Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@chomik44 ważne aby za pakiet podstawowy nie przepłacić.

 

Universe+/Canal+ oraz paczka premium -59zł

Silver+/Canal+ oraz paczka premium -64zł

 

Ja osobiście jako paczkę premium wezmę HBO,ale jak zamiast tego dadzą Ci Filmboxy oraz Cinemaxy to też można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o HBO nawet mowy nie było jak zapytałem,kategorycznie nie. Jak by mi zależało to bym cisnął, ale nie mam czasu na filmy,w wolnych chwilach sport mi wystarcza.

Mogles wyrwać w tej cenie HBO

Ja tez nie mam nie miałem nPremium ale placilem 33zl za Komfort HD

I oferowali kilka dni temu Univers +6xC + HBO za 59zl 12m

Niestety nie ogladam HBO chce bez tego za 49zl i na taka ofertę czekam

Jeśli mi nie dadzą to umowa wygaśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą dostalem oferte last minute (nazwy maja MEGA - happy hours, last minute) ;)

 

Oferta ostateczna przedstawiona przez DUK:

59zł Universe+ 6c+ bez HBO na 12 miesięcy + dekoder mediabox+ za 10zł/m-c dzierżawy

 

cyt DUK: "oferta którą Pan otrzymał to już najlepsze co mamy. Oferta o której Pan pisze (przyp: Universe+6xC+ za 49zł) po prostu nie istnieje. Nawet ta co proponowałem nie jest u nas w regularnej

sprzedaży, i dostępna u nas tylko co jakiś czas i w ograniczonej ilościWymiana dekodera jest możliwa, realizujemy to przez kuriera i jeśli podejmie Pan teraz decyzję to zdążymy przed 26, nowym dekoderem będzie dekoder mediabox to szybki dekoder z 500gb dyskiem. Jego koszt to albo jednorazowa opłata 199zł albo opłata dzierżawy 10zł/m osobiście. polecam tą drugą opcje"

 

Szarpać to czy czekać bo cytuję "panu została dziś 1 wolna umowa" ;) hihihihi

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj dzwoniłem, nie ma takiej, nie ma takiej, nie ma takiej, w końcu napisałem im maila, że nie chce mi się wysyłać wypowiedzenia i oczekuję XYZ.

dziś oddzwonili, dali mi Universe + 6xC+ + HBO 6m + PACE + multi na 12 miesięcy za 59zł, wziąłem.

nie chciało mi się już kłócić o te 6 miesięcy HBO zwłaszcza, że umowa do końca października, a wypowiedzenia nie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na co mogę liczyć jako abonent n?

W n od 2006, płacę 54 pln. Wypowiedzenie złożyłem we wrześniu, zaczynają się telefony. 49 pln za pakiet universe na 12 miesięcy + hbo do końca roku gratis - oferta na dziś.

Czy mogę liczyć na universe i 6c+ za 59 pln albo sam pakiet universe za niższą kwotę? c+ nie interesują mnie tak bardzo jak obniżenie kosztow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...