Skocz do zawartości

Dwa moduły CAM (MultiRoom) w jednym dekoderze


vilimer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Planuje zakup Cyfrowego Polsatu.

Ponieważ "rozpieszczony" przez n-kę przyzwyczaiłem się do jednoczesnego nagrywania i oglądania różnych kanałów, szukam sposobu na osiągnięcie tego celu w CP przy użyciu sprzętu nie markowanego przez Polsat.

Wiem że karty CAM CI są jednostrumieniowe zatem nie da się jednocześnie oglądać jeden kanał i nagrywać inny w większości Dekoderów.

 

Założenia:

- Wykupuję dwie karty CAM CI w ramach opcji Multiroom (jeden pakiet CP)

- Kupuję dekoder (nie Polsatowy) z dwoma wejściami na CAM CI i dwoma tunerami.

- Oczywiście konwerter jest TWIN

 

Pytania:

-(1)- Czy taka opcja zadziała i być może ktoś testował takie rozwiązanie w CP lub innych "mixach" z CAM-ami ?

-(2)- Jakie ewentualnie dekodery polecicie ? (Oczywiście cena ma znaczenie ale poszukuje kompromisu ceny do jakości - szybkość przełączenia kanałów, edytowalność listy kanałów, PVR oraz EPG - elementy priorytetowe)

-(3)- I jako alternatywa - czy mając np. Arivę 252 i nagrywając wybrany kanał "przy użyciu" CAM CI (DVB-S) - będę mógł oglądać to co idzie przez DVB-T (Zakładam jednoczesne podłączenie naziemnej i Sat do jednego dekodera)?

 

Dzięki z góry za pomoc i sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilimer - nie dostaniesz na jednej umowie dwóch modułów CAM CI+ z Polsatu. Moduł Cam w umowie jest zawsze traktowany jako główny. Dodatkowo do multiroomu możesz sobie tylko wybrać dekoder z kartą dodatkową.No chyba że cię źle zrozumiałem i chcesz podpisać dwie umowy z modułem Cam i multiroomem. Tylko czy to się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...