Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja czekam na Universe+ za 39zł. Dziś dzwonili, ale niestety to co mogą zaoferować to 49zł plus HBO na 3m gratis i pakiet Filmbox cały okres. Mam nadzieję, że coś zejdą z ceny bo te 39zł najbardziej by mi pasowało.

A mam jeszcze takie pytanie. Mam swój dekoder na własność, a chciałbym mieć dekoder nc+, ale nie za bardzo chcą mi dać, bo niby kartę nową trzeba itd. Da radę coś od nich wyciągnąć, bo powiem że mój już po gwarancji a w razie awarii czy coś będę musiał sam go naprawić, a jak w ogóle ulegnie zniszczeniu to zostanę z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jestem na wypowiedzeniu N, mam ich dekoder na własność i mam zamiar migrować do nc+. I tutaj jest problem, bo Pan z infolinii stwierdził, że jak mam swój dekoder to oni na przedłużenie czy na migrację nie dają innego. W takim wypadku trzeba zawrzeć nową umowę. Tak to z nimi jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na Universe+ za 39zł. Dziś dzwonili, ale niestety to co mogą zaoferować to 49zł plus HBO na 3m gratis i pakiet Filmbox cały okres. Mam nadzieję, że coś zejdą z ceny bo te 39zł najbardziej by mi pasowało.

A mam jeszcze takie pytanie. Mam swój dekoder na własność, a chciałbym mieć dekoder nc+, ale nie za bardzo chcą mi dać, bo niby kartę nową trzeba itd. Da radę coś od nich wyciągnąć, bo powiem że mój już po gwarancji a w razie awarii czy coś będę musiał sam go naprawić, a jak w ogóle ulegnie zniszczeniu to zostanę z ręką w nocniku.

 

Oferta Univers+ za 39zl jest tylko i wyłącznie dla klientów Cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Posiadam obecnie full pakiet prócz erotycznych w C+, chciałbym również mieć full w NC+. Czy ktoś wie, ile można negocjować w takim zakresie.

Nadmienię, iż automat zaczął już do mnie wydzwaniać i proponują mi na obecną chwilę 139zł na 12 m-cy.

Do tej pory płacę 102zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...