Jump to content

mlesniew

Users
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mlesniew

 1. Propozycję podczas rozmowy i na maila dostałem w ostatni piątek (czyli w ostatnim tygodniu umowy) a zaakceptowałem ją wczoraj (3 dni przed końcem).
 2. Mi dali ale z problemami. Jak pisałem, dopiero w ostatnim tygodniu umowy pojawiła się taka możliwość. A walczyłem od września 2018. U mnie to jest cena bez opłaty za dekoder, mam turbodekoder za 0zł. Ale tak zawsze miałem.
 3. W ostatnim tygodniu umowy dostałem to co chciałem. Czyli Nowy Comfort+ za 22,50zł na 24mce. Schodzę z większego pakietu dlatego było trudno ale w końcu się udało. Do tego na razie zostawiam sobie Multiroom Premium czyli pierwszy rachunek 42,50zł.
 4. No mam swoją mydelnicę od MR Premium ale nie chcą jej włączyć do MR Standard. Upierają się, że sprzęt musi być od nich.
 5. Dodatkowy dysk to nie problem. Byle ten drugi dekoder miał taką funkcję bo z tego co gościa zrozumiałem to nie mają te co są obecnie wydawane. Czyli nie załatwię tego w trakcie przedłużania umowy. Bo to jest dość ryzykowne zrezygnowanie z MR P zanim poznam warunki MR S. A dostał ktoś ostatnio Cinemaxy za free przy pakiecie podobnym do mojego?
 6. Ja się podłączę pod to pytanie dot. MR Standard i mam jeszcze kolejne. Obecnie mam MR Premium za 20zł i tego za [beep]ę nigdy nie udało mi się zrabatować. Z resztą już nie jest proponowany jako nowa usługa. Rozważałem w związku z tym przejście na MR Standard, bo ten podobno czasami jest możliwe dostać za 0zł. Jednak nagadali mi w DUK, że obecnie nie da się przy "nowym" MR S. nagrywać na dodatkowy (drugi) dekoder. A dla mnie jest to podstawa. Czy to prawda, że tylko główny dekoder ma funkcje nagrywania? I druga kwestia, to problem formalny. Nie mogą mi dać MR S. w tej chwili (podczas przedłużania, wznawiania) umowy ponieważ posiadam MR Premium. Musiałbym najpierw zrezygnować z Premium i potem negocjować warunki otrzymania MR Standard. A z tym jest trochę kłopot, bo jak już zrezygnuję z Premium a nie dostane dobrych warunków na Standard to nie mam już możliwości powrotu do MR Premium...
 7. Chodzi mi konkretnie o oglądanie nagranego materiału z jednoczesnym nagrywaniem innego. Bez znaczenia, czy było to nagrane z DVB-C, DVB-T czy DVB-S. Jeden się aktualnie nagrywa, a ja oglądam inny nagrany. Da się?
 8. Oczywiście kablówka daje swoje moduły, dekodery i karty Conax.
 9. Witam. Szukam funkcjonalnego dekodera do telewizji satelitarnej i kablowej. Najlepiej, żeby miał 2 głowice na DVB-C ale nie znalazłem takiego. Głównie będę go używał do oglądania i nagrywania kablówki. Satelita sporadycznie. Miałem już do czynienia z OPTICUM SLOTH COMBO PLUS ale niestety musiałem go zwrócić ponieważ nie wyszukiwał mi niektórych programów z telewizji kablowej. A te, które znalazł były w zupełnie innej kolejności niż emituje dostawca (Satfilm). 1. Czy jest szansa, że model AB CryptoBox 752HD Combo poradzi sobie z tymi problemami? 2. Czy jest możliwe jednoczesne nagrywanie jakiegoś programu oraz oglądanie w tym samym czasie innego nagranego programu? 3. Czy nagrania mają nazwę kanału, z którego są nagrywane, czy np. tytuł filmu taki jak podaje EPG? 4. Czy nagrany materiał z DVB-C jest kodowany, czy można go odtworzyć na komputerze? 5. Czy można mu zlecić nagranie jakiegoś programu za pomocą lokalnej sieci?
×
×
 • Create New...