Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a oferta cp nie jest poważna i nie brana pod uwagę....

 

A obecna oferta nc+ jest poważna? :>

Oferta ofertą - po wstępnym szoku nie jest już taka zła, ale... 2 kanały Canal + za 20 zł (czyli za całość Canal + - 60 zł w oferowanych pakietach) to gruba przesada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, ktoś w ciągu ostatniej godziny otrzymał jakiś telefon lub osobiście dzwonił do Nich?

Nie - oni są chyba do 21.00, może krócej w soboty. Wysłałem im maila z zapytaniem jak długie są opóźnienia (bo "znacznie wydłużony" czas oczekiwania to żaden konkret). Zapytałem też czy będą oferty w ICA i czy są już dostępne w APS. Jeżeli dostanę taką odpowiedź jak na stronie (że lepiej zostawić numer i konsultant mi powie) to gdzieś mam ich ofertę telefoniczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest poważne... Ceny w nc+, to co zrobili w dekoderach bez jakiegokolwiek poinformowania Nas - zwykłych abonentów... Uważają, że mogą zrobić z Nas [beep]...

 

A tak swoją drogą, ktoś w ciągu ostatniej godziny otrzymał jakiś telefon lub osobiście dzwonił do Nich?

Dostałem ofertę 99 za platyne+ 10 multiroom z tym,że kobieta wspomniała,że może uda jej się "załatwić" mooltiroom za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nc+ schodzi tylko z Premium do 99 zł ale nie wiem jak jest wtedy z opłatą za MR i ew. dodatkową paczką HBO. Zapewne jednak wszystko to można dostać za 130-140 zł. Nie jest więc to żadna rewelacja a jeśli doliczyć ewentualne opłaty za nowe dekodery to już nie ma o czym gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+ zafundowała abonentom promocję kar za uszkodzenie dekodera - 500/1000zł (bez hdd/z hdd) +ewentualne dodatkowe koszty! Polecam lekturę regulaminu (dział cennik) :brawo: Na forum nc+ rozgorzeje dział "kara za uszkodzony dekoder".

Bez jaj... nic nie rozgorzeje. Dlaczego mam uszkadzać dekoder?! To trza chyba siekierą walnąć, zalać, albo spalić (np. od uderzenia pioruna). Jak się samo zepsuje to se mogą karać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce bronic nc+ ale nie liczmy pakietu c+ za 60 zl tylko w sumie 40 zl bo z pocalowaniem reki mozna wyjac platinum za 99, inna kwiestia ze dla nowych abonentow oferta jest smieszna

Tak, tak - mi chodziło raczej o ofertę cennikową, bo wychodzi na to, że nowy klient dopłaca po 20 zł za 2 kanały Canal + (jakby było na nich nie wiadomo co) do każdego pakietu. W kablówkach pełen pakiet Canal+ to koszt rzędu 30 zł, więc i tak biorą więcej niż inni operatorzy (nawet jak liczyć 40 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nc+ schodzi tylko z Premium do 99 zł ale nie wiem jak jest wtedy z opłatą za MR i ew. dodatkową paczką HBO. Zapewne jednak wszystko to można dostać za 130-140 zł. Nie jest więc to żadna rewelacja...

 

 

ja liczę, ze ceny spadną i za 79 będę miał platyne z multi i dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+ zafundowała abonentom promocję kar za uszkodzenie dekodera - 500/1000zł (bez hdd/z hdd) +ewentualne dodatkowe koszty! Polecam lekturę regulaminu (dział cennik) :brawo: Na forum nc+ rozgorzeje dział "kara za uszkodzony dekoder".

Bez jaj... nic nie rozgorzeje. Dlaczego mam uszkadzać dekoder?! To trza chyba siekierą walnąć, zalać, albo spalić (np. od uderzenia pioruna). Jak się samo zepsuje to se mogą karać...

Tu nie chodzi ze ty masz uszkadzać, ale n wiedząc ze nc+ przechodzi na nowe dekodery żądała od każdego abonenta 400 zeta za niby nagle zepsuty dekoder pomimo ze dekoder był oddawany sprawny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten sezon i ta walka o mistrzostwo w angielskiej do ostatniej minuty... :lol:

 

Ten sezon i śledzenie tej walki za 120-200 zł na miesiąc... :lol:

 

Dla mnie wielkiej różnicy nie ma. W tamtym sezonie śledziłem ją za 109, teraz za 129. :lol:

masz się z czego cieszyć :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 marca byłem w APSie i mogłem dostać ofertę platinum razem z HBO za 119 przez 9 mcy a przez kolejne 9 - 129 plus MR za 10 przechodząc z obecnego superpremium (z hbo) za 99 plus MR za 20 wybrałem tańszą platinum bez HBO za99 na 18 mcy plus 10 za MR ale na drugi dzień zrezygnowałem gdyż za dużo kanałów by odeszło przybyły by takie na których mi nie zależy za wyjątkiem nsport (mam go w smarthd) trzeba się wstrzymać z przejściem do 6 kwietnia i zobaczyć ile to będzie dostępnych canal+ (cała paczka 6 nowych czy okrojona wersja - dziś posiadam 6 wersji canal+ ale ze starej paczki) tak czy siak chyba dojadę do końca starej umowy z tymi kanałami co mam jeśli coś zabiorą istotnego dla mnie to wtedy może przejdę do NC+ i podniosępakiet w polsacie na familijny/maxhd który to dziwnym trafem super się uzupełniają z ofertą NC+ czyżby zmowa obu platform !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest poważne... Ceny w nc+, to co zrobili w dekoderach bez jakiegokolwiek poinformowania Nas - zwykłych abonentów... Uważają, że mogą zrobić z Nas [beep]...

 

A tak swoją drogą, ktoś w ciągu ostatniej godziny otrzymał jakiś telefon lub osobiście dzwonił do Nich?

Dostałem ofertę 99 za platyne+ 10 multiroom z tym,że kobieta wspomniała,że może uda jej się "załatwić" mooltiroom za 0 zł

 

jak dali Ci taką ofertę z multi - mi od wczoraj gadają, że mają awarie multiroom i narazie nei podpisują takich umów - awaria ma być usunięta w poniedziałek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech mnie ogarnia czytając tych ktòrzy wieszczą masowy odpływ abonentów tv C+ i N do CP. Tam pójda tylko Ci mniej wymagający. Ci którzy chcieli mieć jakąś tv sat. i którym wszystko jedno było co grało w tv. Ci bardziej świadomi nigdy do CP nie pójdą. Co oferuje ciekawego ze sportu? Całe G! Podrzedna piłka nożna, brak Nba, brak żużla. Kompletnie nic poza siatą tam nie ma, więc nie gadajcie że fani sportu rzucą sie na CP. Nie wiem co ludzie wybiorą, ale ci wygodni i mało obyci z kasą do wydania pójda do nowej NC+. A wiecie dlaczego? Bo nikt sie nie bedzie bawil w jakies Al-Jazzery, jakieś streamy itd. Ludzie sązbyt wygodni, zbyt leniwi i nie mają czasu na takie [beep]oły.

Aha nie jestem z Nc+ :D i sam czekam aż Platinium spadnie do ceny przynajmniej 89zł. Tyle skłonny jestem dać bo wiem że taki produkt tj. Sport w tym pakiecie kosztuje, a C+ dając przed fuzją OPTIMUM za 60-70 zł strzelił sobie w stopę i stąd teraz te protesty tych którzy muszą płacić prawie 2x więcej za PLATINUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam aby obniżka cen była jakaś ogromna, mi wystarcza pakiet platinum i multiroom w cenie 99 zł i myślę, że zgodziłbym się przejść do nich. Ale jak na razie nawet tego nie proponują (chociaż jeszcze nie dzwonili) więc mam ich szeroko w pupie. Czekam do 1 kwietnia bo jak coś to mogę umowę zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci bardziej świadomi nigdy do CP nie pójdą. Co oferuje ciekawego ze sportu? Całe G! Podrzedna piłka nożna

 

Ta sama podrzędna piłka, która stanowi sedno piłkarskiej oferty nc+? :lol2:

 

Nie wiem co ludzie wybiorą, ale ci wygodni i mało obyci z kasą do wydania pójda do nowej NC+. A wiecie dlaczego?

 

Wiemy dlaczego - bo są "wygodni i mało obyci z kasą do wydania". Pytanie tylko ile takich osób będzie i jak się to odbije na budżecie nc+. :/

 

sam czekam aż Platinium spadnie do ceny przynajmniej 89zł.

 

No widzisz, my też czekamy na taką ofertę więc o co ci właściwie chodzi? :mrgreen:

Nie będzie takiej oferty ze strony nc+ to pójdziemy do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzedna piłka nożna
Zdecydowanie zgadzam się, że oferta sportowa CP w porównaniu do nc+ jest tragiczna, ale mają Bundesligę w Eurosporcie 2 HD, która według rankingów, a nie zacietrzewionych polskich fanów jest trzecią ligą zaraz za hiszpańską i angielską, a przed włoską i francuską. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...