Jump to content

1pietrek1

Users
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by 1pietrek1


 1.  
  Eee tam, Kino Polska.
  Jeszcze lepszym "numerem" są kanały Water Planet i Novela.tv dostępne tylko w najdroższym pakiecie L. :crazy: Obraz na tych dwóch kanałach jest przecież tragicznej jakości! Praktycznie sama "zupa pikseli". :wacko:
   
  Edycja - godz. 14:50:
  Na witrynie internetowej Cyfrowego Polsatu jest już dostępna nowa oferta, z nowymi pakietami: :arrow:  http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna
  A jeszcze lepszym w IPTV obecność Tele 5 w pakiecie L ( w ofercie sat jako FTA).

 2. @PowerTV dzisiaj pochmurny i deszczowy dzień na Dolnym Śląsku i już szwankuje dosyl Waszych kanałów dla Mux L7 - pikselizacja i zamrażanie. Przydałaby się interwencja u operatora.


 3. W dniu 28.11.2018 o 14:04, przemek napisał:

  Dzień dobry.

  Szanowni Państwo, chciałbym prosić o interwencję w sprawie odbioru niekodowanego kanału niekodowanego TBN Polska z nowego transpondera Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E), tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) na dekoderze Evobox. Kanał wyszukuje się bez problemów, ale jest czarny obraz, podobnie jak przy innych kanałach z tej częstotliwości.
  Siła sygnału 66%, jakość sygnału 100%.
  Nowe parametry sprawdzałem na HD 2000 i tak wszystko działa bez problemu. Dodam tylko, że TBN Polska prawidłowo odbiera na Evoboxie ze starego transpondera.
  Pozdrawiam.

  Podobnie jest z paczką CGTNHD , Euronews HD, France 24 HD. Niby sygnał jest a ekran czarny, PIDy na 0. Natomiast na HD5500s wszystko działa bez problemu.


 4. Chyba wszystkie APS mają dyspozycje żeby nie przyjmować wypowiedzenia wcześniej niż 1 miesiąc przed końcem umowy. Ja za każdym razem muszę się wykłócać. Ostatnio Pani w punkcie wmawiała mi, że mi wyłączą usługę za miesiąc i mam przynieść dekoder oraz zapłacę karę.

×
×
 • Create New...