Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowym użytkownikiem i proszę o poradę dotycząca przedłużenia umowy.

 

Mam złożone wypowiedzenie, umowa kończy mi się z końcem tego miesiąca. Obecnie posiadam dwa dekodery i dwie karty. jeden dekoder sd(własny) i drugi sagem hd.

Dzisiaj dzwonił do mnie Pan z BUK i przedstawił ofertę żeby zostawić ten dekoder sagem i do tego platinium za 79 zł. Czy jest duża szansa żeby za 79zł mieć u + 6C+ +HBO i do tego wymiana na dekoder pace? Do końca wypowiedzenia warto czekać na lepszą ofertę?

 

Dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malec85 mów, co potrzebujesz i za ile - i jeśli mówi, że nie mają w ogóle takiej oferty - to szkoda Twojego czasu...

jak trafisz na konsula, który będzie zbliżał sie do Twoich propozycji - spróbuj z nim ponegocjować - będziesz sam najlepiej wiedział, czy będziesz zadowolony z jego oferty mając wiedzę z naszego forum...

w moim wypadku "3 razy łączył się z przełożonym" - sam obstawałem przy 49zł za to co mam (bez HBO), a mam, jak widać poniżej i na 18 a nie 12 m-cy :)

mogą jeszcze coś mówić, że na forum piszą ludzie głupoty (bardzo jadą po FB, ale satkurier robi raczej pozytywne wrażenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich uzytkownikow.Moja batalia z "nc" plus dzisiaj dobiegla konca.Przedstawie po krotce moja historie.A wiec z "cyfrą" bylem od 2009 roku.Ostatni pakiet to

-optimum hd 6 canal + 86zl

-najem dekodera 10zl philips pvr

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie wyslane we wrzesniu. Oferty od 99 do 74zl az do dzis.Dzis dostalem propozycje silvera z paczka canal+ za 64zl. wynajem dekodera 0zl.Umowa na 12miesiecy. Dorzucali jescze hbo na 12 miesiecy za 0 zl , ale nie chcialem poniewaz filmy mnie wogole nie interesuja.To forum mi bardzo pomoglo w negocjacjach.Dzieki i do zabaczenia za rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie wyslane we wrzesniu. Oferty od 99 do 74zl az do dzis.Dzis dostalem propozycje silvera z paczka canal+ za 64zl. wynajem dekodera 0zl.Umowa na 12miesiecy. Dorzucali jescze hbo na 12 miesiecy za 0 zl , ale nie chcialem poniewaz filmy mnie wogole nie interesuja.To forum mi bardzo pomoglo w negocjacjach.Dzieki i do zabaczenia za rok :)

 

prosta zasada, jak dają cos za 0 zł to trzeba brać. Łatwiej negocjować przy nastepnych przedłuzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie wyslane we wrzesniu. Oferty od 99 do 74zl az do dzis.Dzis dostalem propozycje silvera z paczka canal+ za 64zl. wynajem dekodera 0zl.Umowa na 12miesiecy. Dorzucali jescze hbo na 12 miesiecy za 0 zl , ale nie chcialem poniewaz filmy mnie wogole nie interesuja.To forum mi bardzo pomoglo w negocjacjach.Dzieki i do zabaczenia za rok :)

 

prosta zasada, jak dają cos za 0 zł to trzeba brać. Łatwiej negocjować przy nastepnych przedłuzaniu

 

Moze masz racje. Mi najbardziej zalezalo na sporcie i mam to za nizsza cene, wiec jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z nc+ : propozycja Platinium + 6xC+ + HBO na 12 miesięcy za 99zł jednak zbyłem ich ze względu na to że nie potrzebne jest mi HBO i uważam że nei jestem w stanie przeznaczyć tyle na abonament ;) Czekamy dalej... dodam że konsultant na koniec dodał że jeżeli przygotują oferte która mnie interesuje czyli Universe+6xC+ = za ok 70zł to będą jeszcze dzwonić ;)

 

Dodam że na początku chciał mi wcisnąć za 109zł Platinium, a jak mu powiedziałem że wczoraj miałem oferowane to za 99zł i nie przyjąłem to nagle zaczął dorzucać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]o nie oferte przedstawili. trafiłem na jakiegoś nierozgarniętego konsultanta. Najpierw mi przytaknął ze universe +6c+ to platinum. A potem zaproponował platinum za 109zł. I tak nie będą vod działać i tak nie będą. Potem zjechał na 99zł. Wypowiem bratu umowę. Sprzęt słabo działa do tego nie może odbierać vod na tym sprzęcie chyba mam takie prawo. Płacę za coś czego nie mogę używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...