Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku temat wraca jak boomerang - umowa mi się kończy 31.12.2013 -WPT.Jeszcze nie składałem wypowiedzenia.Dopiero wczoraj pierwszy raz odebrałem telefon z NC+ , choć dobijali się od 2 tygodni.Ich propozycja to umowa na 18 miesięcy-pakiet universal za 49 zl + filmboxy za 5 zł.Oczywiście podziękowałem zapytałem czy jest szansa na Univers +HBO w tej cenie powiedzieli,że nie.Jutro śle wypowiedzenie. Czy jest szansa,że wynegocjuje za 49 zł Univers + HBO lub Univers +6 x Canal?Czy ewentualnie odpuścić i brać jeżeli zaproponują to za 59zł. Interesują mnie filmy nie sport

 

Wczoraj wysłałem wypowiedzenie.Ciekawe jak długo trzeba czekać zanim pojawi się w systemie?

Dzisiaj dzwonili oferta jeszcze gorsza niż ta pierwsza Univers za 49 zł +HBO na 3 miesiące gratis a potem 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż czekam na ofertę specjalną przygotowaną specjalnie dla mnie hehe. Mam nadzieję ugrać Pakiet Universe za 39 albo Universe+6xC+ za 49zł. Mam nadzieję że się uda. Na razie Pan z biura utrzymania nie dzwoni już trzeci dzień, chyba się obrazili:). Wytrwałości dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum, specjalnie się zarejestrowałem aby opisać moją historię;-)

 

Zależało mi na kanałach z pakietu U+ i wymianie na mediaboxa, mam kilku lokalnych dostawców, którzy mają porównywalną ofertę więc pozostanie z NC+ to raczej kwestia lenistwa/wygody;-) Wypowiedzenie wysłałem jakiś miesiąc temu, miałem kilka telefonów ale wczoraj 22.10 po godzinnej rozmowie z konsultantem otrzymałem to co mi odpowiadało:

 

- U+ za 54zł na 11 miesięcy (1 miesiąc gratis) - średnio 49.5 miesięcznie

- wymiana mediabox za 5zł miesięcznie

- pakiet dodatkowy na 12 miesięcy za 0zł (cinemax lub filmbox lub redlight)

- HBO na 3 miesiące (dają każdemu)

 

średnia miesięczna 54.5zł .

 

Dzisiaj przyjechał kurier z dekoderem ale w warunkach promocyjnej wymiany widnieje opłata 10zł miesięcznie. Odmówiłem przyjęcia, zadzwoniłem na infolinię i okazuje się, że nie mam też miesiąca gratis a w systemie nie ma nawet wzmianki o mojej ostatniej ofercie, na którą się zgodziłem;-) Tym sposobem konsultant albo się pomylił albo brzydko stara się wyłudzić niemal 10zł miesięcznie;-) Reklamacja złożona i teraz czekam aż przesłuchają nagrania i dadzą odpowiedź. Wiadomość piszę ku przestrodze. Notujcie ofertę jaką dostajecie, uważajcie jak konsultant opisuje jej szczegóły pytając czy się zgadzacie na wycofanie rezygnacji, koniecznie sprawdzajcie warunki jakie ze sobą przywozi kurier a na infolinii po wszystkim upewniajcie się czy macie to co uzgodniliście.

 

Za rok umowy już raczej nie przedłużę bo co to za firma, którą na każdym kroku trzeba sprawdzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję zainstalować sobie program do nagrywania rozmów (dot. komórkowców) - nagrałem całą rozmowę i wiem, co ustalałem (mam nadzieję, że w umowie będzie co trzeba - od paru tygodni nie przysłali umowy) ;)

w ICA można sprawdzać saldo i pakiety, które Wam przysługują (zazwyczaj to szybko widać - a dek - po odebraniu/dostarczeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla bezpieczeństwa podczas rozmowy przerwałem i powtórzyłem, co wynegocjowałem i potwierdził to konsul - w trakcie całej rozmowy co najmniej 2-3 razy...

na e-maila - dobry pomysł... tylko u mnie twierdził, że on już 2 raz nie zadzwoni, bo mu system losuje ;p i drugi raz to już nie on... (pewnie ściema, ale był konkretny poza tym)

w razie W - nagranie posiadam :)

 

@Kibo - ta "paranoja" nie wzięła się z niczego, dobrze o tym wiemy ;) nie wolno się dać Żuljanowi traktować, jak "głupie Polaczki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, 2 dni temu zmigrowalem do NC+ (pakiet Universe+ 6xC+ + 3xHBO - umowa na 12 m).

Dziś patrze na ica.n.pl i zobaczylem cos takiego jak na obrazku poniżej :

 

http://www.sendspace.pl/file/ff9694d6e0d2e82116b2795

 

Dlaczego w ICA nie widać pakietu 6xC+ tylko samo HBO?

MIELIŚCIE PODOBNIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieranie umowy z NC+ (migracja) przypomina trochę kiedysiejsze "robienie deal'u" z cinkciarzem ;)

takie sprawy jak ma pio5 i wielu innych nie powinny się zdarzać... a jeśli już to incydentalnie, bo każdy ma prawo do pomyłki... mam nadzieję, że nie będzie kłopotu z weryfikacją i reklamacja będzie uwzględniana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...