Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo

 

a mógłbyś mi rozświetlić co powinien zawierać pakiet

bo szlag mnie trafia jak co roku "usprawniają" nam nowe bardziej dopasowane pakiety :)

 

musi być:

Canal+ full, wsio filmy, sport ....

PACE 500 za - 0zł

Multiroom (Cameleon) - 0zł

Philips - był za 20zł/mc - ale jak powiedzieli 5zł to tego się trzymam ;)

HBO - w sumie mogło by być, najlepiej jako opcja choć i tak nie wyłączyłem przez całą umowę

 

podstawka: Comfort+ i EXTRA+

 

co do samej podstawy to nie ma zbytnio wyboru, drażni jedynie dobranie tych C+ i HBO

ni jak mi te dodatki nie pasują ;) albo nie pełne albo za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cm812 widzę, że dokładnie wiesz co powinieneś ustalić z konsulem a otwartą kwestią pozostaje wysokość abonamentu za ten pakiet. Oczywiście łatwiej będzie w aktualnym zmieścić dodatkowe kanały premium niż odpowiednik dostać taniej.

 

Natomiast Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO/MR/2xPVR próbuj wynegocjować za max. 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@andrzej1975 w skład "Full Extra" nie wchodzą TVP Prapremiery.....

To dziwne, bo gdy spytałem co wchodzi w skład tego pakietu, to pani powiedziała mi, że TVP Prapremiery też będą.

Nie ma takiej opcji "TVP Prapremiery" nie są częścią "Full Extra"

 

 

Dostał ktoś ten pakiet full extra po tych zmianach czy nadal nikt??

 

Zadzwoń i dopytaj się czy pakiet jest dostępny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ irek22 odpowiedź na twoje pytanie 8)

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka jest na ten moment najciekawsza oferta w granicach 70PLN?

Ja rozumiem, że szukaj i tak dalej, ale przydałoby się robić podsumowania np. co 10-20 stron forum.

 

Znalazłem coś takiego: Comfort+, Extra+, 6xC+, MR, Pace, HBO średnio za 15 m-cy sr 69,93 lub 24 m-ce sr 66,17

 

Może otrzymał z was ktoś coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jozi

To nic szczególnego dużo osób dostaje takie sms-y chcą zaoszczędzić na rachunku tel. :lol2:

 

Się nawet nie łudzę że faktycznie mają super ofertę :D tylko czekam kiedy wypowiedzenie zarejestrują, zapewne ich firmy call center dostały po prostu listę abonentów którym kończą się umowy i te sms-y to takie zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oto że jak bym dostał full extra za 90 albo jak ktoś tam pisał za 80 to było by milo na razie próbowałem zjechać z cena obecnego pakietu pyzatym odkąd korzystam z forum orientuje się bardziej cenowo wiec chce ugrać ile się da anie tak jak wzeszłym roku że proponowali mi platynę za 150 bo sugerowałem się cena ze strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra oferta.

Tak myślę, więcej chyba nie można było ugrać. Koleś DUK powiedział na koniec to do usłyszenia za rok :D

 

Usłyszycie się za rok, tylko zapewne cena wyjściowa wtedy będzie wynosiła 79,99 a nie jak do tej pory 59. Oferta darmowych miesięcy może i kusi ale chyba lepiej wziąć stałą cenę na okres umowy. A jak wiemy z doświadczenia to konsultanci przy negocjacjach za bardzo nie chcą schodzić z cen na niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irek22 zawartość Fulla Extra Kolega kingofsouth Ci przedstawił. Promocja z nazwy została chyba zlikwidowana, ale wcale to nie oznacza, że odpowiednika w tej cenie nie można sobie załatwić. Wszystko zależy od tego co tak naprawdę chcesz.

 

@Kristoff to, że konsule będą wychodzić od ostatnich faktur to jest oczywista oczywistość a jak dodatkowo trafi na Klienta idiotę to numer przejdzie. Znasz tu takich? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kilka chwil po rozmowie telefonicznej z nc+.Było:

1.Universe+ Canal+ HBO 12m-cy za 59zł.

 

Propozycja pana konsula:

1.Comfort+ Extra+Sport&Film+ na 15 m-cy za 58,59

dodatkowo HBO przez 12 m-cy 0zł (możliwość automatycznego wyłączenia po okresie)

MRS 0zł przez 6 m-cy później 10zł/m-c

 

Ktoś jeszcze zabierze głos do oceny oferty?

 

Panowie.Ale jaja!

Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z nc+ nie wiedząc ,że przedłużyłem umowę, więc skorzystałem i poprosiłem o przeczytanie nowych warunków umowy , o których pisze w przytoczonym cytacie.Jak się okazuje milutki Pan nie włączył mi HBO tak jak kilkakrotnie o tym mówił i pozostaje tylko formularz reklamacji.Powiedziałem,że bez HBO nie podpisze nowej umowy i nie było problemu. Co za banda szachrajców?!!!! Teraz muszę reklamować i czekać na rozpatrzenie.Cios poniżej pasa moim zdaniem.Rada do Was z podobnymi ofertami jak widzę na tym forum:

Dowiedzcie się dokładnie o HBO czy rzeczywiście 0zł/12 m-cy bo dzisiaj się dowiedziałem,że nie jest możliwa taka oferta, ale ja taką wynegocjowałem!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...