Jump to content

1pietrek1

Users
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 1pietrek1

 1. A czy Power TV napisał, że To Kids pojawi się na satelicie? Równie dobrze może chodzić o pojawienie się Adventure w Cyfrowym Polsacie.
 2. Podobnie jest z paczką CGTNHD , Euronews HD, France 24 HD. Niby sygnał jest a ekran czarny, PIDy na 0. Natomiast na HD5500s wszystko działa bez problemu.
 3. Ja mam ustawione 1080i i też mi się raz zresetował.
 4. Chyba wszystkie APS mają dyspozycje żeby nie przyjmować wypowiedzenia wcześniej niż 1 miesiąc przed końcem umowy. Ja za każdym razem muszę się wykłócać. Ostatnio Pani w punkcie wmawiała mi, że mi wyłączą usługę za miesiąc i mam przynieść dekoder oraz zapłacę karę.
 5. Kablówki musiały przejść na wersję HD kanału TNT, więc przypuszczać można, że nastąpi wyłącznie niebawem.
 6. Pokręcone to wszystko, jedna firma a różne wersje informacji na ten sam temat. Na szczęście mam e-maile z Plusa i Cyfrowego Polsatu, gdzie jest mowa o 39.90 zł.
 7. Smart dom odsłona 1 z maja 2014 roku, Superoferta1.
 8. A jak jest w Smart dom 1 super oferta? Jeżeli Plus Abonament jest umową uprawniajaca, jaka minimalna kwota?
 9. Mnie informowano, że umowę uprawniajaca można przedłużyć na kwotę 39,90 aby zachować rabaty na pozostałe umowy.
 10. Ja mam natomiast pytanie następujące: obecnie P1 Plus Abonament, P2 internet CP (rabat 50%), P3 TV (-48,90) - umowa P1 przedłużona niedawno, jeżeli przedłużę P3 umowę TV z obniżką abonamentu z rabatem SD4 to co ze zniżką na internet?
 11. Jest zapis w regulaminie SD4, że jak masz 2 usługi tego samego rodzaju to rabatowana będzie ta tańsza. Czyli może być tak, że dostaniesz 10zł rabatu na Rodzinny, a straciłeś na FMax. Zadzwoń do nich zapytaj.
 12. Można mieć tylko jedną umowę danego typu rabatowaną.
×
×
 • Create New...