Jump to content

1pietrek1

Users
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by 1pietrek1


 1. W dniu 28.11.2018 o 14:04, przemek napisał:

  Dzień dobry.

  Szanowni Państwo, chciałbym prosić o interwencję w sprawie odbioru niekodowanego kanału niekodowanego TBN Polska z nowego transpondera Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E), tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) na dekoderze Evobox. Kanał wyszukuje się bez problemów, ale jest czarny obraz, podobnie jak przy innych kanałach z tej częstotliwości.
  Siła sygnału 66%, jakość sygnału 100%.
  Nowe parametry sprawdzałem na HD 2000 i tak wszystko działa bez problemu. Dodam tylko, że TBN Polska prawidłowo odbiera na Evoboxie ze starego transpondera.
  Pozdrawiam.

  Podobnie jest z paczką CGTNHD , Euronews HD, France 24 HD. Niby sygnał jest a ekran czarny, PIDy na 0. Natomiast na HD5500s wszystko działa bez problemu.


 2. Chyba wszystkie APS mają dyspozycje żeby nie przyjmować wypowiedzenia wcześniej niż 1 miesiąc przed końcem umowy. Ja za każdym razem muszę się wykłócać. Ostatnio Pani w punkcie wmawiała mi, że mi wyłączą usługę za miesiąc i mam przynieść dekoder oraz zapłacę karę.


 3. Przypominają mi się słowa konsultanta DUK, który przy przedłużeniu umowy tv rok temu odpowiedział na pytanie czy zachowam rabat SD1: "proszę pana Cyfrowy Polsat dotrzymuje umów" . Teraz widać jak dotrzymuje. Wyd*****ł abonentów, że dostają 10 zł rabatu przy przedłużeniu.

  Owszem można pozostać na bezterminówce, ale bez Polsat Sport Premium.


 4. Nowy 123

  Zupełnie nie masz racji,

   

  BOK CP jasno stwierdził, że w przypadku przedłużenia umowy na usługę uprawniającą w listopadzie czyli abonament komórkowy, wpadnę w Smartdom 4 czyli zamiast -50% rabatu będzie tylko -25 zł.

   

  Nowy regulamin jasno to precyzuje paragraf 1 pkt 4.

  Ja rozumiem to tak, że umowę uprawniajaca można przedłużyć i wtedy kolejne umowy pozostają w starym SD. Natomiast jak przedłużając umowy rabatowane wskakuje się do SD4. Jeżeli umowa na TV była drugą umową zamiast 10 zl otrzymuje się 25 zł rabatu.
×
×
 • Create New...