Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie przepada za CL, to proszę, oto rozpiska na najbliższy weekend. Na razie bez komentatorów ale jak się pojawi oficjalna rozpiska, to poprawię.

http://img59.imageshack.us/img59/9439/g8in.png

 

 

Mecz Espanyol - Valencia (Liga BBVA) jest o 20:55, a nie od 16:25. Widać, że skopione w całości z media2, która niechlujnie robi takie rozpiski. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Espanyol - Valencia (Liga BBVA) jest o 20:55, a nie od 16:25. Widać, że skopione w całości z media2, która niechlujnie robi takie rozpiski. ; )

Ok. Poprawione. Rzeczywiście był błąd, nie spodziewałem się jednak, że media2 puści takiego babola :)

http://img823.imageshack.us/img823/9620/dkt7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z logicznego myślenia wynika, że w fazie grupowej UEFA Champions League jest więcej meczów o tej samej godzinie niż w rundzie play off.

Chyba niekoniecznie. W fazie grupowej LM są 32 drużyny więc w jednej kolejce jest 16 meczy. Ale kolejka jest rozdzielona na 2 tygodnie więc w jednym tygodniu jest 8 meczy, są przedzielone na wtorek i środę więc po 4 mecze o jednej godzinie a jutro jest bodaj 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remekb brakuje mi tam transmisji pilkarskich eurosportu, w koncu to tez kanal na nc +

Niby tak ale jak dodałbym Eurosport, to zaraz ktoś będzie chciał Orange, a kto inny Dubai Sport. Dlatego ograniczyłem się do czterech największych lig świata: Hiszpańskiej Premiership, Angielskiej La Liga, Francuskiej T-Mobile Ekstraklasy oraz naszej polskiej Ligue 1 (nazwy zmienione celowo, celem uniknięcia dyskusji o wyższości jednej ligi nad drugą) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...