Skocz do zawartości

Propozycje platformy CANAL+ dla równoczesnych abonentów C+ i N


Kate445
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kolejna próba.. Konsultant zadzwonił 3 godziny po umówionym czasie... I to samo.... 99 za Platinum .. Ale co z C+ po migracji on nie wie ...nie może... bo dzowni z N...!!! (?) Makabra! Na razie rezygnuję z N, oddaję Turbodekoder (szkoda!), wysyłam wypowiedzenie do Cyfry+.. I myślę..... Polsat??? :?

Jeszcze nigdy nikt tak mnie "przerobił"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Czytam, tego typu newsy i nie wiem co w tej sytuacji zrobić. W Cyfrze+ mam/miałem abonament ok. 89 zł. I teraz nie wiem co z tą całą fuzją będzie. Jednym słowem pogubiłem się już. Czy zostać w C+ czy przejść do Cyfrowego Polsatu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem abonentem zarówno C+ jak i N. Jako, że "enka" pierwsza dała powód do rozwiązania umowy, postanowiłem to wykorzystać, wysłać wypowiedzenie, a migrować z Cyfry. Jak pomyślałem, tak zrobiłem, migracja przez infolinię, odbiór dekoderów w APS, i już podczas czytania umowy przed podpisem, dziwnie znajomo wydawały mi się numery umowy i klienta. Co się okazało? Migrowałem z Cyfry, a na nowej umowie z nc+, nr. umowy i abonenta mam identyczny jak na starej z N! Zastanawia mnie, co sie stanie, jak teraz wyślę rezygnację z N i podam tam numery które widnieją również na umowie z nc+. Uprzedzając pytania, dodam, iż w umowie jest określone, że to właśnie z Cyfry migruję, a dotychczasowa umowa zostaje rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dzisiaj nie mam żadnych dylematów. :) Jeśli ktoś chowa obydwie dłonie za plecy i chce się ze mną bawić w grę pod tytułem "encepence, w której ręce?", to odpowiadam, że za stary jestem na taką zabawę i niech sobie schowa obydwie ręce tam gdzie słoneczko nigdy nie dochodzi. Dzisiaj wysłane zostały dwa listy z moimi rezygnacjami dot. umów zarówno dla ITI Neovision jak i Canal+ Cyfrowy. Mają o dwie umowy mniej. I jakoś nie cierpię z tego powodu. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel wątka stwoerdzam, iż nie ma on sensu.

Złożyłem rezygnacje z n i C+. obydiwe zostały szybko przyjęte, ja zdjęty z listy abonnetów.....

Nikt nie dzwonił, nic proponował. konsultanci nadal, ba..., coraz bardziej, utrudniają życie.

Żadne działanie nie ma sensu przy tej Nowej Rewolucji Francuskiej, a ciekawe co mają w zanadrzu od lipca..... I za ile !!!! :cry:

 

To nie Plaforma..... :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada sie zgodzić z tą opinią.

Do mnie tez nikt nie dzwonił - mimo tego ze w sumie mam 3 umowy. Wypowiedzenia z N zaniosę najpewniej w poniedziałek, przytrzymam sobie multipakiet c+ póki się da, a potem...cóż pewnie DVB-T - lato będzie. Szczerze mówiąc te umowy wypada wypowiedzieć tak dla zasady - niezależnie od ofert, za sam sposób traktowania stałych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dostał ofertę mając jednocześnie i C+ i n??

u mnie skończyło się na obietnicach telefonu w ciągu 72h:)

dlatego wynagradzam odpowiednią korespondencją poleconą:)

dziwne, że nie ma żadnej sensownej oferty dla równoczesnych abonentów obu starych platform:),

a tak na serio, to myślę, że grają na czas, żeby po 19.4 okazało się, że klient obudzi się z ręką w nocniku z dwoma umowami w wersji np platinum, albo o zgrozo 2 x all inclusive:) - czytaj Julian Super Double Pack HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiałem dane 2x - mimo obietnic oddzwonienia w ciągu 72h zignorowano mnie. Raz zadzwoniłem sam do BOK n jak i Cyfry+ - w zależności czyj to był BOK (n czy Cyfry+), kuszono by przejść z "ich" platformy a drugą sobie na własną rękę wypowiadać tytułem usunięcia kanałów czy też braku akceptacji automatycznej migracji. Oferty były gorsze niż dla nowych klientów - All Inclusive z MR za 209 PLN (w przypadku Cyfry+) a w przypadku n za 199 PLN. Zaproponowałem sam nawet, iż zachowałbym 2 niezależne umowy, ale z niższymi pakietami - konsultant w ogóle nie był zainteresowany podjęciem tego tematu - no to skończyło się tym, iż obie umowy są już wypowiedziane ze skutkiem na 30 kwietnia. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiałem dane 2x - mimo obietnic oddzwonienia w ciągu 72h zignorowano mnie. Raz zadzwoniłem sam do BOK n jak i Cyfry+ - w zależności czyj to był BOK (n czy Cyfry+), kuszono by przejść z "ich" platformy a drugą sobie na własną rękę wypowiadać tytułem usunięcia kanałów czy też braku akceptacji automatycznej migracji. Oferty były gorsze niż dla nowych klientów - All Inclusive z MR za 209 PLN (w przypadku Cyfry+) a w przypadku n za 199 PLN. Zaproponowałem sam nawet, iż zachowałbym 2 niezależne umowy, ale z niższymi pakietami - konsultant w ogóle nie był zainteresowany podjęciem tego tematu - no to skończyło się tym, iż obie umowy są już wypowiedziane ze skutkiem na 30 kwietnia. :brawo:

 

U mnie się skończyło wypowiedzeniem 2 umów z N. Umowę z cyfrą na razie trzymam i czekam co z tego bałaganu wyniknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie pierwsza profesjonalna rozmowa z nc+. :lol2: Trwało to wszystko ponad 18 minut. Dodzwoniłem się po kilkunastu minutach (wybierając opcję "sprawy techniczne") i zapytałem czy zarejestrowali moje pisma wysłane priorytetem poleconym dotyczące rezygnacji z umów zawartych z ITI Neovision i Canal+ Cyfrowy. Pierwsza wypowiedziana umowa na n-kę została odnotowana w ich systemie, ale druga na C+ jeszcze nie. Konsultant był lekko dziwiony, gdyż umowy renegocjowane były niedawno. Zapytał z jakich powodów wysłałem pisma i kiedy. I tyle w temacie. Szybko, profesjonalnie. Bez żadnych dalszych pytań i ofert. Pełna profeska. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...