Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kodif, tu akurat bym się nie czepiał, ponieważ HDTV, to właściwie nowość, więc jeśli chcesz zakosztować arcydzieł prawdziwej światowej kinematografii, to przyzwyczajaj się do jakości SD, bo w HD jest ich tyle, co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uczulić tych którzy chcą wybrać pakiet platyna.

Otóż prawie wszystkie dodatkowe usługi tj. tvp prapremiery, vod seriale, czy nc+ go działają tylko na nowych dekoderach nc+! o czym nikt nie informuje ! ja zostałem przy Pace i okazało się że działa jedynie canal + wypożyczalnia i canal + na życzenie, a pozostałe już nie. Teraz zostało mi tylko czekanie na rozpatrzenie reklamacji, bo w punkcie odmówili mi wymiany na nowy dekoder, a dział techniczny dopiero pracuje nad nowym oprogramowaniem ! z kolei aplikacja nc+ go na smartfony działa jedynie w zakresie programu telewizyjnego !

lepiej kupujcie golda z paczką canal+ i hbo, ja niestety dałem sie zbałamucić na platynę za 109 z MR, Pace PVR + HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka oni od początku informowali że niektóre usługi paczki platyna na tunerach Pace nie pójdą .. Ale na dzień dzisiejszy to 29 kwietnia żadna nowa usługa z nc+ nie chodzi..!! A kuriozum jest aplikacja nc+ go... Bo technicznie dla byłych ludzi z cyfry starczyłoby wygenerować hasła cyfrowe i literowe potrzebne do uruchomienia tej usługi..

Mnie była bardziej potrzebna karta cameleon i dlatego migrowałem koniec umowy starej jutro .. Fakt jest taki że coś tym ludziom faktycznie okłamanym będą musieć dać.. No chyba że nowy podobno zapowiadany soft do PACE da te wszystkie wodotryski NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kodif, tu akurat bym się nie czepiał, ponieważ HDTV, to właściwie nowość, więc jeśli chcesz zakosztować arcydzieł prawdziwej światowej kinematografii, to przyzwyczajaj się do jakości SD, bo w HD jest ich tyle, co kot napłakał.

 

Nie w tym rzecz. Jeśli arcydzieła światowej kinematografii będą emitowane na kanale HD ale w jakości SD nie powiem ani słowa. Trudno wymagać aby filmy Felliniego bądź Formana były w jakości jaka wtedy gdy powstawały była niedostępna, natomiast gdy leci mi lekkie kino klasy B z 2011 roku a ja nerwowo szukam telefonu do serwisu mojego telewizora ba jestem pewien że się zepsuł, to jest trochę nie tak jak powinno być. Idąc tym tropem, arcydzieła będą emitowane w SD (bo tak mają), nowe filmy również w SD (bo się nie chce operatorowi dostarczyć tego w HD) i w zasadzie będzie to kanał "ze znaczkiem HD" w prawym górnym rogu. Nic dziwnego że bitrate na tych kanałach ma około 50% tego ile może mieć transmisja HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Nic dziwnego że bitrate na tych kanałach ma około 50% tego ile może mieć transmisja HD.

To równanie do standardów spółki ITI, która takie sztuczki praktykowała już w swojej "telewizji nowej generacji n".

 

Ciekawe dlaczego spółki z niemieckim rodowodem u siebie działają inaczej, tylko próbują na obcym gruncie jakichś sztuczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to normalne, ale u rodziny (mieli Cyfrę +) pozmieniała się kolejność kanałów :? Pierwszy jest TVN HD, I i II kanał TVP są na bardzo odległych pozycjach, a szukanie Polsatu 2 to wyzwanie :/ Czy wszyscy tak mają :?: Dodam że mieli pakiet Optimum z Cinemaxem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz jest w Cyfrze+, ponieważ po fuzji zmieniła się kolejność na liście kanałów i TVN jest na jedynce, a TVP1 na 11.

Dla mnie jednak największym problemem w nc+ są nieaktywne złącza USB, do których nie da się podłączyć dysku zewnętrznego. To duża niedogodność, bo dysk wbudowany w mediaBOX+ jest za mały. W nc+ nie pomyśleli, że mają też Abonentów z obrotnicami i różnymi innymi bajerami i za bardzo nie dają możliwości wyboru. Teraz musiałbym podłączyć najlepiej obok siebie trzy różne dekodery. Poza tym denerwuje mnie też to, że niektóre kolekcje w netVOD+ są dodatkowo płatne, nawet w pakiecie All Inclusive, w którym, jak sama nazwa wskazuje, wszystko powinno być wliczone w cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dlaczego dla abonentów nc+, którzy przyszli z n, nie ma czegoś takiego jak Cyfra+ Online?

Cyfra+ Online jak sama nazwa wskazuje, jest dla abonentów Cyfry+. Niektórzy abonenci którzy zmigrowali z C+ do nC+ stracili już dostęp do Cyfra+ Online.

I tak dużo nie tracicie, bo usługa jest powoli wyłączana, a zamiast C+ Gol i C+ Weekend nie pojawiły się transmisje sportowe z C+ Family i Family2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem w sprawie mojej reklamacji którą złożyłem w sprawie oszustwa jakim mnie poraczono bo podpisaniu umowy. Zamówiłem pakiet Universe z Canal+ Family i Family 2 na 2 miesiące gratis. Niestety okazało się że tych dwóch ostatnich nie ma śladu w umowie. Chcialem się dowiedzieć jak sprawa wygląda to pan konsultant mnie pyta: JAKIM PRAWEM JA CHCĘ TE 2 KANAŁY?! Myślałem że mnie furia weźmie. Oni nie wiedzą chyba jakie mają promocje na stanie. W końcu poprosiłem o jakieś zadośćuczynienie w związku z tym jak mnie potraktowano. Jestem ciekaw czy nc+ raczy coś w ogóle zrobić z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dla abonentów nc+, którzy przyszli z n, nie ma czegoś takiego jak Cyfra+ Online?

Cyfra+ Online jak sama nazwa wskazuje, jest dla abonentów Cyfry+. Niektórzy abonenci którzy zmigrowali z C+ do nC+ stracili już dostęp do Cyfra+ Online.

I tak dużo nie tracicie, bo usługa jest powoli wyłączana, a zamiast C+ Gol i C+ Weekend nie pojawiły się transmisje sportowe z C+ Family i Family2.

No to lipa... Bardzo przydatna usługa, a ją likwidują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku czekam na uprawnienia do odbioru i nadal nie ma!!! jestem wściekły dzwoniłem 4 razy od czwartku i ciągle czekać czekać

w czwartek rano powiedzieli do 24 h dzwonię w piątek to od czwartku 48 h trzeba czekać dzwonię w sobote po 48 h i babka mówi,że zgłasza do działu technicznego i wieczorem będą uprawnienia ,nie było więc dzwonię wczoraj wieczorem a oni mnie obwiniają,że to moja wina!!! dekoder mam ustawiony 24/7 nawet darmowych kananłów nie oglądam żeby uprawnień nie pomineło.Koszt telefonów do nc+ prawie 20zł i nic nie załatwione ,przez weekend zero meczów a opłata za maj wysłana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo można czekać na telefon od konsultanta NC+? 24 kwietnia dostałem e-maila, że w niedługim czasie konsultant się ze mną skontaktuje i przedstawi ofertą migracyjną. 10 maja wysłałem e-maila z prośba o kontakt, w którym zaznaczyłem, ze czekam już ponad dwa tygodnie. Otrzymałem odpowiedź, ze zgłoszenia załatwiane są wg. kolejności i w niedługim czasie konsultant się ze mną skonsultuje i przedstawi ofertą migracyjną.

Ta odpowiedź mnie rozbroiła zupełnie i wysłałem kolejnego e-maila, że nie życzę już sobie żadnych kontaktów.

W Cyfrze+ po wysłaniu formularza kontaktowego, konsultant dzwonił dosłownie po 15 minutach i przedstawiał konkretna ofertę. W NC+ konsultanci robią łaskę, że dzwonią, oferty mają z sufitu, czyli nowa definicja telewizji. Ja na pewno do nich dzwonił nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zabek:

 

tuner mam sd ,przez ica nie mogę wysłać uprawnień ponieważ mam zablokowany dostęp,zakończyli umowe 9maja -mimo,że maj mam opłacony .Po telefonie w czwartek poinformowano,że maj mam darmowy i przesłano uprawnienia więc mojej winy w tym nie ma .Czekam do środy jeżeli nie będzie uprawnień to niech oddają kase za maj a ja zwracam karte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inspektor, na moje oko od zostawienia kontaktu do telefonu to min. 5dni. Ja wycofalem wypowiedzenie email (zaluje) a po 6 dniach dostalem dobra oferte tel. ale wciskali cyfrowego philipsa ktorego nie chcialem. Okazalo sie ze to byl tel. z duk :) bo dwa dni potem oferta zniknela i teraz mam tylko platyna za 99zl :).

Jak nie jestes na wypowiedzeniu to nie licz na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile czasu musi miec Nowa Generacja zeby zrobic porzadek na swojej stronie internetowej gdzie dalej brak dosc duzej liczby programow w tym glownego swojego tvn??

rozumie ze problem z brakiem seca na paru kanalach to cos niewypobrazalnie skomplikowanego ale zeby tyle czasu miec taki bajzel na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@kodif, a ten film to ma dla Ciebie jakąś wartość, czy tylko skłania Cię do liczenia pikseli?

 

Żeby sprostać dzisiejszym wymaganiom co do jakości obrazu, trzeba by było digitalizować niemal cały dorobek kinematografii, oprócz tej z ostatnich lat.

 

Usiądź dalej od ekranu i będzie lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sie tak wtrace...Tylko widzisz skoro nadawca chce sie mienic dostawca jakosci HD powinien zadbac by tresc nadawana odpowiadala temu co chce "wciskac" I ZA CO OPCIAZA ABONENTA!!!! Bo jakos reklamauje kanal jako HD, a to nie tylko znaczek, marketing ale tez pewne zobowiazanie za ktore sobie liczy kase!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...