Bono27
-
Postów
1010 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Bono27
-
-
1. Wisła Can-Pack Kraków - TTT Daugawa Ryga 1
2. Ros Casares Walencja - KSSSE AZS-PWSZ Gorzów Wielkopolski 1
3. Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
4. Anglia - Francja X
5. New York Rangers - Boston Bruins 1
6. Calgary Flames - Phoenix Coyotes 2
7. Flota Świnoujście - ŁKS Łódź 1
8. PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 1
9. FC Kilmarnock - Glasgow Rangers 2
10. Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema X (2:2)
11. CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 2
12. Bayer Leverkusen - Bayern Monachium X
13. VfB Stuttgart - FC Köln 1
14. FC St. Pauli - VfL Wolfsburg X
15. Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia 1
-
2. Montepaschi Siena - Regal FC Barcelona 2
3. Miami Heat - Phoenix Suns 1
4. Maccabi Electra Tel Awiw - Asseco Prokom Gdynia 1
5. Górnik Zabrze - Korona Kielce 1
6. Legia Warszawa - Arka Gdynia 1
7. Dallas Mavericks - Chicago Bulls 1
8. Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur 1
9. Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 1
10. Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 1
11. Lech Poznań - Polonia Bytom 1
12. FC Liverpool - West Ham United 1
13. Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1
14. UD Almeria - FC Barcelona 2
15. AC Milan - AC Fiorentina 1
16. Real Madryt - Athletic Bilbao 1
17. Quinton Jackson - Lyoto Machida 2
18. Genoa C.F.C - Juventus Turyn 2
19. Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin 1
20. Fulham Londyn - Manchester City 2
21. OSC Lille - AS Monaco 1
22. PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa X
23. Toronto Raptors - Boston Celtics 2
24. Real Sociedad - Atletico Madryt 2
25. RC Lens - Olympique Lyon 2
-
1. Remat Zalau - PGE Skra Bełchatów 2 (0:3)
2. Jastrzębski Węgiel - ACH Volley Bled 2
3. Brazylia - Argentyna X
4. Orlen Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 2
5. Holandia - Turcja 1
6. Szwecja - Niemcy 2
7. Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 1
8. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Tytan AZS Częstochowa 1
9. Vive Targi Kielce - FC Barcelona Borges 2
10. HC Bośnia Sarajewo - Renovalia Ciudad Real 2
11. Paweł Kołodziej - John McClain 1
12. Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven X
13. Francja - Argentyna 1
14. Paul Williams - Sergio Gabriel Martinez 1
15. FC Groningen - Feyenoord Rotterdam X
16. Asseco Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz 1
17. THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen 1
18. Vistal Łączpol Gdynia - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1
-
Gratulacje dla @bronka i podziękowania dla @eMTiego (zacytuję tutaj @M_arka, bo świetnie to ujął) "za wzorowe prowadzenie typowania". Ja 2 razy zapomniałem zatypować, więc o tytule mogłem zapomnieć, ale co tam, 7. miejsce nie jest złe, w końcu najlepsze w historii (rok temu byłem 18., a dwa lata temu 16.)
-
@jarek999 FIVB też ma trochę racji. Niesprawiedliwe by było na przykład, gdyby wygrana 3:0 (25:12,25:16,25:10) liczyła się tak samo jak wygrana 3:0 (25:23,29:27,25:21).
-
1. Real Madryt - Real Murcia 1
2. FC Heart of Midlothian Edynburg - Celtic Glasgow 2
3. FC Barcelona - Ceuta 1
4. Pittsburgh Penguins - Boston Bruins 2
5. Anaheim Ducks - New York Islanders 1
6. Lotos Gdynia - Gospic Croatia 1
7. Valencia CF - UD Logronés 1
8. Málaga - Hercules X (1:1)
9. Borussia Dortmund - HSV Hamburg 1
10. GKP Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
11. VfL Wolfsburg - Schalke 04 Gelsenkirchen X
12. Zastal Zielona Góra - Anwil Włocławek 1
13. FSV Mainz 05 - Hannover 96 1
14. TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 1
15. Bayern Monachium - FC Norymberga 1
16. Energa Toruń - Lotos Gdynia 2
-
GP ZEA:
Zwycięzca: Sebastian Vettel - Red Bull
Kwalifikacje:
- Robert Kubica - Renault
- Nico Hulkenberg - Williams
Wyścig:
- Sebastian Vettel - Red Bull
- Fernando Alonso - Ferrari
- Lewis Hamilton - McLaren
- Nico Rosberg - Mercedes GP
-
1. Brazylia - Niemcy 1 (3:0)
2. Polska - Chiny 1
3. Holandia - USA 2
4. Japonia - Korea Południowa 1
5. Polska - Turcja 1
6. Holandia - Niemcy 2
7. Włochy - Kuba 1
8. Japonia - Rosja 2
9. Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa 1
10. Jastrzębski Węgiel - Tytan AZS Częstochowa 1
11. Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
12. Indykpol AZS UWM Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 2
13. Polska - Mołdawia 1
14. David Haye - Audley Harrison 1
15. MMTS Kwidzyn - KS Azoty-Puławy 1
16. NAC Breda - Twente Enschede 2
17. Manny Pacquaio - Antonio Margarito 1
18. GP Abu Zabi - Sebastian Vettel
19. AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam 2
20. Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów 2
21. Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin 1
-
1. Sporting Lizbona - Vitoria Guimares 1
2. Sevilla FC - Valencia CF 1
3. THW Kiel - HSG Wetzlar 1
4. TV Grosswallstadt - HSV Hamburg 2
5. Tottenham Hotspur - Sunderland AFC 1
6. Lech Poznań - Polonia Warszawa 1
7. Asseco Prokom Gdynia - Partizan Belgrad 2
8. AS Roma - AC Fiorentina 1
9. Manchester City - Manchester United 2
10. Orlando Magic - Utah Jazz 1
11. Power Electronics Valencia - Armani Jeans Milano 1
12. Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1
13. Wisła Kraków - Legia Warszawa X
14. Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers 1
15. FC Aston Villa Birmingham - Manchester United 2
16. Polonia Bytom - Arka Gdynia 1
17. Manchester City - Birmingham City 1
18. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1
19. Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
20. Polonia Warszawa - Ruch Chorzów 1
21. Olympique Marsylia - RC Lens 1
22. Juventus Turyn - AS Roma X
23. Nate Marquardt - Yushin Okami 2
24. FC Barcelona - Villarreal CF 1
25. Academica Coimbra - Sporting Lizbona 2
26. New Orleans Hornets - Portland Trail Blazers 1
27. KGHM Zagłębie Lubin - PGE GKS Bełchatów X
28. FC Everton - Arsenal Londyn 2
29. Chelsea Londyn - Sunderland AFC 1
30. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok X
31. Sporting Gijon - Real Madryt 2
32. Inter Mediolan - AC Milan X
33. Valencia CF - Getafe CF 1
34. Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 2
-
Ja rezygnuję z prowadzenia typowania skoków. O ile się odbędzie w nowym sezonie, poprowadzi je ktoś inny.
To jego wypowiedż z 18 kwietnia, jeżeli nie zmienił zdania potrzebny jest nowy prowadzący.
-
GP Brazylii:
Zwycięzca: Fernando Alonso - Ferrari
Kwalifikacje:
- Nico Rosberg - Mercedes GP
- Nico Hulkenberg - Williams
Wyścig:
- Fernando Alonso - Ferrari
- Mark Webber - Red Bull
- Lewis Hamilton - McLaren
- Robert Kubica - Renault
-
1. AC Milan - Real Madryt 2
2. Chelsea Londyn - Spartak Moskwa 1
3. Szachtar Donieck - Arsenal Londyn 2
4. AJ Auxerre - Ajax Amsterdam 2
5. Lotos Gdynia - UMMC Jekaterinburg 2
6. Schalke 04 Gelsenkirchen - FC St. Pauli X
7. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1
8. Borussia Mönchengladbach - Bayern Monachium 2
9. PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 1
10. PBG Basket Poznań - Asseco Prokom Gdynia 2
11. Hannover 96 - Borussia Dortmund 2
12. VfB Stuttgart - Werder Brema 2
-
2. TV Grosswallstadt - THW Kiel 2
3. TBV Lemgo - TuS N-Lübbecke 1
4. Żalgiris Kowno - Asseco Prokom Gdynia
5. Chimki Moskwa - Caja Laboral Baskonia
6. Denver Nuggets - Dallas Mavericks
7. Partizan Belgrad - Maccabi Electra Tel Awiw 1
8. KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź 2
9. Cracovia Kraków - Wisła Kraków 2
10. New Orleans Hornets - Miami Heat
11. Bolton Wanderers - Tottenham Hotspur 2
12. Górnik Zabrze - Polonia Bytom 1
13. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
14. Manchester United - Wolverhampton Wanderers 1
15. PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 1
16. Arka Gdynia - Korona Kielce 2
17. Stade Rennes - Olympique Lyon
18. Espanyol Barcelona - Malaga CF 1
19. Charlotte Bobcats - Orlando Magic
20. Arsenal Londyn - Newcastle United 1
21. Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1
22. Lazio Rzym - AS Roma 1
23. FC Liverpool - Chelsea Londyn 2
24. Ruch Chorzów - Lech Poznań 2
25. Getafe CF - FC Barcelona 2
26. US Palermo - Genoa C.F.C
27. Real Madryt - Atletico Madryt 1
28. Paris Saint-Germain - Olympique Marsylia
29. FC Porto - Benfica Lizbona 1
30. Atlanta Hawks - Phoenix Suns 1
-
1. Serbia - Algieria 1 (3:0)
2. Brazylia - Portoryko 1
3. Polska - Peru 1
4. Rosja - Korea Południowa 1
5. Czechy - Włochy 2
6. Kostaryka - Japonia 2
7. Peru - Kostaryka 1
8. Algieria - Polska 2
9. Niemcy - Tajlandia 1
10. Włochy - Brazylia 2
11. Kuba - USA 2
12. Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1
13. Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów 1
14. AC Milan - Real Madryt 2
15. Lech Poznań - Manchester City X
16. Juventus Turyn - Red Bull Salzburg 1
17. CSKA Moskwa - US Palermo 1
18. Rosenborg Trondheim - Atletico Madryt 2
19. PAOK Saloniki - Villarreal CF X
20. Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund 1
21. FC Liverpool - SSC Napoli 1
22. Getafe CF - VfB Stuttgart 2
23. AEK Ateny - Anderlecht Bruksela 2
24. PFK Sewastopol - Zoria Ługańsk X
25. Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska 1
26. KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski - Vive Targi Kielce 2
27. Twente Enschede - Excelsior Rotterdam 1
28. Rafael Marquez - Juan Manuel Lopez 2
29. Ajax Amsterdam - ADO Den Haag 1
30. FC Utrecht - PSV Eindhoven 2
31. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 1
32. GP Brazylii - Fernando Alonso
33. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - OKPR Warmia Anders Group Społem Olsztyn 2
-
5. Asseco Prokom Gdynia - Caja Laboral Baskonia 2
6. Kickers Offenbach - Borussia Dortmund 2
7. Oklahoma City Thunder - Chicago Bulls 1
8. Maccabi Electra Tel Awiw - Żalgiris Kowno
9. PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź
10. Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa 1
11. Genoa C.F.C - Inter Mediolan 2
12. Miami Heat - Orlando Magic
13. Asseco Prokom Gdynia - Kalev Tallinn 1
14. Ruch Chorzów - Arka Gdynia
15. Arsenal Londyn - West Ham United 1
16. Lechia Gdańsk - Korona Kielce
17. Stade Toulousain - RC Toulonnais 1
18. Cracovia Kraków - Polonia Bytom
19. Manchester United - Tottenham Hotspur 1
20. Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
21. Hercules Alicante - Real Madryt 2
22. AC Milan - Juventus Turyn
23. Olympique Marsylia - Stade Rennes 1
24. FC Barcelona - Sevilla FC 1
25. Academica Coimbra - FC Porto
26. Houston Rockets - Denver Nuggets 1
27. US Palermo - Lazio Rzym
28. Newcastle United - Sunderland AFC
29. Lech Poznań - Wisła Kraków 2
30. Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1
31. Montpellier Herault - Paris Saint Germain 1
32. Athletic Bilbao - Getafe CF
33. New Jersey Nets - Miami Heat 2
-
1. AC Fiorentina - Empoli 1
2. AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów 1
3. Ajax Amsterdam - sc Heerenveen 1
4. Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 1
5. Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven 2
6. Lazio Rzym - Portogruaro 1
7. Polska - Ukraina 1
8. Brazylia - Kenia 1 (3:0)
9. Rosja - Dominikana 1
10. Serbia - Kostaryka 1
11. Czechy - Holandia 2
12. Polska - Japonia 2
13. Portoryko - Włochy 2
14. Tytan AZS Częstochowa - Pamapol Wielton Wieluń 1
15. Czechy - Brazylia 2
16. USA - Chorwacja 1
17. Serbia - Polska 1
18. Rosja - Turcja 1
19. Holandia - Włochy 2
20. Kuba - Niemcy 1
21. Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2
22. PSV Eindhoven - Twente Enschede 1
23. Turcja - Dominikana 2
24. Polska - Kostaryka 1
25. Kanada - Rosja 2
26. Niemcy - USA 2
27. Brazylia - Holandia 1
28. Delecta Bydgoszcz - Indykpol AZS UWM Olsztyn 1
29. AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam 1
-
2. Real Murcia - Real Madryt 2
3. Wisła Kraków - Widzew Łódź X (1:1)
4. Manchester United - Wolverhampton Wanderers 1
5. UD Logronés - Valencia CF 2
6. Newcastle United - Arsenal Londyn 2
7. Lotos Gdynia - Euroleasing Sopron 1
8. AD Alcorcón - Athletic Bilbao 2
9. Real Sociedad - UD Almeria 1
10. Bayern Monachium - SC Freiburg 1
11. Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała X
12. VfL Wolfsburg - VfB Stuttgart X
13. Super-Pol Tęcza Leszno - CCC Polkowice 2
14. Schalke 04 Gelsenkirchen - Bayer Leverkusen 2
15. Wisła Can-Pack Kraków - Lotos Gdynia 1
16. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund X
17. TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 X
18. Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 2
-
1. Korona Kielce - Jagiellonia Białystok X
-
2. FC Porto - UD Leiria 1
-
1. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
2. Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain X
3. SSC Napoli - FC Liverpool 2
4. VfB Stuttgart - Getafe CF 1
5. Anderlecht Bruksela - AEK Ateny X
6. Manchester City - Lech Poznań 1
7. Red Bull Salzburg - Juventus Turyn 2
8. US Palermo - CSKA Moskwa 2
9. Lille OSC - Lewski Sofia 1
10. Atletico Madryt - Rosenborg Trondheim 1
11. Fart Kielce - PGE Skra Bełchatów 2 (0:3)
12. Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 1
13. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS UWM Olsztyn 1
14. Orlen Wisła Płock - KS AZS AWF Gorzów Wielkopolski 1
15. GP Korei Kołudniowej - Lewis Hamilton
16. Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam 2
17. PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam 1
18. AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel 2
19. OKPR Traveland-Społem Olsztyn - SPR Chrobry Głogów 1
-
1. Spartak Moskwa - Chelsea Londyn X (0:0)
2. Real Madryt - AC Milan 1
3. Ajax Amsterdam - AJ Auxerre 1
4. Arsenal Londyn - Szachtar Donieck 1
5. Bayern Monachium - CFR Cluj 1
6. FC Barcelona - FC Kopenhaga 1
7. Inter Mediolan - Tottenham Hotspur 1
8. Manchester United - Bursaspor 1
9. Olympique Lyon - Benfica Lizbona 1
10. HSV Hamburg - Bayern Monachium X
11. Borussia Mönchengladbach - Werder Brema 2
12. Energa Toruń - Wisła Can-Pack Kraków 2
13. Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
14. Botafogo Rio de Janeiro - Esporte Clube Vitória 1
15. Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim 1
16. Bayer Leverkusen - FSV Mainz 05 X
17. Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 1
18. Corinthians Sao Paulo - Palmeiras Sao Paulo X
19. Vasco da Gama - Flamengo Rio de Janeiro 1
-
1. Blackburn Rovers - Sunderland AFC
2. Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
3. Korona Kielce - Legia Warszawa 1
4. Tottenham Hotspur - FC Everton 1
5. Cracovia Kraków - Polonia Warszawa
6. Chelsea Londyn - Wolverhampton Wanderers 1
7. Stade Français Paris - RC Toulonnais
8. Arka Gdynia - PGE GKS Bełchatów
9. Real Saragossa - FC Barcelona 2
10. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
11. Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2
12. Real Madryt - Racing Santander 1
13. FC Sochaux - FC Toulouse
14. Valencia CF - Real Mallorca 1
15. Brock Lesnar - Cain Velasquez 2
16. Górnik Zabrze - Lech Poznań
17. Lazio Rzym - Cagliari Calcio 1
18. KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
19. Manchester City - Arsenal Londyn 1
20. Paris Saint-Germain - AJ Auxerre 1
21. Inter Mediolan - Sampdoria Genua
22. OSC Lille - Olympique Marsylia
23. Villarreal CF - Atletico Madryt
-
1. Kazachstan - Niemcy 2
2. Holandia - Szwecja 1
3. Słowacja - Irlandia X (1:1)
4. Szkocja - Hiszpania 2
5. HSV Hamburg - IK Sävehof 1
6. Metalurg Donieck - Szachtar Donieck 2
7. Lucian Bute - Edison Miranda 1
8. SPR Lublin - AZS AWF Wrocław 1
9. HC Croatia Osiguranje Zagrzeb - Renovalia Ciudad Real 2
10. Ajax Amsterdam - NAC Breda 1
11. Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede 2
12. Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 2
13. VIVE Targi Kielce - Rhein-Neckar Löwen 2
14. Chambéry Savoie HB - FC Barcelona Borges 2
15. Celje Pivovarna Lasko - THW Kiel 2
-
1. Francja - Luksemburg 1
2. UNICS Kazań - Mińsk-2006 1
3. SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel
4. Widzew Łódź - Legia Warszawa
5. Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
6. Manchester United - West Bromwich Albion 1
7. VEF Ryga - Asseco Prokom Gdynia
8. Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 1
9. Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin 1
10. FC Aston Villa Birmingham - Chelsea Londyn 2
11. Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów
12. FC Barcelona - Valencia CF
13. AS Roma - Genoa C.F.C
14. Witalij Kliczko - Shannon Briggs 1
15. Malaga CF - Real Madryt 2
16. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
17. FC Everton - FC Liverpool
18. Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
19. Sampdoria Genua - AFC Fiorentina
20. Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1
22. Olympique Lyon - OSC Lille
23. Sporting Gijon - Sevilla FC 2
Najlepszy sportowiec 2010 r.
w Ankiety
Opublikowano
Justyna Kowalczyk. No wiecie, złoty medal olimpijski i te sprawy.