Jump to content

1pietrek1

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by 1pietrek1


 1. W dniu 28.11.2018 o 14:04, przemek napisał:

  Dzień dobry.

  Szanowni Państwo, chciałbym prosić o interwencję w sprawie odbioru niekodowanego kanału niekodowanego TBN Polska z nowego transpondera Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E), tp. 80 (12,303 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) na dekoderze Evobox. Kanał wyszukuje się bez problemów, ale jest czarny obraz, podobnie jak przy innych kanałach z tej częstotliwości.
  Siła sygnału 66%, jakość sygnału 100%.
  Nowe parametry sprawdzałem na HD 2000 i tak wszystko działa bez problemu. Dodam tylko, że TBN Polska prawidłowo odbiera na Evoboxie ze starego transpondera.
  Pozdrawiam.

  Podobnie jest z paczką CGTNHD , Euronews HD, France 24 HD. Niby sygnał jest a ekran czarny, PIDy na 0. Natomiast na HD5500s wszystko działa bez problemu.


 2. Chyba wszystkie APS mają dyspozycje żeby nie przyjmować wypowiedzenia wcześniej niż 1 miesiąc przed końcem umowy. Ja za każdym razem muszę się wykłócać. Ostatnio Pani w punkcie wmawiała mi, że mi wyłączą usługę za miesiąc i mam przynieść dekoder oraz zapłacę karę.


 3. Przypominają mi się słowa konsultanta DUK, który przy przedłużeniu umowy tv rok temu odpowiedział na pytanie czy zachowam rabat SD1: "proszę pana Cyfrowy Polsat dotrzymuje umów" . Teraz widać jak dotrzymuje. Wyd*****ł abonentów, że dostają 10 zł rabatu przy przedłużeniu.

  Owszem można pozostać na bezterminówce, ale bez Polsat Sport Premium.


 4. Nowy 123

  Zupełnie nie masz racji,

   

  BOK CP jasno stwierdził, że w przypadku przedłużenia umowy na usługę uprawniającą w listopadzie czyli abonament komórkowy, wpadnę w Smartdom 4 czyli zamiast -50% rabatu będzie tylko -25 zł.

   

  Nowy regulamin jasno to precyzuje paragraf 1 pkt 4.

  Ja rozumiem to tak, że umowę uprawniajaca można przedłużyć i wtedy kolejne umowy pozostają w starym SD. Natomiast jak przedłużając umowy rabatowane wskakuje się do SD4. Jeżeli umowa na TV była drugą umową zamiast 10 zl otrzymuje się 25 zł rabatu.

 5. Lepszy będzie Xiaomi MiBox 3. Ma Androida TV 6.0. Można zainstalować ze sklepu m.in. Netflix, Iple, TVP VOD, WP Pilot, Eurosport Player, Showmax, Onet VOD oraz poza sklepem m.in. Cyfrowy Polsat Go, Nc+ Go, HBO Go. Playera nie ma i nie da się uruchomić aplikacji, ale można oglądać poprzez instalacje Kodi (bez kanałów TV).

×
×
 • Create New...