Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo a ty jeszcze wszystkich nie zmigrowałes do ''nc+'' Ilu Ci jeszcze zostało ;-)

 

Mnie ciągle tez próbują na jakieś ''średnie bajki'' utrzymać na CLRA le powiedziałem ''basta albo stała cena albo mnie nie ma'' bo przypomina mi to CP :mrgreen: A do tego ulga pona 1,5 tyś przyznana :crazy: także niech sie ''walą na cyce'' :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios ''dobre'' Polsat Sport mi nie dawał ale czułem ten sam ''kituś bajtuś ala CP '' Ja tej pani grzecznie na początku rozmowy ze interesuje mnie to i owo podkreślając stała cena przez cała umowę pani proszę poczekać (2 minuty na lini) i bajka 5 miesięcy za tyle kolejne 13 za tyle i średnia na tyle i sugerowanie ze mogę wpłacać sobie równa kwotę np 79 zł co miesiąc to będę miał nadpłatę ;-) ;-) l-) Normalnie ''walnięci'' na maksa i myślą ze polecę na pierwsze miesiące taniej a póżniej ''śruba'' ;-) Normalnie Zygmunt juz ich chyba przejmuje powoli (wykupuje akcje) bo wprowadzają ich metody

 

W sumie nie to nie i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np powiedzą ze ostatnia umowę miałeś na 99zl wiec na przedłużenie dadzą za 89 i sie ciesz ze masz taniej. Jak znam życie dużo ludzi na to poleci ( a dla przykładu jak by mieli stała cenę np 79 to przy przedłużeniu by wołali ze chcą za 69). Szczyrzenie baranów sie wtedy zacznie

 

Plus to co wcześniej ktoś pisał. Skończy sie darmowy okres i ludki sie obudzą ze musza bulic dużo więcej niż wcześniej bo mało kto zrobi sobie bufor z tych oszczędności tylko je teraz przeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki za pomoc i rady jak zostać przy cameleonach ;)

 

Dziś się zdecydowałem na przejście na warunkach:

15 miesięcy comfort+extra, 6x c+, mr (w tym 2 dekodery), hbo i filmbox 6 miesięcy

Średnia 53 pln, dla mnie oferta jest ok.

HBO i tak nigdy nie oglądałem (poza grą o tron ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Posiadam obecnie Cyfrę+ pakiet C+ Optimum. Z multiroomem płacę 65zł/mca. Umowa do końca maja 2014, wypowiedzenie nie jest wysłane. Dziś z ciekawości zadzwoniłem do nc+, ale nie na infolinie, tylko do Działu Utrzymania Klienta pod 22 220 01 91. Miły i rzeczowy Pan, bez zbędnego gadania zaproponował mi Comfort+Extra+C+Sport&Film+Multiroom 5 miesięcy za 0zł, kolejne 10 miesięcy za 79,90zł. Średnio 53,26zł. Warunkiem skorzystania z oferty jest włączenie HBO i korzystanie z niego co najmniej przez pierwszy miesiąc - potem mogę wyłączyć. Jak myślicie, czy ta oferta bez wysłania wypowiedzenia jest dobra, czy raczej lepiej wysłać wypowiedzenie i czekać na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobra.

Doczekałem się i ja na pierwszy telefon i taka propozycja.

15m 5/0zł + 10/79,90 (średnia niecałe 54zł)

comfort, extra, 6xC, hbo/5m, mr, pace i sagecom

Nie miałem czasu rozmawiać więc kolejny kontakt zaklepany na poniedziałek.

Teoretycznie do przyjęcia a w praktyce powalczę i bez dodatkowej motywacji nie będzie migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari, w sumie racja, po co się męczyć z SD :-)

 

A powiedzcie mi jeszcze. Jakiś czas temu czytałem, że zgadzając się na umowę telefonicznie, trzeba wybrać opcję, żeby usługa była uruchomiona z początkiem następnego miesiąca, aby było 10 dni na wycofanie - gdyby coś się nie zgadzało. Jak to działa w chwili obecnej? Druga sprawa, czy żądać od konsultanta, żeby mi przed podjęciem decyzji wysłał ofertę na emaila? Da się tak zrobić w ogóle? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...