Jump to content

kichu66

Users
  • Content Count

    16
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kichu66

  1. Mam telewizor z tunerem TV SAT. Myślałem, że na satelicie c+ wszystkie kanały z naziemnej też są odkodowane... Mam antenę kierunkową, jednak mieszkam w lesie i pewnie to powoduje, że sygnał jest słaby.
  2. Uprzejmie Was proszę o pomoc w powyższym zakresie. Na budynku jest jedna satelita z jednym konwerterem, z której rodzice na dole odbierają platformę CANAL+. W jaki sposób mógłbym się podpiąć pod ich antenę. Chodzi mi głównie o odbieranie niekodowanych kanałów TV SAT, w tym tych z telewizji naziemnej, bo wiadomo że nie można ich pakietu bo jest to nielegalne i nie idzie tak zrobić. A nie chcę płacić za multirooma. Poza tym u mnie jest bardzo słaba jakoś sygnału z anteny naziemnej. Dlatego chciałbym odbierać te kanały z satelity. Jestem w tym zupełnym laikiem, przeczytałem forum ale nie wiem co dokładnie powinienem kupić. Domyślam się, że powinien być podwójny konwerter - tylko jaki? Bo jest ich mnóstwo a nie chce kupować chińskiego bubla. Jaki kabel? Jakie przyłącza? Coś jeszcze? Uprzejmie proszę o pomoc.
  3. Cześć :) Proszę Was o informację jak prawidłowo połączyć ze sobą dwa kable antenowe telewizji naziemnej? U mnie wygląda to tak jak na zdjęciu, i gdyby wszystko było w porządku nie pisałbym tego posta. Problem polega na tym, że wystarczy lekko poruszyć kablami i telewizor traci sygnał :/
×
×
  • Create New...