Skocz do zawartości

Zmiana dekodera na "gorszy"


lukas_drill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie pytanie: czy jest możliwość, by powrócić na swój poprzedni dekoder, nazwijmy go "gorszym", tzn z PVR Box-a 250GB na Box-a (były nbox)?

Ten PVR 250 GB to jakaś wiertarka, spać po nocach nie daje, odgłosy przedziwne i jakieś trzeszczenia...skutecznie się wyleczyłem z wszelakiego rodzaju sprzętów z dyskiem i chciałbym mieć znów białasa...jednak ponoć powrót na "gorszego" nie jest możliwy..czy ktoś z Was próbował podobnej akcji?

Bo jeśli się nie da, to muszę zwyczajnie zakończyć umowę z n (do końca lipca 2013) i potem, już jako nowy klient, wybrać sobie opcję z białasem...głupia sprawa. Teraz mógłbym zapłacić coś więcej, byle by umożliwili mi powrót na białego, a tu robią problemy... głupie jakieś zasady...i wilk byłby syty i owca cała a i mnie zaoszczędziłoby to wypowiedzeń i łażenia po punktach...a i nie powiedziane, że przejdę do nc+ po wypowiedzeniu :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak troszkę poza tematem. Skoro umowę mam do końca lipca 2013, to kiedy powinienem wysłać rezygnację? 3 miesiące przed zakończeniem (czyli zaraz na początku maja), czy 1 miesiąc wystarczy (tzn zaraz z nastaniem lipca lub pod koniec czerwca). A jeśli złożę w maju, to wyłączą mi na koniec maja, czy będę miał do końca lipca i zapłacę w lipcu ostatni rachunek i się żegnamy z dniem 1 sierpnia?

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś udało wymienić Monsterbox na Turbo (1TB na 500GB). Z tego co mówił sprzedawca, system nie zablokował takiej wymiany "w dół". W twoim przypadku też powinno się to udać.

Tylko w tym akurat przypadku to miałeś zapis w PWU ,że w razie awarii Monsterboxa wymiana następuje na Turbo 500 Gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...