Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telewizja na Kartę za granicą?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#1 sicilpol

sicilpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów
  • Od: 25 gru 2008

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:16

Czy wiecie może czy telewizja ta działa także za granicą?
Oczywiście nieformalnie, bowiem wiem iż jest to zakazane, ale podoba mi się ta oferta i chciałabym ją zabrać ze sobą :)

#2 Adik70

Adik70

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 92 postów
  • Od: 13 lis 2008

Napisano 25 grudzień 2008 - 18:28

A kto Ci zabroni zabrać kartę za granicę? Telewizja na Kartę jest bez umowy i bez abonamentu, więc nic nie stoi na przeszkodzie.
Czy będzie działać za granicą..... pod warunkiem że w tym miejscu gdzie będziesz przebywała... można ustawić antenę na HotBirda.
Opticum 9500HD, DVB-S2 TT S2-3200+Phoenix, DVBDream, ProgDVB, ServerWireLink, C+ & TnK

#3 sicilpol

sicilpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 25 grudzień 2008 - 19:39

No wlasnie, ja juz mam ustawiona antene, gdzie odbieram puls, tele5, polonie itp- czy to hotbird, czy astra, bowiem sama juz nie wiem. Planuje po prostu zakupic dekoder i dodac go do istniejacej juz antenty, gdzie mam podlaczony inny dekoder.
Dzieki za odpowiedz

#4 Koz

Koz

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 615 postów
  • Od: 13 paź 2007

Napisano 25 grudzień 2008 - 19:55

Z pewnością jest to Hotbird 13 E " :wink:

NC+ START+ EXTRA+ OPTICUM SLOTH COMBO, WIFIBOX+, TNK HD BOX+ 2850ST                                     13degre.gif astra.gif

5642999551.png

#5 Adik70

Adik70

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 92 postów
  • Od: 13 lis 2008

Napisano 25 grudzień 2008 - 19:57

:P no jeśli nie odbierasz TV Trwam ..... to raczej ustawione masz na HotBird.
Opticum 9500HD, DVB-S2 TT S2-3200+Phoenix, DVBDream, ProgDVB, ServerWireLink, C+ & TnK

#6 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 25 grudzień 2008 - 19:58

Podłaczasz dokonujesz antywacji przez internet właczasz tvn i czekasz az zaskoczy:)

#7 Koz

Koz

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 615 postów
  • Od: 13 paź 2007

Napisano 25 grudzień 2008 - 20:00

Puls napewno nie nadaje z astry 8)

NC+ START+ EXTRA+ OPTICUM SLOTH COMBO, WIFIBOX+, TNK HD BOX+ 2850ST                                     13degre.gif astra.gif

5642999551.png

#8 Mujek

Mujek

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 187 postów
  • Od: 28 maj 2007

Napisano 26 grudzień 2008 - 22:43

Aktywacje musisz koniecznie wykonac w Polsce (internet lub telefonicznie).

#9 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 00:58

Kolega Eddie dokonał z niemiec via net i mu zadziałała aktywacja.Odbior w UK a 120cm antenie kumpel potwierdza bez problemów.Na mniejszej miał problemy

#10 james_b

james_b

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6450 postów
  • Od: 01 sty 2007
  • LokalizacjaRzgów/Łódź

Napisano 27 grudzień 2008 - 01:10

To chyba miał niedokładnie antenę ustawioną... Niemożliwe, żeby na mniejszej antenie mu nie odbierało.
Jeszcze wrócę, jak nie w tej postaci to w innej :D Nic w przyrodzie nie ginie ;)

#11 Mujek

Mujek

Czasami wpadam

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 187 postów
  • Od: 28 maj 2007

Napisano 27 grudzień 2008 - 01:14

Kolega Eddie dokonał z niemiec via net i mu zadziałała aktywacja.Odbior w UK a 120cm antenie kumpel potwierdza bez problemów.Na mniejszej miał problemy

Sam tego jeszcze nie sprawdzilem, ale w niemieckich forach czytalem, ze po kilku tygodniach aktywacja z Niemiec nie bylo mozliwe, no chyba ze ktos zalatwil sobie polskie IP ;)

BTW: Skoro jestem teraz w Polsce, tez sie zastanawiam nad TNK. CP z pakietem mini jak dla mnie ma za duzo hakow.

Jaki jest program TVN lingua? Poszukalem troche w necie i to co widzialem wydawalo mi sie ciekawe.
We wschodnich Niemczech takze cierpie na mala ilosc angielskojezycznych programow 24/7.

#12 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2008 - 01:24

Możliwe że zaczęto Blokować ip zagraniczne.No Ediemu się udało.Może miał fuxa;p odnosnie anteny 120cm on mieszkał w jakimś lipnym miejscu i na 60sygnał mu cięło.Moim zdaniem czasza gra dużą role w konkretnych Krajach.Mnie zastanawia czy ktoś może sprawdzić torem(proxy etc) czy się na kartę tnk zleci aktywacja..Wtedy sie dowiemy czy zaczęto blokować adresy ip..

#13 ewdziu

ewdziu

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 7 postów
  • Od: 06 wrz 2008

Napisano 27 grudzień 2008 - 17:35

Dziś w południe szwagier aktywował TNK w niemczech przez internet,po okolo 30 sekundach aktywacja powiodła się i wszystko zaczęło działać.Tak że blokowanie IP raczej nie wchodzi w gre.
Pozdrawiam

#14 Eddie

Eddie

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • LokalizacjaCelle / Niemcy

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:29

Mowa o mnie, wiec glosze sie do slowa. :jupi:

Prawda, udala mi sie aktywacja karty przez internet z Niemiec. Trwalo to niecale 10 sekund, wybilo mi w necie ze aktywacja zakonczyla sie pozytywnie i w ciagu dalszych 10 sekund mialem programy.
. . .

#15 sicilpol

sicilpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 28 grudzień 2008 - 22:48

kurczak ale sie ciesze, bede miec dokladnie te programy na ktorych mi zalezy bedac we wloszech! :brawo:
poki co jeszcze nie zakupilam, kupie przed wyjazdem, ale chyba sie skusze po prostu na ich odbiornik, jak myslicie? maly zgrabny, tyle ze nie wiem czy jest dobry- nie jest drogi, chyba najtanzszy sposrod oficjalnej listy dekoderow telewizji na karte, ktora wczoraj dopadlam w necie

Aha, moze nie na temat, ale nie do konca kumam, jaki oni maja w tym interes jesli np zakupie karte na 3miesiace za 49zlotych i potem nigdy jej nie doladuje- w ten sposob przeciez i tak ma sie 5kanalow a im nie przysparzam zarobku?
Tzn sama jeszcze nie wiem czy bede doladowywac, poki co tak daleko nie siegam, ale ciekawi mnie to :)

#16 sicilpol

sicilpol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 28 grudzień 2008 - 22:49

Prawda, udala mi sie aktywacja karty przez internet z Niemiec. Trwalo to niecale 10 sekund, wybilo mi w necie ze aktywacja zakonczyla sie pozytywnie i w ciagu dalszych 10 sekund mialem programy.

Eddie, a jaki masz dekoderek? :)

#17 thomansinho

thomansinho

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 73 postów
  • Od: 11 paź 2008

Napisano 28 grudzień 2008 - 23:27

Aha, moze nie na temat, ale nie do konca kumam, jaki oni maja w tym interes jesli np zakupie karte na 3miesiace za 49zlotych i potem nigdy jej nie doladuje- w ten sposob przeciez i tak ma sie 5kanalow a im nie przysparzam zarobku?
Tzn sama jeszcze nie wiem czy bede doladowywac, poki co tak daleko nie siegam, ale ciekawi mnie to :)

Sprawa jest prosta ---> podniesie się oglądalność tych kanałów przez co zwiększą się zyski z reklam, ktoś powie "no dobra, ale przecież to samo by mieli gdyby te kanały były nadawane z satelity całkiem za darmo tak jak Puls czy Tele5 czyli FTA" ---> niby tak, ale wtedy tvn musiałby kupować droższe licencje na filmy, seriale czy transmisje sportowe na całą Europę, a nie tylko na Polskę jak to robi teraz :wink:
Poznań

#18 Eddie

Eddie

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 28 grudzień 2008 - 23:44

Eddie, a jaki masz dekoderek? :)

Calkiem prostego i jeszcze zadnych problemow nie mialem z nim. Mam Skymaster DCI 9410. Dwa otwarcia CI, jeden na TNK z Conax a drugi na ORF z CryptoWorks.
. . .

#19 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2008 - 00:43

Ja przelecialem wiele tunerow do TNK i w sumie nie bylo kłopotu na żadnym:D

#20 Eddie

Eddie

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 13:18

Teraz mam pytanie. Czy ktos wie czy w ogole i jak ja sie z Niemiec moge dodzwonic do BOKu ?

Probowalem rozne sposoby z kierunkowymi i nic mi nie wychodzi.

Problem w tym ze zalatwilem karte TNK dla kuzyna. Madrala chcial wszystko sam zrobic, probowal aktywowac karte przez internet, zle wpisal, i karte mu zablokowali. Musze wiec teraz ja go ratowac i sie dodzwonic do BOKu.
. . .