Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie transmitowany mecz Nets z Bulls w nocy o 2 ? Bo na NBA.com jest ze na C+Sport a w programie nigdzie go nie ma, na TV sprawdzam to pisze mecz playoff o 2 30 w nocy. Komentator mówił że mecz bedzie na zywo. Przesada z tym NBA juz :D

No wlasnie 7 mecz decydujacy Play-Off

Czyzby zle doswiadczenia z ostatniej transmij gdzie musieli ramowke zmieniac bo sie troszke wydluzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sportu w nc+,nie wiem czy pamiętacie że w poniedziałek 6 maja ma być dostępny nowy pakiet "Ekstraklasa" i jestem ciekawy ile będą sobie liczyć za naszą dość marną ligę.Może nie będzie kolejnego strzału w stopę

to bedzie porazka na maska, juz mowili ze kilkadziesiat zlotych, za same mecze ekstraklasy :lol2::lol2::lol2:

dalbym za to maks 15zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mój post na forum nc+:

 

"Czy nSport ma prawa do MŚ w hokeju? Nie podaliście żadnego info o wczorajszym meczu ani nic. Tylko zamieszanie... Proszę o oficjalne stanowisko i mam nadzieję, że to nie był jedyny mecz na nSport"

 

Pani administrator odpisała nie za bardzo na temat...:

"live"Zapraszamy do oglądania najbliższych (m.in. już za półtorej godziny) meczy hokejowych w TVP Sport.

Generalnie lista programowa sportów zespołowych znajduje się tutaj:

http://ncplus.pl/program-tv/kategoria/gry-zespolowe"

 

O to link do pytania:

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?pid=32612#p32612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

widać jak są zorientowani w temacie i jak kompetentni, kobieta nie rozróżnia kanałów, podejrzewam, że nawet nie wie co to hokej na lodzie, nie ma się co ich nawet pytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest jakaś paranoja. Czyli oni sami nawet nie wiedzą co transmitują? W programie żadnych informacji nt. mistrzostw, całkiem przypadkiem obejrzałem dziś Szwecję z Czechami, a epg pokazywał Ligue1. W programie tv na oficjalnej stronie też brak jakichkolwiek informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na stronach ze stream'ami jest większy porządek z ramówką...

Właśnie w EPG zobaczyłem, że o 15:15 na nSport mecz Niemcy-Słowacja, a więc mają jakieś prawa. Na profilu nc+ na facebook'u odesłali mnie do Canal+Sport, bo to redakcja sportowa i wszystko wiedzą na temat praw, a jednak nie wiedzą, bo odesłali mnie na profil nc+... Ahhh tragedia, ważne, że chociaż napisali w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Michałowicz jedzie do Londynu czy komentuje Final4 ze studia? Bo jak ze studia, to pokażą NBA, bardzo dużo razy było tak, że komentował o 20 Eurolige, a 5h później, o 01 komentował NBA. Zręsztą Durda też komentuje Eurolige. Pozatym półfinały konferencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Final Four chyba jedzie do Londynu ale teraz jest przecież wielkie NC+ więc kto wie może go tam nie wyślą. ale w transmisjach na Canalplus.pl nie ma nic ze w weekend bedzie NBA, jest też Durda on nie dawno komentowal eurolige.Mam nadzieje ze zobaczymy 2-3 mecze ( Piatek-Niedziela) W koncu to playoffs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial byc dzisiaj zapowiedziany pakiet ekstraklasa

To jest pakiet Start+ poszerzony o uprawnienia do odbioru transmisji T-Mobile Ekstraklasy nadawanych na kanałach z rodziny Canal+ - mówi wirtualnemedia_pl Michał Stryjecki z biura prasowego nc+. - Pakiet jest dostępny dla abonentów Canal+ przedłużających umowę w cenie dotychczasowego abonamentu - dodaje. Dokładnej ceny nie ujawnia, wcześniej nc+ informowała, że będzie to między 30 a 40 zł miesięcznie.

 

źródło oraz więcej szczegółów: Wirtualne Media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zakodowanie ligi poprawi frekwencję na stadionach- od 2014 r. wszystko wróci do normy- ja bym jeszcze ograniczył ilość transmisji live- do 4- wtedy atrakcyjność oglądania też wzrośnie. Patrzmy na Niemcy i Anglię- dostępność ligi jest ograniczona - frekwencja najlepsza w europie- oczywiście wtedy c+ musiałby zapłacić troszkę więcej niż teraz za wyłączność. Zapraszam do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...