Jump to content

mlesniew

Users
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mlesniew


 1. 1 godzinę temu, raffde napisał:

   

  Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort.

   

  PS

  Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.

  Propozycję podczas rozmowy i na maila dostałem w ostatni piątek (czyli w ostatnim tygodniu umowy) a zaakceptowałem ją wczoraj (3 dni przed końcem).


 2. Dodatkowy dysk to nie problem. Byle ten drugi dekoder miał taką funkcję bo z tego co gościa zrozumiałem to nie mają te co są obecnie wydawane.

  Czyli nie załatwię tego w trakcie przedłużania umowy. Bo to jest dość ryzykowne zrezygnowanie z MR P zanim poznam warunki MR S.

   

  A dostał ktoś ostatnio Cinemaxy za free przy pakiecie podobnym do mojego?


 3. Ja się podłączę pod to pytanie  dot. MR Standard i mam jeszcze kolejne.

  Obecnie mam MR Premium za 20zł i tego za [beep]ę nigdy nie udało mi się zrabatować. Z resztą już nie jest proponowany jako nowa usługa. Rozważałem w związku z tym przejście na MR Standard, bo ten podobno czasami jest możliwe dostać za 0zł. Jednak nagadali mi w DUK, że obecnie nie da się przy "nowym" MR S. nagrywać na dodatkowy (drugi) dekoder. A dla mnie jest to podstawa. Czy to prawda, że tylko główny dekoder ma funkcje nagrywania?

  I druga kwestia, to problem formalny. Nie mogą mi dać MR S. w tej chwili (podczas przedłużania, wznawiania) umowy ponieważ posiadam MR Premium. Musiałbym najpierw zrezygnować z Premium i potem negocjować warunki otrzymania MR Standard. A z tym jest trochę kłopot, bo jak już zrezygnuję z Premium a nie dostane dobrych warunków na Standard to nie mam już możliwości powrotu do MR Premium...


 4. W dniu 14.12.2018 o 16:21, Ramirez napisał:

  ...

  2. W zasadzie da się oglądać i nagrywać w ramach jednego multipleksu TV naziemnej, z jednego transpondera z TV SAT. A co do kablówki to nie wiem, jak to może być.

  ...

   

  Chodzi mi konkretnie o oglądanie nagranego materiału z jednoczesnym nagrywaniem innego. Bez znaczenia, czy było to nagrane z DVB-C, DVB-T czy DVB-S.

  Jeden się aktualnie nagrywa, a ja oglądam inny nagrany. Da się?


 5. Witam.
  Szukam funkcjonalnego dekodera do telewizji satelitarnej i kablowej. Najlepiej, żeby miał 2 głowice na DVB-C ale nie znalazłem takiego. Głównie będę go używał do oglądania i nagrywania kablówki. Satelita sporadycznie.
  Miałem już do czynienia z OPTICUM SLOTH COMBO PLUS ale niestety musiałem go zwrócić ponieważ nie wyszukiwał mi niektórych programów z telewizji kablowej.
  A te, które znalazł były w zupełnie innej kolejności niż emituje dostawca (Satfilm).
  1. Czy jest szansa, że model AB CryptoBox 752HD Combo poradzi sobie z tymi problemami?
  2. Czy jest możliwe jednoczesne nagrywanie jakiegoś programu oraz oglądanie w tym samym czasie innego nagranego programu?
  3. Czy nagrania mają nazwę kanału, z którego są nagrywane, czy np. tytuł filmu taki jak podaje EPG?
  4. Czy nagrany materiał z DVB-C jest kodowany, czy można go odtworzyć na komputerze?
  5. Czy można mu zlecić nagranie jakiegoś programu za pomocą lokalnej sieci?


 6. Umowę mam do końca lutego 2019r. Wypowiedzenie złożone we wrześniu, od tego czasu do mnie nie dzwonią. Dziś sam zadzwoniłem żeby zbadać czy coś się poprawiło od września.

  Jest trochę lepiej niż wcześniej proponowali.

  Propozycja:

  Extra+, 8C+ 79,99zł,

  HBO 24/0zł,

  Filmbox 5zł,

  Cinemax 7,50zł.

  Razem 92,50zł. Jest to dokładnie to samo co miałem.

  Tylko, że ja bym chciał zrezygnować z Filmboxa ale na razie nie mogę. Nie mogę również w obecnej chwili zejść na niższy pakiet. Może bliżej końca umowy coś się zmieni.


 7. 9 godzin temu, Ned_Stark napisał:

  Witam.

  SMS z dziś:

  Limitowana oferta specjalna. Przedluz umowe do konca tygodnia i nie plac rachunkow do konca roku. Szczegoly u konsultanta.

   

  Ktoś wie coś więcej?

  Ciekawe czy jak by mi się udało przedłużyć umowę z pakietem Start+ za 9,99zł to zrabatowali by mi do końca roku do zera mój obecny rachunek, który wynosi sporo ponad stówę... ;)


 8. Czy zakładając, że przy przedłużaniu umowy wybiorę pakiet Comfort+, to jest możliwe wzięcie w trakcie trwania umowy dopełnienia do Extra+ za 10zł i ewentualnie 8xC+ za 25zł i 3xHBO za 20zł?

   

  Przed chwilą telefon z DUK

  Upierają się, że HBO za darmo teraz już nie dostanę bo miałem przez 2 lata. Więc realna podwyżka w moim przypadki jest uzasadniona i nieunikniona.

  Zejść do Comfort+ w obecnym momencie też nie mogę.


 9. Tylko nie jestem pewien czy to chcę...

  Mam już go kilka miesięcy i może z jeden film obejrzałem na Filmboxie. W sumie z kanałów Premium to Cinemax mi najbardziej odpowiada. 

  A gdybym pozostał przy pakiecie Extra+ 8C+ za 79,99zł, HBO 0zł, to jest szansa na Cinemaxa z jakimś rabatem?

   

  A i jeszcze  jedno pytanie.

  Czy ten zestaw co podałem wyżej jest osiągalny w umowie na czas nieokreślony?


 10. Moja aktualna umowa do końca lutego 2018:

  Pakiet Extra+ z 8xCANAL+ 79,99zł

  HBO 0zł

  opcje dodatkowe:

  nc+go TV 0zł

  Cinemax 15zł

  Filmbox Pack 5zł

  Multi Man Pack 20zł

  Multiroom Premium-Opł.mani. 20zł

   

  W zeszłym tygodniu dzwonili z Warszawy proponując to co mam za 15zł drożej. Oczywiście się nie zgodziłem. Wczoraj złożyłem w punkcie rezygnację i mam nadzieję na poprawę warunków.

  Jednak chciałbym ograniczyć swój pakiet. Mianowicie interesuje mnie Pakiet Extra+ i Cinemax oraz Multiroom. Reszta do wycięcia.

  Przeglądając to Forum liczę na taką ofertę:

   

  Comfort+ 22,50

  dopełnienie do do Extra+ 10zł

  Cinemax 10zł

  Multiroom Premium 20zł.

   

  Jest to wykonalne przy mojej obecnej umowie?

  Czy dopełnienie do Extra+ również zawiera 100 godzin NC+ Go?

   


 11. I mnie ustrzelili :(

  Przyjąłem ofertę: Extra C+, 8xC+, HBO 79,99zł/24 mce.

  Dodatkowo wziąłem Cinemax x2 za 0/12 i 15/12 oraz Man Packa za 5zł/24 mce oraz utrzymałem Multiroom Premium 20zł/mc.

   

  Szczęśliwy nie jestem ale obserwując to Forum od prawie pół roku widzę, że nic lepszego obecnie dostać nie mogłem. Umowę miałem do końca lutego. Nie chciałem ryzykować wyłączenia sygnału bo prawdopodobnie już by mi nie wskrzesili MRP a dla mnie  to podstawa.

   

  Planowałem utrzymać to co miałem do tej pory i zmieścić się w 100zł ale za [beep] się nie dało. Ewentualnie zejść do gołego Comfort+ za 15zł. Jednak propozycja dla mnie za Comfort+ była 29,99zł.

  Rozważałem też całkowite przejście na kablówkę, którą i tak już mam. W kablówce miałabym za dodatkowe 10zł, więcej niż NC+ daje w pakiecie Extra+ (bo dodatkowo pakiet FilmBox, Eleveny, VH-1 Classic i jeszcze inne). Jednak dekoder kablówki to porażka. Dlatego przedłużyłem umowę z NC zachowując turbodekoder i MRP a dodatkowo zatrzymam kablówkę na module CI.

×
×
 • Create New...