Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz w ICA Cyfry czy masz go na liście używanego sprzętu. Zawsze jakaś wskazówka. Dekoder, który miałem na własność nie był na tej liście.

 

Niestety mam SD/PHILIPS DSX 5.0

- ale dziwi mnie też ICA, bo wbijam a tam stare rzeczy. Umowę podpisałem 4 dni temu i wsio śmiga na nowym sprzęcie z mroom premium HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ICA 4 dekodery - 2 nowe i 2 stare. W ICA Cyfry mam nabity abonament za kwiecień chociaż mam pismo, że 22 marca zerwana umowa, a na ICA N mam tylko pakiet nc+, który wybrałem ;P Do tego nie mogę dekoderów oddać, bo w systemie C+ cały czas mam superpremium ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ICA 4 dekodery - 2 nowe i 2 stare. W ICA Cyfry mam nabity abonament za kwiecień chociaż mam pismo, że 22 marca zerwana umowa, a na ICA N mam tylko pakiet nc+, który wybrałem ;P Do tego nie mogę dekoderów oddać, bo w systemie C+ cały czas mam superpremium ;D

 

A wiesz może jaką mnie karą obłożą za brak opakowania tego starego dekodera i brak instrukcji? Ciekawe kiedy wywalą mi to z ICA c+ i czy muszę płacić już teraz za nc+ czy jeszcze za c+(w ica C+ mam saldo 111 zł zawsze płaciłem 6 - 8) a dekodery dostałem 28 marca(podłączyłęm wsio wczoraj dopiero) Mam nadzieje, że nie będę musiał zapłacić ostatniego rachunku za c+ i od razu nowego za nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzis jeden nadgorliwiec dal ostrzezenia z enibu napisalem cos nie w temacie.

a tu 99% userow za cos takiego powinno dostac ostrzezenia.

coż,gosc juz raz mnie poczestowal ostrzezeniem bo wkleilem link z tego forum,hehehe

widac mnie nie lubi..kaczor albo nie lubi wszystkich co przeszli do nc+ i sobie chwali...tajemnica..

 

a co do sportu.

chcialem dzis oglądnac mecz Borusi i zadowolony caly ze nie bede musial sluchac Szpaka i Jozkowiala co ma glos jakby mial za chwile umrzec-emocji zero.

wlaczylem nsport...a tam ....jessssuuu!!

mam nadzieje ze lepsze mecze za tydzien (rewanz Borusi ) bedzie na C+ bo inaczej kaszana:((

trzeba sie bedzie na czechy przelaczyc,hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CANAL+ SPORT

 

09/04/2013

20:00 LIGA MISTRZÓW: Borussia Dortmund - Malaga (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Galatasaray - Real Madryt

 

10/04/2013 

20:00 LIGA MISTRZÓW: FC Barcelona - Paris Saint-Germain (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Juventus Turyn - Bayern Monachium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c+family 1

piątek:

20:10

Lech Poznań - Lechia Gdańsk

sobota:

13:10

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

15:30

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

17:45

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin

niedziela:

14:10

Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów

17:05

Wisła Kraków - Piast Gliwice

poniedziałek:

18:00

Widzew Łódź - Polonia Warszawa

 

c+family2

sobota:

15:55

Real Sociedad - Malaga CF

18:00

Stade Rennes - Paris Saint-Germain

niedziela:

18:55

Getafe CF - Atletico Madryt

21:30

Los Angeles Clippers - Los Angeles Lakers

Tak to wygląda na dzień dzisiejszy. W przyszły weekend także na C+F2 po jednym meczu francuskiej, hiszpańskiej i włoskiej (milan), na C+F polska liga polska cała, bez jednego piątkowego meczu o 18. Na tygodniu euroliga (kosz).

Jak dla mnie to nie wygląda tragicznie jak na weekendowego fana piłki kopanej, ale nie fanatyka. Premiership tam raczej nie zobaczymy. Jakby mi nc+ zagwarantowało taki rozkład jazdy Family na okres umowy to bym brał moooooże za te 69zł na teraz, jak dla stałego klienta może za 59 by było. Ale... czy to nie jest wabik na [beep]ów, a od sierpnia w Family obejrzymy jeden mecz na tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...