Skocz do zawartości

T-Mobile / Heyah - usługa "Masz Złotówkę – masz no limit na wszystko i do wszystkich" i pochodne


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Od jakiegoś roku Heyah i T-Mobile oferują limitowane startery z takimi promocjami:

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwidl4GC16bTAhXCchQKHXVUA24QFgglMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.heyah.pl%2Fregulaminy%2Fna-karte%2Fwarunki_oferty_promocyjnej_bezplatne_startery_heyah_na_karte_zamawiane_w_internecie__edycja_limitowana%2Foid%2Fd5d995e0f35894b667ce875f13819e45&usg=AFQjCNGMCNS247YUMdmqbsCHNnqmoNfSHg&sig2=vAgTqV6KQltTNVf8lNe9ew

 

Może są / jest na forum ktoś, kto jeszcze używa którejś z tych usług?

 

Ja osobiście używam tej 1zł dziennie za brak całkowity limitów. I średnio co 2 miesiące jest problem z tą usługą i jej prawidłowym działaniem. Oferta na dziś jest naprawdę bijąca wszystkich na głowę przez brak jakiegokolwiek limitu na Internet. Dziennie, czy miesięcznie wysysam 1-2 TB i nie mam żadnego lejka.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia zarówno w poście, jak i w tytule wątku. Wyjątkowo dokonano odpowiednich poprawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Oferta na dziś jest naprawdę bijąca wszystkich na głowę przez brak jakiegokolwiek limitu na Internet. Dziennie, czy miesięcznie wysysam 1-2 TB i nie mam żadnego lejka.

Czy dobrze zrozumiałem, że jak włożę kartę sim do modemu LTE lub mobilnego routera to mam praktycznie za 1zł internet bez limitu i mogę bez obaw wykorzystać nawet 50gb dziennie za 1zł? 

Popraw mnie jeśli się mylę.

Zastanawiam się nad przeniesieniem do T-Mobile dwóch numerów z Virgin Mobile. Jeden numer będzie do internetu a drugi do telefonu na rozmowy, sms i okazjonalnie do internetu w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie;) No tak :masz net bez limitu tzn to ejst rozwiązane tak ze codziennie dają ci od 50 do 100gb net sie sumuje i czasem masz i 2tB do wyssania ;) Tylko że jest to oferta w sumie 4oferty limitowane i do nowej/przenieś się nie da. Musisz szukac po allegro/olx bo czasem ktoś się wysypie i sprzeda.Ogólnie w wersji 10gb za 7zł tygodniowo niema problemów.Problemy są tylko w wersji 1zł dziennie za cąłkowity brak limitów.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie;) No tak :masz net bez limitu tzn to ejst rozwiązane tak ze codziennie dają ci od 50 do 100gb net sie sumuje i czasem masz i 2tB do wyssania ;)

 

Zamówiłem bezpłatną kartę 20 GB na 7 dni, a po 7 dniach aktywuje się automatycznie taryfa "bez limitu za 1 zł dziennie".

W ulotce, jaką dostałem ze starterem, jest napisane, że jest tylko 300 MB dziennie.

Także nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie w tym starterze za darmo co teraz są masz 20gb na 7 dni po 7dniach ładujesz i aktywujesz 1zł dziennie ofertę za 300mb i rozmowy i smsy bez limitu.Na dziś startery z tą usługą co ja mam są czarnym krukiem.Szukac po Allegro/ OLX/ Ogólnie było 4albo 5 różnych wersji tej usługi co ja mam. Jedną z nich jest też ciekawa usługa 7zł za 7dni i 10gb na te 7dni.Co 7dni pobiera nam 7zeta i przydziela 10gb tygodniowo.No i wiadomo no limit sms, mms i głos;)

 

Ja jestem naprawdę zadowolony że udało mi się upolować tą najlepszą wersję w której niema wogole limitów.(choć robią dużo problemów to jestem zadowolony suma sumą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...