Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukaj pod nazwa CH 3106 lub ( na mancie jest tak CH-2-0C22 ) optyki maja tak jak w 1 podałem lub tak PR 03106 a Ariva 102E ( tak mi wyszukało ) ma tak CH-3106

 

a najprościej przeszukać dany TP i patrzeć na koniec listy jak nie ma to szukamy po TP czyli gdzieś w połowie listy będzie .

 

Mowa o TVP 2 HD bo tvp1 hd jest normalnie w listach .

 

Edit: 1 nie ma jeszcze przydzielonych uprawnień jak 2 , włączony jest tylko Caid

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra coraz bardziej pogrąża się w brakach kanałów: Polsat HD, Fox HD, Discovery HD, History HD, Polsat Sport News (to mają wszystkie pozostałe platformy). Od dawna czeka się na Boomerang i nie ma, Discovey Historia brak, ESPN America brak (i tak pewnie zostanie bo Disney przymierza się do zamknięcia kanału), reszty paczki BBC się zapewne nie doczekamy nigdy. Paczka MCM Music jest na HB, można by dołączyć, we Francji mają w ofercie.

 

Czekam tylko na moment w którym Cyfra się obudzi. We Francji dostali takiego kopa w tyłek od Al Jazzery, że ciężko będzie się im pozbierać. Ciekawe czy u nas ktoś jest w stanie im zaskodzić w podobnym stopniu czy dalej będą trwali w przekonaniu o swojej "doskonałości"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Cyfra to już nie ta sama marka co kiedyś. Kiedyś Cyfrę miały elity to był wyznacznik statusu dziś cyfra to jedna z trzech platform. Najbardziej brakuje mi porządnego sprzętu, kanałó w HD coraz więcej brakuje post wyżej i ogólnie o[beep]wo na całego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozwole sobie znowu tu napisac, ostatnio pisalem tu daaawno temu. Wiec podsumowujac:

* Sprzet - tragiczny, albo stare dekodery z odzysku za darmo, albo dodatkowa oplata za normalne dekodery HD - tutaj warto zainwestowac we wlasny sprzet (Ferguson Ariva 120 Combo posiada wszystko co jest niezbedne zwyklemu uzytkownikowi TV)

* Obsluga - bardzo mila i rzetelna, wszystko czego nie wiedzialem lub z czym mialem problem zostalo mi objasnione

* Kanaly SD - brakuje Boomerang i Polsat Sport News

* Kanaly HD - brakuje History HD, FOX HD, Polsat HD, MGM HD, BBC Knowledge HD i Travel Channel HD

 

Mozna by tez pomyslec nad paczka Viasat - czekam na polaczenie platform N i Cyfra+ - bedzie duuzo lepsza oferta, mam nadzieje, ze bedzie jakas mozliwosc zmiany pakietow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o muzyke - mozna by sie zastanowic nad paczka NRJ - kiedys tam leciala niezła muzyka, teraz nie wiem za bardzo jak, bo źródło internetowe przestalo dzialac, na oficjalnej stronie tez nie odpala. Co do TRACE - czasami znajde jakies perelki (ostatnio Eminem - Lose Yourself), ale ogolnie - total [beep] ! Jakies kawalki, ktore leca na Esce - a podobno stacja reklamuje sie "We love Hip-Hop & R'n'b" - jakos tego nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojna i pokoj raczej nie zniknie , wiele na to moze wskazywac tymbardziej ze USUNIETO wersje SD kanalu z transpondera i zostawiono tylko " HD "

 

choc niezbadane sa pomysly CANAL+ ,

 

po wakacjach na jesien zacznie sie medialne szalenstwo ... podobno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można, z Astry 19,2E z (TP 10,862H), więc jeśli ktoś ma "zeza" HB-A, to ma ten kanał bez problemu.

 

TVP Historia z Astry jest na listach odbiorników C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...