Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@placid

Zła wiadomość kolego. Jeśli chciałbyś utrzymać paczkę C+ w takiej formie jak obecnie, to musiałbyś płacić... w promocji... 99zł.

Za 39 zł zaś możesz mieć pakiet Comfort, w którym... nic nie ma, nawet kanałów tematycznych C+.

 

wg ulotki jest opcja Multi+ za 10 zł z kanałami tematycznymi do Comfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@placid

Zła wiadomość kolego. Jeśli chciałbyś utrzymać paczkę C+ w takiej formie jak obecnie, to musiałbyś płacić... w promocji... 99zł.

Za 39 zł zaś możesz mieć pakiet Comfort, w którym... nic nie ma, nawet kanałów tematycznych C+.

 

wg ulotki jest opcja Multi+ za 10 zł z kanałami tematycznymi do Comfortu.

 

To już chyba lepiej by wziął Universe za 59 - może coś ugra taniej - za 49 zł może ?

Sam nie wiem.

 

Sama paczka C+ /pełna/ to... 70 zł. Tak jest w cenniku, ale czy możesz to dobrać... [beep]a to wie. W zasadzie są niby ulotki że można ale jak ludzie dzwonią to mówią że nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co mieli Optimum HD to ich zadowoli przecież Universe +. W Optimum nic więcej nie ma, wiem bo sam mam ten pakiet ;)

 

Też mam Optimum no i jest coś więcej - cały Canal + ;) I to jest właśnie karta przetargowa - gdyby do Universe + można było dokupić pakiet Canal + np. za 20-25, a może nawet i 30 zł - cena byłaby zadowalająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będziemy się z tego wszystkiego śmiać.

 

Nie będziemy, będziemy nc+ patrzeć na ręce. Konsekwencje obecnego szumu medialnego będą znacznie poważniejsze niż nam się wydaje.

Bo kto zastanawiajacy się nad zakupem telewizji satelitarnej, czytając o tym co się dzieje z nową ofertą, zdecyduje się na wybór nc+?

Moim zdaniem nikt, bo będzie się obawiał nieuzsadnionych podwyżek opłat abonamentowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będziemy się z tego wszystkiego śmiać.

 

Nie będziemy, będziemy nc+ patrzeć na ręce. Konsekwencje obecnego szumu medialnego będą znacznie poważniejsze niż nam się wydaje.

Bo kto zastanawiajacy się nad zakupem telewizji satelitarnej, czytając o tym co się dzieje z nową ofertą, zdecyduje się na wybór nc+?

Moim zdaniem nikt, bo będzie się obawiał nieuzsadnionych podwyżek opłat abonamentowych.

 

Jeszcze mieli okazję wyjść z tego z twarzą, ale słowa pani wiceprezes o tym że nie rozumiemy oferty definitywnie wyeliminowały tą możliwość.

W przyszłym tygodniu będzie nieplanowane spotkanie zarządu NC+ z dziennikarzami - ciekawi mnie czy pójdą w zaparte i dalej będą robić z nas idiotów, czy przyznają się do błędu i spuszczą nieco z tonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam to forum od 2 dni i nie przeczytałem ani jednego sensownego komentarza. Ludzie co to mnie obchodzi jakie macie obecnie pakiety i co chcecie dostać od nc+??? Nie podoba się to droga otwarta. CP przyjmie was z otwartymi rękoma. Bedziecie dniami i nocami oglądać ligę holenderską, rosyjską,mongolską, oraz siatkówkę! a przepraszam jeszcze to chwalone przez was HBO na którym nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam to forum od 2 dni i nie przeczytałem ani jednego sensownego komentarza. Ludzie co to mnie obchodzi jakie macie obecnie pakiety i co chcecie dostać od nc+??? Nie podoba się to droga otwarta. CP przyjmie was z otwartymi rękoma. Bedziecie dniami i nocami oglądać ligę holenderską, rosyjską,mongolską, oraz siatkówkę! a przepraszam jeszcze to chwalone przez was HBO na którym nic nie ma.

Co masz na myśli pisząc sensowny komentarz? To jest dział w którym się własnie opisuje swoje pakiety jakbyś nie zauważył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech mnie ogarnia czytając tych ktòrzy wieszczą masowy odpływ abonentów tv C+ i N do CP. Tam pójda tylko Ci mniej wymagający. Ci którzy chcieli mieć jakąś tv sat. i którym wszystko jedno było co grało w tv. Ci bardziej świadomi nigdy do CP nie pójdą. Co oferuje ciekawego ze sportu? Całe G! Podrzedna piłka nożna, brak Nba, brak żużla. Kompletnie nic poza siatą tam nie ma, więc nie gadajcie że fani sportu rzucą sie na CP. Nie wiem co ludzie wybiorą, ale ci wygodni i mało obyci z kasą do wydania pójda do nowej NC+.

 

Powiem Ci tak, ja jestem świadomym abonentem platform cyfrowych (obecnie C+) i na pewno za dostęp do LM, LE i lig europejskich (a to właśnie piłkę nożną najchętniej oglądam) nie zapłacę 99 zł. Obecnie oglądam cały sport w CANAL+ na dwóch telewizorach z Pace PVR HD za 51 zł, a oni chcą teraz mi podwyższyć abonament przy ew. przejściu do nc+ na 99 zł? Jako fan sportu doskonale zdaje sobie sprawę, że nie znajdę kilku transmisji w CP, ale będzie LM w środy, LE w czwartki (jeśli zostanie na TVN Turbo). Jestem również fanem tenisa, a akurat fani tego sportu wybierają Cyfrowy Polsat, który ma dużo lepszą ofertę tenisową niż nc+. Jestem świadomy i nie jest mi obojętne, co mi gra w tv i nie zawaham się wybrać CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ogarniam to forum od 2 dni i nie przeczytałem ani jednego sensownego komentarza. Ludzie co to mnie obchodzi jakie macie obecnie pakiety i co chcecie dostać od nc+??? Nie podoba się to droga otwarta. CP przyjmie was z otwartymi rękoma. Bedziecie dniami i nocami oglądać ligę holenderską, rosyjską,mongolską, oraz siatkówkę! a przepraszam jeszcze to chwalone przez was HBO na którym nic nie ma.
Oooo, jakże sensowny i wiele wnoszący do sprawy komentarz.

Owszem, nie podoba nam się i dajemy tutaj temu wyraz. Skoro dla odmiany Tobie się podoba to droga wolna... na inny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 10 dni na wycofanie się z umowy zawartej na odległość.

I to tyczy się również migracji? Potwierdzi to ktoś jeszcze?

 

Człowieku, Kodeks Cywilny Ci to gwarantuje !

Kto ma Ci to potwierdzić, UOKiK ?!

Nie, tylko chodzi o to że w przypadku przedłużeń czy to w N czy w C+ nie było możliwości rezygnacji w ciągu przepisowych 10 dni, bo niby sądzili, że to nie jest nowa umowa, tylko kontynuacja obecnej. Tutaj chyba RACZEJ jest inna sytuacja i nie potraktują tego jako przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mieli okazję wyjść z tego z twarzą, ale słowa pani wiceprezes o tym że nie rozumiemy oferty definitywnie wyeliminowały tą możliwość.

W przyszłym tygodniu będzie nieplanowane spotkanie zarządu NC+ z dziennikarzami - ciekawi mnie czy pójdą w zaparte i dalej będą robić z nas idiotów, czy przyznają się do błędu i spuszczą nieco z tonu...

 

Raczej pójdą w zaparte, stwierdzą że rynek i klienci nie dojrzali do ich rewolucyjnej oferty. Na koniec stwierdzą że w swej mądrości i dobroci przygotują jakieś ochłapy dla nas. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="HansuHansu

I to tyczy się również migracji? Potwierdzi to ktoś jeszcze?

 

Człowieku' date=' Kodeks Cywilny Ci to gwarantuje !

Kto ma Ci to potwierdzić, UOKiK ?![/quote]

Nie, tylko chodzi o to że w przypadku przedłużeń czy to w N czy w C+ nie było możliwości rezygnacji w ciągu przepisowych 10 dni, bo niby sądzili, że to nie jest nowa umowa, tylko kontynuacja obecnej. Tutaj chyba RACZEJ jest inna sytuacja i nie potraktują tego jako przedłużenie umowy?

To nie ma znaczenia czy to nowa umowa czy aneks; umowę zawarłeś na odległość, więc masz 10 dni na odstąpienie; prawo w tej kwestii jest jednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze konsultanci już zaczynają oferować paczkę C+ do niższych pakietów, choć oficjalnie tego nie ma.

Tak jak myślałem, wolna amerykanka.

 

Ja wiem czy taka wolna? Ich rozliczają za wyniki, a jak zaczną sprzedawać coś poniżej wytycznych jakie maja to dostaną po uszach. Chyba ż e mają już na to przyzwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...