Skocz do zawartości
  • 0

Ariva TT czy Azbox Premium HD+


jfkjfk
 Udostępnij

Pytanie

Witam

Pragnę zakupić tuner. Musi być to tuner typu twin. Zastanawiam się między Ariva TT a Azbozem HD Premium+. Tuner w wiekszosci wykorzystywany do Cyfry. Czy jest sens kupować Azboxa, czy może dla mnie lepiej Arive?, czy może jakiś inny tuner typu twin. Ja nie będę bawił się oprogramowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Temat rzeka, ale jeśli cenisz sobie łatwość konfiguracji na starcie: Ariva. Dlaczego? AzBox domyślnie nie czyta (nie czytał, może to się zmieniło, ale tak było przynajmniej wtedy, gdy zajmowałem się tym modelem) kart Cyfry+, trzeba dograć CAS, czyli: kombinowanie. Ariva jest pod tym względem wygodniejsza, ale przed decyzją poczytaj lepiej temat o tym modelu w dziale Fergusona ( viewtopic.php?f=126&t=12518 ), bo nie jest on bez wad.

 

Z innych tunerów nie ma szaleństwa, bo z reguły jeśli tuner jest typu Twin, to nie ma czytników kart i akurat te dwa modele się wyróżniają, bo je mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli coś siądzie albo trzeba będzie zrobić aktualizację oprogramowania z jakiejś przyczyny, to będziesz miał problem, żeby go skonfigurować od zera (zwłaszcza jeśli nie siedzisz w temacie). Dodatkowo sama obsługa AzBox'a jest mniej przejrzysta, ale za to ma większe możliwości (jak m.in odtwarzanie multimediów). Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem i poradzisz sobie z ew. problemami przy AzBox'ie, to kup, a jeśli nie znasz się, to nie polecam, bo przy pierwszym większym problemie będziesz zgrzytać zębami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tez bym wybral Fergusona, chocby ze wzgledu na wsparcie techniczne... A po za tym rodzima firma z Poznania! :smile: Przyznam, ze zastanawiam sie nad tym dekoderem od jakiegos czasu. Mojim zdaniem jest tez niedrogi i znany w obsludze. Do anteny Multifeed, jak T90 z tych tanszych najlepszy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...