Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A do mnie nikt nie dzwoni.

Pewnie zapisali sobie mojego nicka, przeszukali bazę google, znaleźli powiązany adres e-mail, porównali z bazą swoich klientów, powiązali z moim kontem abonenckim i od razu skreślili mnie z listy czekających na telefon, jako że pewnie zajechałbym konsultanta na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed chwila dodzwonilem sie do NC+ zapytałem o oferte dla mnie aktulani emam c+ superpremium ,konsultant powiadowmi mnie na infolini z dla klijentów który przedłóżyłł umowę po 12 marca miegracja (oferta) dopiero po 2 kwietnia

Jezu, nastepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidtrg Universe + i all pakiety canal+ nazywa się teraz canal+ platinium. I najbardziej prawdopodobne, że dostaniesz to za 109zł. Ja dzisiaj dzwoniłem z chęcią przejścia na samo universe+ i dowiedziałem się, że nie da rady. Mam teraz kompakt HD i w systemie pakiet universe+ jest traktowany jako niższy pakiet. Taki absurd. A proponowano mi canal+ silver za 69zł. Odmówiłem, dla mnie kanały cana+ family i family 2 są zbędne. Mówiłem konsultantowi, że jak się zgodzi na universe+ za 44zł to przedłużamy od razu umowę. Niestety ze względów technicznych (przejście niby na niższy pakiet) jest to na razie niemożliwe.

 

 

Tylko w platinum są wszystkie te dodatki typu, nc+go, vod co jest mi zbędne, dlatego wolał bym univers+canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do migrujących z n. Pamiętacie treść komunikatu? W ofercie nc+ też jest nPremium do 5 kwietnia. Przechodząc do nc+ i posiadając kanały nPremium nie tracicie ich do tego czasu, a potem... (patrz komunikat). Tylko należy napomnąć o tym konsultantowi i najlepiej dzwonić do starego BOK-u n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsultant poinformował,że po 31 sierpnia mogą zniknąć między innymi eurosport i eurosport 2

 

Sprawdzone info? Bundeslige chcą nam zabrać? :?

Cieżko sobie wyobrazić brak obu eurosportów przy abo 200zł ale widać w nc+ budzi emocje :P

W nc+ wszystko możliwe. Zawsze mogą się zasłonić stwierdzeniem że oba kanały Eurosportu to konkurencja dla ich własnych Canalów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O liscie kanalow ktore moga zniknac było paredziesiat stron temu. Wg mnie to raczej nic nie zniknie. Robia takie zabezpieczenie aby ludzie nie zrywali umów(w razie czego), ale przy okazji stają w lepszej pozycji w sprawie targowania sie cen z głównymi właścicielami tych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję właśnie DZWONIĆ i to jak najczęściej. Wypytywać się o co tylko się da a na koniec ładnie podziękować i powiedzieć, że ta oferta jest nie do przyjęcia. Jest to o wiele lepsze niż czekanie. Ja tak robię :lol2:

Jak Cie stać bulić za te rozmowy to dzwoń

 

rozmowy na stacjonarne za free :lol2: to niech przynajmniej Ci co mogą niech dzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem dzis .Poszło za 99zl platinum + 10 mr + 2 zl history hd + 10 pace 500gb.Dekoder bralem po raz pierwszy .Jak chcialem Hbo to mi powiedzial ze przy pakiecie za 99 zl nie ma na razie oferty dla mnie. Oferta miala wejsc dzisiaj ale czesci kanalow nie ma. Dzonie do dzialu technicznego ,po kilku minutach gosciu wraca do mnie i mowi ze sprawdzal u nich na dekoderze i nie wiedza czemu ale tez nie maja tych kanalow :D kanaly to espn america ,polsat sport news i history hd .Moze jakies jeszcze ale szukac mi sie nie chcialo.

A co do tych kanalow co niby moga zniknac to gosciu jak czytal regulamin i na moje pytanie czemu tych kanalow jest az tyle to powiedzial ze poprostu koncza im sie kontrakty na nie i ze jest minimalna szansa by znikly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...