gniezno 1
Grudziądz - Poznań 1
Rybnik - Miszkolc 1
20. kolejka - 26 września 2010 (niedziela)
Łódź - Lublin 1
Ostrów - Rawicz 1
-
Na samym dole działu jest już temat o MŚ w siatkówce 2006 https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=36&t=1147. Wystarczy wyrzucić datę z nazwy i temat będzie uniwersalny.
-
1. Västervik Speedway - Dackarna Malilla 2
2. Real Madryt - Espanyol Barcelona 1
3. FC Barcelona - Sporting Gijon 1
4. Lazio Rzym - AC Milan
5. Valencia CF - Atletico Madryt
6. Juventus Turyn - US Palermo 1
7. Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1
8. Legia Warszawa - Lech Poznań 2
9. Manchester City - Chelsea Londyn 2
10. Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 2
11. West Ham United - Tottenham Hotspur 2
12. Aviron Bayonnais - USA Perpignan 1
13. Polonia Warszawa - Polonia Bytom 1
14. Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2
15. Ruch Chorzów - Widzew Łódź 2
16. Grand Prix Włoch na żużlu
17. AS Roma - Inter Mediolan 2
18. Olympique Lyon - AS Saint-Etienne 2
19. Athletic Bilbao - FC Barcelona 2
20. Frank Mir - Mirko Filipović 2
21. Bolton Wanderers - Manchester United 2
22. Wolverhampton Wanderers - FC Aston Villa Birmingham
23. PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków
24. Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin 1
25. Juventus Turyn - Cagliari Calcio 1
26. Atletico Madryt - Real Saragossa 1
27. RC Lens - Paris Saint Germain 2
28. Sporting Lizbona - Nacional Funchal 1
-
Gratulacje dla Lecha za bardzo dobry mecz. Chyba każdy brałby remis w ciemno przed rozpoczęciem spotkania. Widać, że Rudnevs godnie zastępuje Lewandowskiego. Mimo punktu wywiezionego z Turynu i tak szanse na awans z grupy są małe.
-
Gollob - Crump 1
Hampel - Pedersen 1
Bjerre - Holta 1
Harris - Lindgren 1
Watt - Jonsson 2
Holder - Andersen 1
Hancock - Zetterstroem 1
Woffinden - Carpanese 2
-
To jest idiotyczne!!! Nie dość, że pokazują tylko 10 meczów z kolejki to za 8 każą sobie bezczelnie płacić! Jeszcze 82 dni i żegnaj żałosny CP.
-
1. AC Milan - AJ Auxerre 1
2. Juventus Turyn - Lech Poznań 1
3. Aris Saloniki - Atletico Madryt 2
4. Sparta Praga - US Palermo 2
5. OSC Lille - Sporting Lizbona X
6. Bayer Leverkusen - Rosenborg Trondheim 1
7. Sevilla FC - Paris Saint-Germain 1
8. Karpaty Lwów - Borussia Dortmund 2
9. FC Liverpool - Steaua Bukareszt 1
10. Anderlecht Bruksela - Zenit Sankt Petersburg X
11. PSV Eindhoven - Sampdoria Genua 1
12. Chorwacja - Serbia 2
13. Polska - Czechy 1
14. PFK Sewastopol - Dnipro Dniepropietrowsk 2
15. Polska - Chorwacja 1 (3:0)
16. Serbia - Czechy 1
17. SPR BRW Stal Mielec - KS VIVE Targi Kielce 2
18. Mariusz Pudzianowski - Eric Esch 2
19. Przemysław Saleta - Marcin Najman 1
20. Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
21. Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 2
22. Polska - Serbia 1
23. Heracles Almelo - Twente Enschede 2
24. KS Vistal Łączpol Gdynia - Ruch Chorzów 1
25. Czechy - Chorwacja 1
-
19. Kolejka - 19 września
Zielona Góra(Hancock) - Leszno(Hampel) 2
Wrocław(Crump) - Toruń(Holder) 1
-
1. FC Barcelona - Panathinaikos Ateny 1
2. Manchester United - Glasgow Rangers 1
3. Werder Brema - Tottenham Hotspur X (2:2)
4. AC Milan - AJ Auxerre 1
5. Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
6. Arsenal Londyn - Sporting Braga 1
7. Bayern Monachium - AS Roma 1
8. Saint Louis Cardinals – Chicago Cubs 1
9. San Francisco Giants – Los Angeles Dodgers 1
10. Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2
11. Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 1
12. KV Mechelen - Standard Liege 2
13. Bayern Monachium - FC Köln 1
14. Werder Brema - FSV Mainz 05 X
15. Racing Genk - KSC Lokeren 1
16. Botafogo Rio de Janeiro - Cruzeiro Esporte Clube 1
17. FC St. Pauli - HSV Hamburg 2
18. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund X
19. Doncaster Rovers - Leeds United 2
20. Anderlecht Bruksela - KV Kortrijk 1
21. Flamengo Rio de Janeiro - Fluminense Rio de Janeiro 2
-
1. Piraterna Motala - Västervik Speedway 1
2. TSV Hannover-Burgdorf - HSV Hamburg 2
3. Seattle Storm - Atlanta Dream 1
4. Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 1
5. Wisła Kraków - Korona Kielce 2
6. Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów 2
7. FC Everton - Newcastle United
8. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
11. ACF Fiorentina - Lazio Rzym
12. KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
13. Sunderland AFC - Arsenal Londyn 2
14. Polonia Bytom - Ruch Chorzów 2
15. Sporting Gijon - Athletic Bilbao 2
16. AC Arles-Avignon - Olympique Marsylia 2
17. Real Sociedad - Real Madryt 2
18. Manchester United - FC Liverpool 1
19. US Palermo - Inter Mediolan 2
20. Lille OSC - AJ Auxerre 1
21. Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 2
22. Atletico Madryt - FC Barcelona
23. Malaga CF - Sevilla FC 2
24. Girondins Bordeaux - Olympique Lyon
25. Benfica Lizbona - Sporting Lizbona
-
19. kolejka: 19 września 2010 (niedziela)
Gniezno - Rzeszów 2
Daugavpils - Gdańsk 1
Miszkolc - Grudziądz 2
Poznań - Rybnik 1
19. kolejka - 19 września 2010 (niedziela)
Rawicz - Łódź 2
Lublin - Ostrów 1
-
GP Włoch:
Zwycięzca: Fernando Alonso - Ferrari
Kwalifikacje:
- Nico Rosberg - Mercedes GP
- Robert Kubica - Renault
Wyścig:
- Fernando Alonso - Ferrari
- Lewis Hamilton - McLaren
- Mark Webber - RedBull
- Rubens Barichello - Williams
-
2. Falubaz Zielona Góra - Betard WTS Wrocław 1
3. TSG 1899 Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen 1
4. Sint-Truidense VV - Anderlecht Bruksela 2
5. GKS Katowice - GKP Gorzów Wielkopolski 2
6. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 1
7. FC Burnley - Preston North End 1
8. Bayern Monachium - Werder Brema 1
9. Standard Liege - Cercle Brugge 1
10. Notre Dame - Michigan 2
11. Corinthians Sao Paulo - Gremio Porto Alegre 1
12. FSV Mainz 05 - FC Kaiserslautern X (2:2)
13. FC Köln - FC St. Pauli X
14. KSC Lokeren - KVC Westerlo X
15. Botafogo Rio de Janeiro - Sao Paulo FC 1
Sport w zagranicznej telewizji
w Transmisje sportowe w TV
Opublikowano
To jest druga liga turecka.