Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku temat wraca jak boomerang - umowa mi się kończy 31.12.2013 -WPT.Jeszcze nie składałem wypowiedzenia.Dopiero wczoraj pierwszy raz odebrałem telefon z NC+ , choć dobijali się od 2 tygodni.Ich propozycja to umowa na 18 miesięcy-pakiet universal za 49 zl + filmboxy za 5 zł.Oczywiście podziękowałem zapytałem czy jest szansa na Univers +HBO w tej cenie powiedzieli,że nie.Jutro śle wypowiedzenie. Czy jest szansa,że wynegocjuje za 49 zł Univers + HBO lub Univers +6 x Canal?Czy ewentualnie odpuścić i brać jeżeli zaproponują to za 59zł. Interesują mnie filmy nie sport

 

Mija bodajże 2 tygodnie od wysłania wypowiedzenia.I dopiero dzisiaj pierwszy raz dzwonili z numeru 122947879.Mają je zarejestrowane w systemie.

Ich propozycja to: Univers za 48 zł lub Univers+filmboxy (które mnie nie interesują.) :shock: Na wzmiankę,że chciałbym jeszcze 6x canal. Konsultant burknął "myśli Pan ,że będziemy kanały premium za darmo rozdawać".Ostatnia jego propozycja to Univers +2x canal za 64 zł. Nie pozostaje nic innego jak czekać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@5dario

jestem w identycznej sytuacji ... do mnie wczoraj dzwonili ... tez szału nie było.

Max na co mogę się zgodzić to U+ 6c+ za 59 zł

A najlepiej U+ 6C+ 3HBO za 49 zł ( raczej dla mnie nieosiągalne ) - ale od czegoś trzeba zacząć negocjować - jak to w negocjacjach :)

Dam Ci znać jeżeli coś ugram - liczę tez na info od Ciebie jak Ci się uda.

 

Wczoraj zostało na tym że gość powiedział że zadzwoni do mnie jak bedzie mógł mi dać U+ 6C+ za 59 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może był poruszany na forum ten temat, ale jestem tu nowy a chciałym dowiedzieć czy ktoś z Was przechodził z pakietu Komfort HD za 33 zł (z tv n) do nowych pakietów nc+?

Jeżeli tak, to:

* jakie propozycje otrzymaliście i na jaki okres umowy?

* czy wysyłaliście wypowiedzenie?

* jakie opcje dodatkowe mieliście wykupione wcześniej przed przejściem (paczka typu. HBO, Filmbox, Cinemax)?

 

Miałem ten sam pakiet oczywiście wypowiedzenie wysłane

Oferty

Univers + 2xC 49,zł na 12m

Univers+ 6xC 54zl na 12m

Comfort z multi i jeszcze dostałem HBO na kilka mies. Wszystko za 29zl na 12m

A co najlepsze żadnych kanałów ze starego pakietu Komfort HD nie straciłem

Czyli można powiedzieć ze mam cos więcej niż comfort+ a 6 kanałów mniej niż univers+

 

 

Witaj Q77,

 

a ile miałeś pakiet Komfort HD zanim przeszedłeś na opcje Comfort+ z opcią multi + HBO za 29,00 na 12m??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa 12 m-cy

Pakiet Silver+ z 2 c+

4x C+ za 0zł na 12 miesięcy

HBO za 0zł na 12 miesięcy

Multiroom za 0zł bez opłaty akt na 12 miesięcy

Pace PVR HD 500gb za 0zł na 12 miesięcy

 

Cena pakietu 69zł miesięcznie.

 

Przedłużyłam umowę z taką samą ofertą tylko za 64 zł. Nie chciało mi się już dłużej wykłócać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

może był poruszany na forum ten temat, ale jestem tu nowy a chciałym dowiedzieć czy ktoś z Was przechodził z pakietu Komfort HD za 33 zł (z tv n) do nowych pakietów nc+?

Jeżeli tak, to:

* jakie propozycje otrzymaliście i na jaki okres umowy?

* czy wysyłaliście wypowiedzenie?

* jakie opcje dodatkowe mieliście wykupione wcześniej przed przejściem (paczka typu. HBO, Filmbox, Cinemax)?

 

Miałem ten sam pakiet oczywiście wypowiedzenie wysłane

Oferty

Univers + 2xC 49,zł na 12m

Univers+ 6xC 54zl na 12m

Comfort z multi i jeszcze dostałem HBO na kilka mies. Wszystko za 29zl na 12m

A co najlepsze żadnych kanałów ze starego pakietu Komfort HD nie straciłem

Czyli można powiedzieć ze mam cos więcej niż comfort+ a 6 kanałów mniej niż univers+

 

 

Witaj Q77,

 

a ile miałeś pakiet Komfort HD zanim przeszedłeś na opcje Comfort+ z opcią multi + HBO za 29,00 na 12m??

 

 

 

Ogólnie to miałem 2 umowy ale na tym sprzęcie 2 miesiące ogladalem nkowy komfort

Wczesniej była umowa od listopada AZ do kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30.11 jeszcze dużo czasu a poza tym na forum można przeczytać że i po wyłączeniu sygnału można dostać dobrą ofertę. Cierpliwości

wolałbym nie dopuścić do wyłączenia sygnału.

jednak rozumiem, że oferta universe +6c za 49-59 z ich ust nie padnie? trzeba samemu zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q77 czy konsultant zaczął z Tobą rozmowę od oferty universe +6c+ za 49 pln?

 

u mnie nic nie spuszczają, mimo że 30.11 wyłączą sygnał (59 pln universe + filmbox)

Pytali się mnie standardowo co możemy zrobić

 

2tygodnie przed końcem pojawiła sie oferta

59 U+6xC ale to z racji ze do tej pory placilem 36zl

Potem pani dla mnie wynegcjowala jeszcze HBO w tej cenie

Ale podziekowalem bo nie chciałem więcej płacić

Jak by dali za 49 bez HBO to na probe bym brał ale niestety nie dali

Ostatecznie mam ofertę lepsza niż miałem i to 7zl taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się jednak z nimi dogadałem i zawarłem następująca umowę:

- Platyna (incl. Canal+ VoD, prapremiery, seriale+)

- 3x HBO

- MR Premium

- HBO OD

- Picturebox

- nc+ go

- RedLight na 6 miesięcy

W cenie 109pln

Myśle ze te 9pln przeplacilem ale już nie chciało mi się z nimi negocjować, wole spokój, zostaje tez bez żadnych dopłat przy moich dekderach (turbobox 500gb i ten mały Bialy)

Miałem do wyboru cinemaxa lub Pictureboxa, ale myśle ze jak już mam HBO to mi cinemax nie potrzebny jest...

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam WPT 48zł + MR Premium 20zł. Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłąne. W dniu wczorajszym propozycja migracji:

Pakiet Uniwerse+ z paczką 6 Canali + HBO 3 mies. w cenie 59zł. Dodatkowo za MR Premium 20zł. Razem 79zł. Umowa oczywiście na 12mies.

Dobra oferta?? Ugrał ktoś coś więcej?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie (głównie męskie głosy widzę na tym forum :) )

Potrzebuję wskazówek o co mogę powalczyć przy migracji z n do nc+.

Umowa kończy mi się w styczniu, obecnie posiadam zestaw podstawowych pakietów:

 

info i rozrywka

style i moda

sport i motoryzacja

dzieci

Hity filmowe

kultura nauka i świat

 

dodatkowo Cinemax i Filmbox za 9 zł oba.

Dziś dzwonili z nc+ z ofertą "promocyjną":

 

79 zł za to co mam teraz + Canal + Familly i Familly 2,

Bez cinemax i Filmbox

+ 10 zł miesięcznie jeśli chcę nowy dekoder.

Jeśli chodzi o moje zapotrzebowanie są to głównie kanały informacyjne, nauka świat i dzieci. Filmy mam czas oglądać od czasu do czasu ale jeśli już to coś dobrego, Ze sportu siatkówka, F1.

Zaczęłam analizować posty na tym forum ale mam już mętlik w głowie.

Proszę o podpowiedź ile mogę wytargować w cenie około 60 zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...