Skocz do zawartości

Kanały niegwarantowane


Morgoth1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Eurosportu na pewno nie usuną ...

Przyjmijmy jednak na moment, tak na potrzeby naszych rozważań, że jednak znikną te kanały z oferty nc+, ciekaw jestem jaki wówczas masz plan awaryjny na taką ewentualność?

 

Bo chyba jakiś masz (?). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wątpie by Eurosporty odpadły.

 

I mnie wydaje się to trudne do uwierzenia, ale powiem Ci, że patrząc na asekuranctwo ITI, które wyraża się w słynnych już szarych trójkącikach, nie daje to pewnie patrzeć w przyszłość i zawierać bez mrugnięcia okiem drogich umów.

 

Pierwszy raz widzę w ogóle coś takiego i wygląda to nadzwyczaj nieprofesjonalnie i niezachęcająco.

 

Bo co, kupię teraz np. pakiet "Ai+", albo Platynę, a za chwilę będę musiał dokupywać Premium w CP?

 

Szaleństwo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

@Frog, policz wszystkie z szarym trójkącikiem w lewym dolnym rogu logo kanału, np. na tej stronie: http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum .

 

Portal nc+, to taki dobry dowód, jak każdy inny, dlatego warto sobie tą stronę zapisać na dysku tak na wszelki wypadek.

 

ps. Jak już będziesz liczył, to omiń listę kanałów HD u góry, żeby nie mieszać w obliczeniach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bo jest uboga, a ITI de facto, bazuje jedynie na kanałach Cyfry+ i TYLKO tym ich oferta różni się praktycznie od oferty CP.

 

To jest stricte kilkanaście kanałów i tyle tego.

 

Na dodatek wspomniane kanały Cyfry+, wcale nie zawierają niczego więcej, niż to, co oferowano nam na nich, gdy jeszcze występowały one w ofercie spółki Canal+ Cyfrowy, choć jak się ktoś przyzwyczaił, albo ma hopla na punkcie piłki ligowej, to nie znajdzie dla nich zamiennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj rozmawiałem z konsultantką, która potwierdziła mi, że z kanałów niegwarantowanych zdecydowana większość została pozytywnie zakontraktowana. Pozostały im cztery kanały: Discovery Historia, TTV, Religia TV i ESPN z którymi trwają negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...