Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Full Extra http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html to nie All Inclusive+ http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 20plus.pdf a nawet All nie zawierał wszystkiego. "Wszystko" to trzeba sobie wynegocjować.

 

To, że konsultant coś Fullem nazwie nie niesie żadnej treści, szczególnie po tym jak Full Extra został wycofany. Konkrety się liczą Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mam rozumieć że ta oferta full extra to są wszystkie kanały jakie mają łącznie z całym vod (seriale+,tvp prapremiery, picturebox,netvod,funvod itd.) ?

 

 

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

Ten pakiet jeśli go proponują warto brać ,niema nawet nad czym się zastanawiać ,wiem co piszę (moja sygnaturka ) :jupi:

Dla mnie to jedyny porządny pakiet jaki wyszedł z pod skrzydła nc+......

Tak jak Kibo napisał ma to być "Full Extra " a nie jakiś odpowiednik ,nie dajcie się zmylić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wszystko ładnie pięknie jeśli...... " Full Extra " ci zaproponują,podobno już go nie ma w ofercie ....

Mam nadzieje że jak ja będą przedłużał pod koniec października uda mi się przy nim zostać 8)

Teraz są inne oferty jakieś "zamienniki" choć nie wnikam w szczegóły bo mi na razie to nie jest potrzebne ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondziak tak, do większości oferty VOD trzeba dekodera ADB. Dzierżawa min.5zł/m-c, bo z aktywacją 49zł różnie bywa-opisywano przypadki gdzie nawet przy wymianie Pace na mediaboxa udało się z niej zwolnić.

 

@kingofsouth i odpowiednika Full Extra na pewno można dostać w dobrej cenie, ale należy ustalić konkretną zawartość tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłeś ;-) najważniejsze jest to, że się da. Jak komuś nie zależy na cenie to bierze co dają przy pierwszym telefonie, nie składa wypowiedzenia, nie traci czasu na negocjacje i takie osoby ciężko na forum uświadczyć a to, że nie ma gwarancji sukcesu...no cóż-w żadnym przypadku nie ma, ale zgodzisz się, że trzeba chociaż spróbować?

 

Chcę zaznaczyć, że nie korzystam z VOD więc ciężko mi się odnosić czy tylko dla tego typu spraw warto się cameleona pozbywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem umowę do końca kwietnia z ofertą:

Universe+

6xC+

Pace PVR 500GB

na 12 miesięcy - 59zł

 

Jakiś miesiąc temu, Pace po 3 latach działania, nie uruchomił się i straciłem wszystkie nagrania. Nowy już zdążył kilka razy się zawiesić, więc zależało mi na wymianie na Mediabox.

 

Dwa dni temu odebrałem po raz pierwszy telefon z NC+ (wcześniej były ale po prostu nie odbierałem)

Dostałem:

Comfort+

Extra+

Sport&Film+

HBO 6miesięcy gratis (osobiście nie oglądam, więc mi nie zależało)

umowa na 24 miesiące

średnia cena 59,94zł

+ wymiana na Mediabox 5zł/msc

aktywacja 0zł

canal+vod

i opcję Multiroom pierwszy rok 0zł dalej 10zł jeśli włączę (na razie nie potrzebuję)

Mediabox już działa, w porównaniu do Pace rakieta, jedynie co to faktycznie widać trochę gorszy obraz.

Jeśli ktoś używa pilotów Logitech, jest konfiguracja na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warte max 99 z MR

 

 

@ ajakubek. Dla mnie jesteś pierwszym,który aneksował i dostał to coś za free. Ale aktywację zs MR płaciłeś.

 

Z tego co mnie miła Pani zapewniała, zapłacę tylko za dekoder "mydelniczkę" 49zł

Przeprowadzkę będę miał za kilka miesięcy, więc dopiero wtedy się dowiem co mam i jak przyjdą rachunki i umowa.

Nie mogę się już zalogować do ICA Cyfry od wymiany dekodera.

Rozmowa trwała 32 minuty (22 334 61 80), narzekałem na stary dekoder, na stracone nagrania, zostawiłem Panią że niby muszę porozmawiać z rodziną (oni też kontaktują się z "przełożonymi") :D

No "Każdy orze jak może" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyfrze byłem chyba już 6 lat i camel do niczego w moim wypadku się nie przydał, a narzekania na Pace miały tylko i wyłącznie polepszyć ofertę jaką dostanę. Oczywiście każdy dekoder moźe się popsuć i zdaję sobie z tego sprawę, ale nie mam zamiaru inwestować w swój sprzęt, to jest tylko TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po roku nieobecnosci :P

 

Do tej pory: Universe+ / 6xC+ / HBO - 6msc 0 zł / umowa 12 msc - 49zł/msc

Od 1 maja: Comfort+, Extra+, multi+ / 6xC+ / HBO+cinemax- 15msc za 0zł / Multiroom Stand. / umowa na 24 msc - śr. cena 65zł jednorazowo 49 za multiroom

 

Myślę ze dla cierpliwych HBO do wyrwania na cały okres umowy, mi aż tak bardzo nie zależało.

platnosci przedstawiaja sie tak:

· 6 miesięcy 0zł

· 6 miesięcy 79,90 zł

· 12 miesięcy 89,90 zł

 

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...