Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam old fulla i turbo boxa na czas nieokreślony z gwarancja ceny 99 pln - proponują mi po zarejestrowaniu wypowiedzenia univers+ 6xcanal+ i 3x HBO za 69 pln na 12m. - czy to waszym zdaniem rewelacyjna oferta czy warto jeszcze negocjować ?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mihuaz po tym, że mało oglądasz i chcesz obniżyć abonament ciężko wnioskować czego od oferty oczekujesz...sam Universe+? Pozostaje kwestia opcji dodatkowych typu Canal+ czy HBO, dekodera, MR, VODów, nc+GO? W momencie jak skonkretyzujesz oczekiwania powiemy Ci ile to jest warte.

 

Tak czy inaczej powinieneś już złożyć wypowiedzenie umowy, oczekiwać telefonów z propozycjami i negocjować dogodną ofertę. Najlepszych propozycji spodziewaj się im bliżej końca umowy. Ostatecznym rozwiązaniem jest dzwonienie do DUK tel.122947879.

No rzeczywiście niewiele podałem;)

Jedynie co mnie interesuje to sport z C+, HBO nie chcę bo nic tam nie ma. Chcę by pozostał mi MR Premium który posiadam. VODów, cn+GOłów i innych bajerów nie potrzebuję. Dekodery mogą pozostać te co mam.

Obecnie posiadam paczkę C+, Filmbox i HBO, MR Premium.

Jedyne co oferują mi od kilku dni to pakiet za 99 (chyba Universe+ z C+) + 20 za MR.

Chciałbym oczywiście coś taniej, ale widzę że jak się miało dosyć wysoki abo, to w dół zejść nie chcą, tylko w górę :)

Rozumiem, że jak umowa kończy mi się w Marcu a poprzednią przedłużałem przez telefon, to już wypowiedzenie mogę wysyłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matey ta aktywacja 49zł pewna? Trochę dziwna kwota tego abo ;-) coś się pozmieniało...?

 

@mihauz pismo odnośnie braku chęci kontynuowania umowy masz czas dostarczyć najpóźniej na 30 dni przed końcem marca, ale wysyłając wypowiedzenie już teraz(w tym konkretnym przypadku) na jedno wyjdzie i może uda się wcześniej migrować na dobrych warunkach.

 

Universe+/6xCanal+(pisałeś Sport, ale na wszelki wypadek :mrgreen: )/MRp-nie więcej niż 79zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari jakaś miła pani, która co chwilę pytała się o coś kierowniczki zmontowała mi coś takiego dokładnie Universe+/6xC+/HistoryHD za 60,99zł + wymiana mojego starego dekodera na mediaBox+ za 5zł/mies + 49zł aktywacja. Umowa na 12 miesięcy. I chyba z HistoryHD mogę zrezygnować w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anula007 rachunek wyższy dostałaś zapewne z tytułu przejścia umowy na czas nieoznaczony. Najszybciej jak się da należy wypowiedzieć umowę. Optymalnym wyjściem jest migracja do 31.12, tyle, że na jako takich warunkach.

 

Dzięki za info, tak właśnie chcę zrobić. Muszę tylko gdzieś doczytać, czy mam 3 miesiące okresu wypowiedzenia i wysłać to do nich pocztą poleconą. Nie wiem za bardzo ile mogę zapłacić za taki pakiet filmowy, jeśli nie chcę Multiroomu i zmiany dekodera. Wiem, że jestem w gorszej sytuacji, niż ci, co wypowiedzieli w terminie przed skonczeniem umowy, ale z Waszego doświadczenia może mi podpowiecie zakres miesięcznej opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli umowę "miałaś" do 30.11 to rzeczywiście teraz obowiązuje Cię 3 m-czny okres wypowiedzenia, ale to nie znaczy, że nie uda Ci się szybko migrować, tylko wyślij poleconym priorytetem wypowiedzenie. Płaciłaś 129zł, teraz 174zł...

 

Cena Universe+/6xCanal+/HBO/Cinemaxy...normalnie bym napisał pewnie +-79zł... :shock:

 

Nie można abstrahować od tego, że po 31.12 dostaniesz kolejny rachunek na 174zł-wszystko to trzeba wliczyć w ofertę na którą migrujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś zmigrowałem z cyfry do nc+.

było:

C+ optimum hd

Optimum Promo

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

 

Płaciłem za to 62 zł , umowa 12 miesieczna do 30 stycznia 2014r.

Wypowiedzenie oczywiście wysłałem wcześniej.

 

po migracij:

Czyli będę miał:

Universe+

6xCanal+

3xHBO 6-mcy gratis

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

Umowa od stycznia do grudnia 2014 za 59 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chocoholic wpierw wypowiedzenie, możesz próbować migrować na wybrany pakiet bez wcześniejszego uruchamiania kanałów premium a dopiero jak to wyda się niemożliwe to uruchamiasz je tuż przed migracją, bo jak aktywujesz teraz a migrujesz w marcu to ja nie chcę widzieć Twoich rachunków do tego czasu.

Jasna wskazówka, dzięki za nią. Wypróbuję tę taktykę w najbliższym czasie, najpewniej w przyszłym tygodniu, bo w tym bywam w domu (i przy telefonie) rzadko.

 

@ircios - też dziękuję za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś zmigrowałem z cyfry do nc+.

było:

C+ optimum hd

Optimum Promo

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

 

Płaciłem za to 62 zł , umowa 12 miesieczna do 30 stycznia 2014r.

Wypowiedzenie oczywiście wysłałem wcześniej.

 

po migracij:

Czyli będę miał:

Universe+

6xCanal+

3xHBO 6-mcy gratis

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

Umowa od stycznia do grudnia 2014 za 59 zł

Czy do MR masz swój sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś zmigrowałem z cyfry do nc+.

było:

C+ optimum hd

Optimum Promo

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

 

Płaciłem za to 62 zł , umowa 12 miesieczna do 30 stycznia 2014r.

Wypowiedzenie oczywiście wysłałem wcześniej.

 

po migracij:

Czyli będę miał:

Universe+

6xCanal+

3xHBO 6-mcy gratis

Mr 2 cameleony

pace prv 500gb

Umowa od stycznia do grudnia 2014 za 59 zł

Czy do MR masz swój sprzęt?

Pejsa 500GB od nc+ i IPBOX 9000HD+500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...